(GRN) GreenPower AlliancePay Card


GreenPower już pod koniec sierpnia lub we wrześniu 2019r  udostępni możliwość globalnego zamawiania kart debetowych Greenpower. Ta możliwość będzie w pierwszej kolejności za pomocą pakietów biznesowych. Później , każdy będzie mógł zamówić kartę osobno, ale gdy zobaczysz jakie korzyści daje pakiet biznesowy, to myślę że zrezygnujesz z zamawiania karty osobno..

Wstępna wersja jest taka, że karty do płatności tylko Greenpower-em będą za darmo. Natomiast drugie karty zamawiane przez z portfela  ledgeron,  które będą umożliwiały płatności różnymi kryptowalutami, będą płatne.

Karty GreenPower mają jedno zastosowanie. Służą jako karty do płatności kryptowalutą (GRN-greenpower) i zebranych GRN jako nagrodę (cashback) w codziennych zakupach.  Karty te mają jedną wyjątkową cechę, której nie znajdziemy w innych światowych kartach debetowych.

Każda karta GreenPower posiada wbudowany mechanizm lojalnościowy oparty na blockchain z wykorzystaniem własnej kryptowaluty.  Dokładniej opisując funkcjonalność kart debetowych GreenPower, mam na myśli CashBack, Zniżki, Rabaty, Program Lojalnościowy.

Za każdym razem gdy wybierzesz się na zakupy z kartą GreenPower, to otrzymasz automatycznie na twój cyfrowy portfel jakąś część wydanych GRN. Z nieoficjalnych informacji ( z grupy testowej) mogę powiedzieć, że wraca około 5%, nawet do 10% z wydanej kwoty. Celowo wklejam zdjęcie transakcji gdzie zwrot jest mniejszy, ponieważ w niektórych przypadkach może być zaledwie 1%-2%. Na dowód tego, czy są większe zniżki , pewnie niedługo pojawi się więcej filmów w serwisie YouTube do weryfikacji. Kwestia czasu. Sierpień-Wrzesień 2019r rozpocznie się globalne wysyłanie kart.

11% Oszczędności Dzięki GRN (dawniejszy Dascoin). Zobacz Video Dowód Płatności I Oszczędności

VIDEO zostało zrobione jeszcze gdy istniała nazwa Dascoin. Dawniejszy Dascoin, to dzisiejszy GreenPower jeszcze mocniejszy i bardziej rozbudowany. Poczytaj o rebrandingu Dascoin.

Globalna wysyłka kart rozpocznie się w sierpniu 2019r.

Na zdjęciu poniżej widać wydaną kwotę  974(GRN) Pay-DEBIT, a na miejscu wyżej jest AlliancePay CREDIT: 17(GRN). Na tym przykładzie z wydanych 974 GRN wróciło 17 na portfel. Aktualnie z informacji które posiadam, czas oczekiwania na nagrodę to około 24h. Te zdobyte GRN-y można wydać w ponad 30 milionach punktów na całym świecie. Tak jak płacisz np. kartą mastercard, tak samo zapłacisz kartą GreenPower wydaną przez AlliancePay.io


Musisz wiedzieć, że płacąc kryptowalutą (GRN) , do kasy wpływa lokalna waluta w której jest sprzedawany towar, usługa. W Polsce jest złoty, w USA dolar, a w Chinach JEN itd.

Nie wiemy jakie będą limity, ale jeśli będą np. konta premium lub VIP, gdzie limit transakcji będzie bardzo wysoki, to może się okazać, że lepiej będzie się opłacało kupić nową rzecz ze sklepu dzięki karcie debetowej GreenPower. 

Powiedzmy, że twój kumpel chce kupić nowy samochód do kwoty 100 000 zł. W salonie po negocjacjach udało się zejść 1% z ceny. Do tego 1% lub 5% dzięki karcie debetowej GreenPower i już jest na waciki 😉

Przykładów można dać więcej, ale to już zależy tylko od twojej wyobraźni. 

  • nowa lodówka,
  • nowy sprzęt AGD
  • nowa kosiarka
  • nowy rower

cokolwiek nowego chcesz kupić w sklepie ” bo jest przecena”, to w dodatku zaoszczędzisz pare % dzięki greenpower. Czy to nie jest wspaniałe? Oczywiście, że tak. Dlatego zapraszam do kontaktu jeśli chcesz być na czasie z nowinkami  technologicznymi, lub jeśli chcesz stworzyć dodatkowe źródło dochodu w oparciu o ekosystem greenpower, to również zapraszam do kontaktu . 

Podpowiem co gdzie w trawie piszczy i jak dzisiaj zarabiać dodatkowe pieniądze na godne życie inaczej niż 95% społeczeństwa. Inaczej, czyli przez internet. Do usłyszenia.

PS. System płatności oparty o blockchain GreenPower umożliwia przyjmowanie płatności w różnych kryptowalutach ( w tym GRN ). Będą dwa rodzaje kart. Jedną już znasz, jest to GreenPower, a druga będzie służyć do płatności różnymi kryptowalutami i również GRN. Druga karta będzie dostępna za opłatą i będzie posiadać unikalne dodatkowe opcje… Będzie możliwość płatności np. BTC i wieloma innymi tokenami.  O kolejnej karcie napiszę już niedługo. Subskrybuj mój blog jeśli nie chcesz, aby ominęły cię niusy z greenpower:)

Czytaj również:


Ten blog profitonline.pl nie jest poradnikiem inwestycyjnym ani żadną formą doradztwa finansowego. admin wpisów nie jest doradcą finansowym w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów. Nie namawiam ! Nie zachęcam ! Nie zniechęcam! Wyciągaj wnioski z zamieszczonych treści, nagrań video i podejmij świadomie własne decyzje o lokowaniu własnych pieniędzy w internecie. Pamiętaj, że w internecie nie ma gwarancji i blog profitonline.pl również nie daje tobie żadnej gwarancji, a każda działalność zarobkowa obarczona jest ryzykiem