Krótkie podsumowanie GreenPower (GRN) z ostatniego video Michael Mathias June 18th Update


W ostatnim filmie Michaels, krótko mówiąc, dowiedzieliśmy się, że:

  • Inwestorzy instytucjonalni kupią nasze monety (hello scarcity).
  • Inwestorzy instytucjonalni będą inwestować w różne podmioty GreenEcosystem (wśród nich AP, czyli alliancepay!!).
  •  Inwestorzy instytucjonalni dołączą do nas w tworzeniu monet zabezpieczonych aktywami
  •  Nagrody za trzymanie tokenów aktywów w GRN (więcej info już niedługo).
  •  Bezpłatne karty płatnicze dla społeczności z kartą GreenRewards (hello liquidity).
  •  Nowy Portfel DasWallet bez KYC i bez validatora nanoS do codziennych płatności ORAZ nagrody GRN. Chodzi o to, aby dać możliwość płatności kryptowalutą GRN jak największej liczbie osób .
  • Krypto GRN z powrotem na zakupy podróżnicze w TRAVELEUM (hello scarcity).
  •  Gotowy do użycia globalny program nagród / lojalności dla detalistów z GRN jako opcją krypto-zwrotną.
O niektórych nowościach już wspomniałem kilka dni temu. Jedna nowość która wchodzi w życie 3-go lipca 2019, to Portfel z możliwością zarabiania. Oprócz tego znajdziemy wiele różnych dodatkowych opcji. Np. Dasmarket będzie połączony z tym portfelem. Będzie wbudowany program afiliacyjny. Jeśli twoi znajomi wykonają zakup przez ten portfel z twojego polecenia, to ty otrzymasz wynagrodzenie w (GRN). Właściwie z każdej transakcji będą jakieś korzyści dla wprowadzającego..

Na moim przykładzie. Jeśli nauczę Ciebie korzystania z portfela do zarabiania (GRN), to za moją wykonaną pracę otrzymam jakieś małe wynagrodzenie. Ten nowy portfel będzie miał wbudowaną możliwość zarabiania, o której będę pisał gdy przyjdzie na to czas.

Nowy portfel będzie miał możliwość wysyłania (GRN) i innych kryptowalut za pomocą linków. Generujesz link z kwotą którą chcesz przeznaczyć kumplowi. Link wysyłasz na social media czy w wiadomości email, następnie twój znajomy klika w link i odbiera od ciebie daną kryptowalutę. Powiedzmy że dla przykładu będzie to (GRN).

Będzie również możliwość podpięcia kart debetowych GreenPower i  innych kart. Prawdopodobnie chodzi o karty które mogą być dodane do takich aplikacji jak ApplePay. Czyli visa czy mastercard. Ta opcja ułatwi zakup czegokolwiek co jest w tym portfelu. Np. dasmarket będzie podpięty do tego portfela.

Będzie możliwość podpięcia giełd, na których jest notowany GRN. Nie wiem na jakiej zasadzie ale brzmi ciekawie. MM wspomniał również o unikalnym P2P. Nie wspomniał nic więcej, więc nic do tego nie mogę napisać. Ewentualnie własne domysły, które mówią o np. unikalnym systemie płatności peer o peer. Płatności miedzy sobą przez email, whatsapp, czy QR code. Poczekajmy na konkrety 😉

Ogólnie 3-go lipca wejdzie wersja pierwsza nowego portfela. Później co 2 tygodnie będą dodawane do niego te opcje o których wspomniałem wyżej. Podpięcie giełd, dasmarket, kart i program afiliacyjny. Nie wiem co jeszcze bo to nie wszystko. Michael nie chciał wszystkiego teraz zdradzać, więc w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się rozszerzenia funkcjonalności nowego portfela. Najpierw pojawi się strona internetowa, a aplikacja mobilna jakieś 2 tygodnie później.
Dużo pozytywnych nowości w następnych tygodniach. Bądź czujny/a 😉