GreenPower (GRN)- Globalny Program Lojalnościowy- Rabatowy W Oparciu O Kryptowalutę


 

GreenPower w wielkim skrócie to globalny program lojalnościowy. Każdy handlowiec ( np. mały lub duży sklep, pan, pani na rynku) może nagradzać swoich klientów kryptowalutą GRN. Zebrane GRN-y będą wymienialne w każdej chwili na dowolne zakupy w ponad 30 milionach punktów na całym świecie, dzięki darmowej karcie debetowej GreenPower. Ci co będą odważniejsi , przytrzymają dłużej swoją nagrodę w celu takim, aby zarobić na tym dodatkowe pieniądze, mogą w przyszłości zyskać fortunę… Oczywiście wszystko zależy od ilości posiadanych GRN, jego przyszłości i czasu na jaki zamrozimy nasze darmowe GRN. Zamrozimy, czyli ich nie sprzedamy np. w następnych 4-5 latach.

Jak to możliwe?

Krytowaluty mają to do siebie, że często ich liczba jest ograniczona. Tak jest w przypadku GreenPower. Całkowita liczba dostępnych GRN w obiegu to 3 miliardy z czego bardzo dużo GRN jest na portfelach użytkowników, a nie na giełdach. Aby zrozumieć dokładnie mój przekaz, należy zapoznać się z czymś takim jak Podaż i Popyt.

Jeśli jest ograniczona liczba surowca na rynku, a popyt na ten surowiec jest duży, to istnieje duże prawdopodobieństwo tego, że cena tego surowca będzie wzrastać. Spekulując cenę oprę się na przykładzie. Jeśli GRN dzisiaj na czerwiec rok 2019 kosztuje około $0.017 , a w niedalekiej przyszłości tysiące handlowców, miliony ludzi na całym świecie będą korzystać z płatności GRN aby oszczędzać pieniądze, to możemy spodziewać się dużego wzrostu wartości tej kryptowaluty w następnych latach.

 

Oczywiście nie otrzymamy gwarancji na to, że cena będzie rosnąć ponieważ wszystko jest zależne od społeczeństwa. Jeśli w sieci będzie pojawiać się coraz więcej filmików użytkowników, którzy oszczędzają na zakupach dzięki GRN, jeśli będzie coraz więcej handlowców korzystać z GRN, to będzie rosnąć jego użyteczność. Jeśli nikt nie będzie chciał korzystać z GRN ( co w teorii wchodzi w grę, a w praktyce już jest sporo instytucji finansowych zainteresowanych, i małych banków) Jeśli nie będzie zainteresowania nie będzie wysokiej ceny, proste!

Pytanie kto nie chce oszczędzać na zakupach, i jaki handlowiec nie chce nagradzać swoich klientów nie tracąc na tym ani centa !? Jeśli twoja odpowiedź brzmi ” nie znam takich osób”, to już możesz mieć świadomość tego jak potężnym przedsięwzięciem jest GreenPower. Program lojalnościowy, to tylko jakaś cząstka całego przedsięwzięcia.

W skład wchodzi dużo więcej użyteczności, aby zwiększyć wartość GreenPower w następnych miesiącach i latach.

 • Własna platforma zakupowa (więcej szczegółów już w lipcu 2019)
 • partnerstwo z traveleum, które oferuje potężne zniżki na hotele, wycieczki, wynajem auta, rejsy  statkiem, bilety lotnicze. Zniżki nawet do 70%! Zapłać kryptowalutą GRN za cokolwiek i oszczędzaj na tym dodatkowe pieniądze. Dostęp do traveleum lipiec 2019.
 • Własna platforma ICO. Strona Das33.io
 • Własna giełda kryptowalut
 • własny procesor płatniczy. Innowacyjny w oparciu o blockchain. Łatwy w obsłudze i przede wszystkim wygodny dla handlowców ponieważ środki są dostępne natychmiast, a nie po kilku dniach zanim bank ściągnie od klienta pieniądze. Wszystko połączone z kryptowalutą GRN. Dla jasności kryptowaluta GRN jest zamieniana na lokalną walutę w czasie rzeczywistym gdy klient płaci. Handlowiec nie sprawia kłopotu sobie ani klientom. Wręcz przeciwnie! Każdy ma swoje korzyści:)
 • plus znacznie więcej już w niedalekiej przyszłości ( aktualnie twórca projektu GreenPower nie może zdradzić wszystkich planów, ponieważ biznes rządzi się własnymi prawami) Regulacje prawne, konkurencja itp.


GreenRewards
Lojalność klientów dla nowej gospodarki

GreenRewards to oparty na członkostwie program lojalnościowy dla klientów, który działa na całym świecie. Ktoś może uznać, że jest to coś w rodzaju programu rabatowego ponieważ zbierając GRN jako nagrodę, która ląduje na twoim koncie, możesz w dowolnej chwili  wymienić ją na dowolne zakupy. Jeśli masz dużo darmowych GRN, to zrobisz sobie duży rabat. Program zawiera GreenPower (GRN) jako globalną walutę nagród. Handlowcy zapewniają swoim klientom możliwość zbierania GreenPower jako zachęty do nowych zakupów, lub jako nagrodę za lojalność klientów.

Z praktyki już wiemy, że bardzo dużo osób oszczędza na codziennych zakupach kupując GRN na giełdzie i w czasie rzeczywistym zamieniają GRN na zakupy oszczędzając przy tym nawet 10%.

