Dasmarket


Dasmarket Zaplanowany Na Koniec Lipca 2019

lipiec 2019, to przełomowy miesiąc w rozwoju kryptowaluty GreenPower. W tym miesiącu będzie sporo wydarzeń, o których będę pisał na bieżąco 

Dasmarket
to kolejna usługa na liście z miesiąca lipiec. Można powiedzieć, że będzie to rynek ( coś w rodzaju ecommerce, ebay, allegro). Na dasmarket pojawią się różne firmy, usługi, produkty. Jeśli skorzystasz z dasmarket i zapłacisz za produkt kryptowalutą (GRN), to dodatkowo masz możliwość otrzymania nagrody (rewards). Po to został stworzony program lojalnościowy.  


Na dasmarket zakupy będę odbywać się tylko przez kryptowaluty. W pierwszej kolejności integracja z kryptowalutą GreenPower (GRN) , a w przyszłości może dojdą kolejne.

Płatności w GRN to sama przyjemność ponieważ z każdym zakupem otrzymasz nagrodę w postaci darmowych (GRN), które możesz natychmiast wydać na kolejne zakupy, lub na inne usługi w Ledgeron.

Podobno na dasmarket nie będzie opłat za wystawienie produktu ( prawdopodobnie będzie również usługa premium) na szczegóły musimy poczekać. Beta start już 31 Lipca 2019. Jeśli ta platforma będzie funkcjonować bez prowizji, to myślę że przyciągnie do siebie bardzo dużo osób, które wystawiają produkty na Ebay itp.

Bo przecież to żaden problem w opisie produktu np. na EBAY umieścić informacje na temat tego, że kupując ten sam produkt przez Dasmarket, klient oszczędzi około 2%, a sprzedawca nie poniesie żadnych kosztów związanych z prowizjami. Brzmi to zbyt pięknie, aby mogło być prawdziwe? Poczekamy zobaczymy 😉

Osobiście już nie mogę się doczekać tej usługi.

Pierwszym klientem (partnerem) jest TRM associated. Firma z Tajlandii, która na swoim koncie posiada około 500 000 dystrybutorów ( ludzi ), którzy sprzedają ich produkty i około 6 milionów klientów. Dla ułatwienia można powiedzieć, że ta firma jest znana w Tajlandii tak jak u nas w Polsce firma AVON.

Produkty tej firmy są bardzo wysokiej jakości, o czym każdy z nas będzie mógł się przekonać osobiście już niedługo. Nie wiemy jakie, ile, czy wszystkie produkty, czy cała firma zostanie przeniesiona na Dasmarket już od pierwszego dnia startu, czy potrwa to kilka tygodni… Wiemy na pewno że produkty TRM pojawią się na dasmarket, wiemy również że dzięki dasmarket ta firma będzie poszerzać swoją działalność globalnie.

Wiemy również, że będą przedstawicielstwa w różnych krajach i ta szansa będzie ograniczona dla tych co myślą poważnie o biznesie. Jeśli chciałbyś odpowiadać za dostarczanie paczek na terenie Polski (wszystkich firm z dasmarket), to musisz wiedzieć, że w przyszłości z tego tytułu możesz zarabiać konkretne pieniądze. W każdym kraju ma być 1 przedstawiciel. No może kilku jeśli mówimy o Chinach 🙂

Dasmarket to początek czegoś wielkiego! Wyobraź sobie początek Amazon. Dzisiaj jest wielki i znany na całym świecie. Dokładnie taką przyszłość wróżę Dasmarket. Dlaczego? Ponieważ jest innowacyjny, zbudowany od podstaw z myślą o płatnościach kryptowalutami, a w szczególności (GRN). Jeśli płacisz kryptowalutą GRN to dodatkowo otrzymujesz nagrodę przy każdym zakupie. Sprzedawcy będą mieli możliwość wystawiania swoich ofert za darmo. Pewnie pojawią się konta premium, ale na szczegóły jeszcze trochę musimy poczekać.

 

GreenRewards:
Kolejna rzecz na liście miesiąca lipiec to greenrewards. Nie mamy jeszcze informacji na ten temat jak dokładnie będzie wszystko funkcjonować, ale wiemy jedną rzecz. Potencjalnie każdy sklep może  być połączony z greenrewards. 

Wersja beta strony internetowej zostanie odpalona 22 lipca 2019. 

