GreenPower (GRN) W Grudniu Dostarczy Usługi Blockchain


6 Grudnia to dość daleka data, patrząc na dzisiejszy miesiąc 28 czerwiec. Przez 5 miesięcy może się dużo wydarzyć, ale skoro mamy taką datę to poinformuje swoich czytelników. 

Na 6 grudnia 2019r mamy zapowiedź usługi dla Blockchain. Dla kogo będzie ta usługa? Tego nie wiem, ale myślę że to będzie dla różnych firm, które będą chciały skorzystaj z technologii blockchain, którą oferuje GreenPower. Nie wykluczam sektora bankowego , instytucji finansowych 😉

Osobiście uważam, że daty zawarte w whitepaper GreenPower są podane z dużym dystansem. Twórca Globalnej Waluty Nagród (GRN) chce dostarczyć usługi na czas, a nie jak to bywa często w projektach Blockchain-owych z poślizgiem nawet kilku miesięcy. 

Długo nie było żadnego update (aktualizacji), żadnych nowości w GRN i myślę, że było to spowodowane tym, aby nie dać plamy mówiąc o czymś, że coś będzie tej i tej daty, a w rezultacie nie ma połowy tego co było zapowiedziane.

Czas na zmiany i widać, że te zmiany są duże i będą się nasilać każdego miesiąca do końca roku 2019. Oczywiście rok 2020 to nie koniec rozwoju GRN. Wręcz przeciwnie! W 2020 rozpocznie się nowy etap dla GreenPower. Nie trzeba dużo tłumaczyć…

Jeśli wejdzie system płatności daspay, karty debetowe Alliancepay, karty greenrewards, nowe projekty na Das33, to nowy rok będzie polegał na dostarczaniu nowych usług i partnerów do całego ekosystemu GreenPower. Generalnie to tyle co mogę napisać na chwile obecną o tej zapowiedzi.


…no może jeszcze jedną myśl

Obserwując Michael’a od dłuższego czasu, odnoszę wrażenie jakby ukrywał przed nami coś naprawdę wielkiego. Dla tych co pamiętają Event w Londynie, chciałbym podkreślić jedną rzecz. MM wtedy nie miał gotowych usług, kart debetowych. Nie miał nawet gotowej platformy Das33 (była na ukończeniu). Nie mając praktycznie niczego, w jakiś magiczny sposób potrafił zainteresować swoją technologią bardzo dużo projektów. 

Firmy przedstawione w Londynie 2018r były gotowe na wejście do ekosystemu Greenpower. Niestety, rzucone kłody pod nogi (rusz wyobraźnią) wywróciły całe przedsięwzięcie do góry nogami, a to się przełożyło na długą ciszę… Tę ciszę przerwał już rebranding na (GRN), a teraz ten pierwszy update zapowiedziany na 3 lipca 2019. Ale żebym nie zgubił wątku!

Skoro MM „połapał” kontakty w tamtym czasie (nawet wystąpił na konferencji ONZ),  gdzie nie miał nic skończone, to jakie kontakty nawiązał do dnia dzisiejszego? Jakie firmy czekają za kurtyną, aby przyłączyć się do ekosystemu GreenPower? Jakie firmy chcą korzystać z systemu płatności Daspay, jakie firmy chcą korzystać z globalnego programu lojalnościowego? Jakie będą kolejne projekty na das33?

Należy sobie zadać mnóstwo pytań i zastanowić się nad tym, dlaczego MM jest taki tajemniczy? Dlaczego tak mało informacji jest w internecie? No skoro już globalny program lojalnościowy jest skończony (oficjalnie od sierpnia 2019, gdy będzie można zamawiać karty), skoro nowy portfel będzie obsługiwał różne kryptowaluty (w prosty sposób wyślemy krypto do swoich przyjaciół, gdziekolwiek już 3 lipiec), skoro wiemy, że płatności GRN zostały przeprowadzone pomyślnie w ponad 30 walutach świata przez ostatnie 10 miesięcy (o tym napiszę w następnym poście), skoro wiemy że system płatności wejdzie w życie już w tym roku ( prawdopodobnie wrzesień).

Skoro my mamy publicznie dostępne takie ogólne informacje, to jak przebiega dzisiaj rozmowa MM z nowymi firmami? W 2018r musiał mówić co tworzy, a dzisiaj może mówić co już ma stworzone i jakie korzyści wynikają z tego co stworzył. Przecież same korzyści dla handlowców są ogromne dzięki globalnemu programowi lojalnościowemu, a my szczegółów dokładnie nie znamy, a gdzie tutaj cały system płatności

Zastanów się chwilę nad tym. Mówię całkiem serio. Jeśli pamiętasz event z Londynu i firmy, które były tam prezentowane, to teraz może warto wziąć skale razy 10? Ja przynajmniej tak do tego podchodzę. Osobiście uważam, że szykuje się coś na dużą skalę i MM nie afiszuje się za bardzo, nie robi eventów jak to było wcześniej. Myślę, że jest bardzo skupiony na tym co ma się wydarzyć do końca 2019r i strategicznie chce przygotować się na wejście w rynek z gotowymi usługami i produktami…

Tyle ode mnie w tym poście, mam nadzieje że wyciągniesz z tego wnioski. Bądź cierpliwy, bo ta cisza w greenpower, to cisza przed czymś wyjątkowym… Myślę, że nasza dzisiejsza mała społeczność  jest na drugim planie. Użyteczność (GRN) będzie na pierwszym planie przez innych graczy…