Przez twoje całe życie zrobisz miliony transakcji więc potencjalnie możesz zarobić na twoich zakupach całkiem fajne pieniądze bez żadnych dodatkowych zdrapek, kodów lojalnościowych itp. Bierzesz kartę debetową greenpower, lub używasz aplikacje daspay i dokonujesz płatności, a na twoje konto z automatu otrzymujesz nagrodę w postaci kryptowaluty (GRN), którą możesz zamienić na inne usługi w ledgeron, lub wydać na kolejne zakupy w ponad 30 milionach punktów na całym świecie.

Musisz zrozumieć jedną bardzo bardzo bardzo ważną rzecz!

Złotówki, euro, dolary itd. Waluty tradycyjne są produkowane cały czas. W obiegu jest ich coraz więcej. Setki miliardów jednej waluty np. złotówek jest w obiegu. GreenPower jest w obiegu tylko 3 miliardy. Gdy kupisz (GRN) dzisiaj (czyli czerwiec 2019) po kilka centów, to później możesz te (GRN_y) wydać w sklepie.

Zrozumienie potencjału zaczyna się od tego momentu gdy poskładasz sobie wszystko w całość. Das33, dasmarket, daspay, alliancepay, greenrewards, usługi finansowe, ubezpieczeniowe, bankowe,  trading na giełdzie i ograniczoną liczbę greenpower w obiegu. Płatności (GRN) już działają dzięki Alliancepay. Aktualnie płatności są testowane w zamkniętej grupie osób. Ja piszę o czymś co już działa plus udostępniam info na temat tego czego możemy się spodziewać już w tym miesiącu (lipiec 2019)

Ludzie już handlują GreenPower (GRN) na giełdach i będą zawsze handlować bo tak działa trading!

Teraz wszystko powinieneś zrozumieć


Przykład:

Dzisiaj np. kupujesz GreenPower za kilka centów. Kupujesz np. za 100zł bo jesteś nieufny, jesteś sceptykiem jakiego świat jeszcze nie widział! Nie ma aplikacji daspay, nie ma greenrewards i ciężko Tobie uwierzyć w to wszystko że się wydarzy…

Czekasz na system płatności Daspay, GreenRewards.

Powiedzmy że Daspay i greenrewards są już dostępne, a sklep do którego ty często chodzisz już przyjmuje płatności przez „system daspay”. Dlaczego się na to zgodził? Ponieważ instalacja terminala płatniczego nic nie kosztuje, wystarczy aplikacja daspay w telefonie lub tablecie. Przedsiębiorca ma dużo więcej korzyści, poczytaj o daspay dlaczego będzie chciał korzystać z tej usługi. Poczytaj również o starych systemach płatności

Teraz robisz dokładnie to samo co pół roku wcześniej. Mija 6 miesięcy i kupujesz ponownie greenpower za 100zł, ale w tym celu aby natychmiast te 100zł wydać bo musisz coś kupić w sklepie za tą kwotę. Idziesz do tego twojego ulubionego sklepu który często odwiedzasz i płacisz aplikacją daspay, lub kartą debetową greenpower.

Twoje 100zł które wydałeś na zakup GreenPower przepadło. Nie masz już GreenPower bo wydałeś w sklepie, ale te 100zł za które kupiłeś GreenPower np. pół roku wcześniej, gdy byłeś sceptyczny cały czas masz. Tak robi teraz większość osób. Kupują tanio GreenPower teraz ponieważ w przyszłości gdy będą płacić GRN w sklepach, to ta cena może drastycznie się zmienić… Gwarancji na wzrosty i na sukces nikt nam nie da. Musisz poskładać sobie wszystko w całosć i samemu podjąć właściwą decyzję dla siebie. Ten blog nie jest żadną poradą inwestycyjną!

No i nareszcie przechodzimy do końcowego etapu.

W greenpower jest społeczność ponad 100 000 osób i cały czas się powiększa. To kwestia czasu kiedy świat się dowie o tym rozwiązaniu jakie daje daspay. Gdy miliony ludzi na całym świecie będą kupować greenpower na giełdzie i wydawać te pieniądze w sklepie (bo nic nie tracą) to w rezultacie, będą wracać na giełdę żeby ponownie kupić (GRN) bo już ich nie mają. Na giełdzie robi się duży ruch (popyt) a niestety GreenPower_a nie ma zbyt wiele na rynku. Co się dzieje z ceną GreenPower na giełdzie? Zaczyna rosnąć. ten blog nie jest żadną poradą inwestycyjną! Nie namawiam do zakupów!

Ja poruszyłem tutaj tylko jedną usługę DASPAY. 

W ekosystemie greenpower jest wiele różnych usług i do tego wszystkiego teraz musisz dołożyć trading na giełdzie. Traderzy będą kupować greenpower, aby nim handlować. Przypominam o ograniczonej ilości greenpower jaka będzie w obiegu. Zaledwie 3 miliardy. Ale na logikę. Przecież nie wszystko będzie na giełdach! Dużo osób już trzyma (GRN) na swoich portfelach i czeka na lepsze czasy:)

Kolejna rzecz to wymiana wartości, przesyłanie pieniędzy między użytkownikami tak jak robisz to w banku. Kupujesz greenpower i przesyłasz w 3s do drugiego użytkownika bez żadnych dodatkowych opłat, lub z opłatami groszowymi bo blockchain ucina drastycznie koszta! Użytkownik otrzymuje GreenPower na aplikacje i wypłaca pieniądze w bankomacie.

A może użytkownik przesyła pieniądze rodzinie bo potrzebuje na życie. Rodzic idzie do sklepu i płaci aplikacją daspay. Ogólnie to co robisz każdego dnia będzie w niedalekiej przyszłości możliwe w greenpower, w jednej aplikacji o nazwie DASNET… ( o dasnet napiszę gdy uzyskamy więcej informacji)

  • Kolejna rzecz to kredyty, pożyczki, mikrofinanse. Ludzie potrzebują kredytów na rozwój swojej firmy. Będą również pożyczki w GRN. ale na wszystko potrzeba czasu… Gdy produkty i usługi będą dostępne będzie większa użyteczność i wtedy dopiero będzie większy ruch na giełdach. Dlatego teraz GreenPower jest tani i nie mamy gwarancji na to, że zawsze będzie taki tani…

W przyszłości dojdą Ubezpieczenia itd.itp.

Poskładaj sobie w całość ten tekst i podejmij właściwą decyzje dla siebie. Czy warto zaryzykować dzisiaj i kupić greenpower za kilka centów. Czy warto wydać 100zł, aby się przekonać za kilka lat ile będzie warte te 100zł. Decyzja należy do Ciebie.

Ani ja, ani żadna inna osoba nie da tobie gwarancji na sukces i gwarancji na jakiekolwiek zarobki !!!!!!!!!! Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu. chcesz w przyszłości polepszyć jakość życia swoich dzieci np. To musisz wziąć za to pełną odpowiedzialność. Możesz uczyć swoje dzieci ciężkiej pracy na etacie, po to aby miały np. takie życie, które ty teraz posiadasz (jeśli pracujesz od świtu do nocy), lub możesz uczyć tego jak w życiu podejmować trafne decyzje… Możesz to zrobić tylko gdy zaczniesz praktykować. Na teorii nawet nie próbuj;)

Na koniec polecam grę cashflow. Drugie video na tej stronie http://biznes-onet.com/za-pozno/

CasFlow to życiowa gra, która dokładnie pokazuje to czego doświadczamy w naszym życiu. W naszym życiu każdego roku pojawiają się różne okazje do tego, aby polepszyć jakość swojego życia. Niestety często brakuje nam odwagi. Często brak odwagi jest spowodowany brakiem edukacji finansowej, dlatego polecam drugi film na tej stronie http://biznes-onet.com/za-pozno/

Jeśli zdecydujesz się na zakup greenpower, to polecam giełdę na Ledgeron lub Inne.


Ten blog profitonline.pl nie jest poradnikiem inwestycyjnym ani żadną formą doradztwa finansowego. admin wpisów nie jest doradcą finansowym w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów. Nie namawiam ! Nie zachęcam ! Nie zniechęcam! Wyciągaj wnioski z zamieszczonych treści, nagrań video i podejmij świadomie własne decyzje o lokowaniu własnych pieniędzy w internecie. Pamiętaj, że w internecie nie ma gwarancji i blog profitonline.pl również nie daje tobie żadnej gwarancji, a każda działalność zarobkowa obarczona jest ryzykiem.