11% Oszczędności Dzięki GRN (dawniejszy Dascoin). Zobacz Video Dowód Płatności I Oszczędności

VIDEO zostało zrobione jeszcze gdy istniała nazwa Dascoin. Dawniejszy Dascoin, to dzisiejszy GreenPower jeszcze mocniejszy i bardziej rozbudowany. Poczytaj o rebrandingu Dascoin.

Globalna wysyłka kart rozpocznie się w sierpniu 2019r.

Czym jest rebranding ?

Mowa tutaj o grupie testowej, która testuje tą technologie od roku. Ci co kupią tanio dzisiaj (czyli czerwiec 2019r) GRN, może w niedalekiej przyszłości okazać się, że to była dobra decyzja bo cena pójdzie mocno w górę.  Długo będą robić zakupy za darmo. Oczywiście przy tych zakupach będą zbierać kolejen GRN-y.  Kwestia akceptacji ryzyka związanym z całym przedsięwzięciem i zrozumienia całego przedsięwzięcia.

Jeśli czegoś nie rozumiesz, lub nie akceptujesz ryzyka biznesowego, to nie kupuj GRN! Stanowczo zabraniam abyś nie poczuł się źle, gdy cena pójdzie w dół 😉.

Dla ciebie dobrym rozwiązaniem będzie np.  stable coin, aby zachować stałą wartość kupionych GRN. O stable coin innym razem.

Nie wiem czy łapiesz to.. Globalny program lojalnościowy. Nie w jednym sklepie , lub sieciówce sklepów, a w 30 milionach punktów na całym świecie będziesz mógł wydać swoje GRN. Wpisz w wyszukiwarkę google program lojalnościowy dla firm

GreenPower jest automatycznie wpłacany do cyfrowego portfela członka przy każdym zakupie dokonanym u uczestniczących handlowców. Handlowcy online i offline zapisują się do programu za darmo i przyciągają członków GreenRewards na całym świecie, oferując rabaty i nagrody lojalnościowe w postaci GreenPower (GRN). Dodatkowe korzyści obejmują zdyskontowaną / bezpłatną dostawę z wybranych witryn e-commerce, uprzywilejowany dostęp do specjalnych produktów i unikalnych możliwości, zagregowane (sumowane) zestawienia przedstawiające wszystkie zakupy kryptowaluty oraz specjalistyczne ułatwienia płatności (za pośrednictwem kart płatniczych GreenRewards).

Dzięki karcie płatniczej GreenPower wydanej przez AlliancePay.io,  każdy będzie mógł łatwo wydać (zamienić swoje GRN) na zakupy w ponad 30 milionach punktów na całym świecie! Wysyłka kart rozpocznie się w sierpniu 2019r. 

GreenPower koncentruje się na osiągnięciu bezprecedensowego poziomu użyteczności, płynności i wydajności w dziedzinie technologii blockchain. GreenPower służy na rynku globalnym jako waluta nagród w uniwersalnym programie lojalnościowym dla klientów, prowadzonym przez handlowców na całym świecie. GreenPower został opracowany w oparciu o światowej klasy technologię Blockchain (Graphene) i charakteryzuje się unikalnym hybrydowym mechanizmem konsensusu oraz wysokowydajną konfiguracją sieci opartą na konsorcjum.

Ciekawostką jest to, że gdy dokonujemy płatności GRN w dowolnym sklepie, to sprzedawca otrzymuje do kasy walutę tradycyjną (lokalną). W Polsce będzie to złotówka. Istnieje również aplikacja umożliwiająca otrzymanie płatności w GRN. Jeśli handlowiec preferuje rozliczać się tylko w GRN, to będzie miał taką możliwość. 

Wyobraźmy sobie handlowca na rynku ( może być bazar), który dowiedział się o globalnym programie lojalnościowym i chciałby z niego skorzystać. Pobiera aplikacje na swój telefon, wpisuje koszt produktu tak jak w kalkulatorze, lub na kasie, następnie daje KOD QR do zeskanowania klientowi. Klient płaci GRN, a sprzedawca natychmiast ma dostępne środki na koncie. Wszystko trwa zaledwie 3s. W tradycyjny modelu rozliczeniowym,tradycyjnych terminalach płatniczych,  handlowcy muszą czekać czasami tydzień na zaksięgowanie środków przez bank. 

 

To tylko kwestia czasu kiedy za pomidory na runku będziesz płacić z rabatem dzięki aplikacji połączonej z kryptowalutą GRN! GreenPower jest globalnym programem lojalnościowym i każdy handlowiec będzie mógł z niego skorzystać.

 

Jeśli chodzi o sieciówki, lub małe sklepy, to może być dokładnie ten sam przykład, lub z wykorzystaniem tabletu, aby był większy wyświetlacz. Taki tablet można łatwo zamontować przy kasie i gotowe.

System Płatności oparty o blockchain GreenPower:

Jeśli handlowiec będzie chciał otrzymywać płatności w innych kryptowalutach, to również będzie miał taką możliwość. Nie wyklucza się również programu lojalnościowego połączonego z innymi kryptowalutami. Więcej na ten temat gdy wejdzie usługa w życie. Możemy spodziewać się odpalenia systemu płatności pod koniec 2019r.

Aplikacja mobilana:

Pod koniec roku 2019, gdy wejdzie aplikacja mobilna to ułatwi życie wielu imigrantom. Wyobraź sobie że ty i twoja rodzina posiadacie tą samą aplikacje. Celowo nie podaje nazwy aplikacji  ponieważ ta nazwa może się zmienić do momentu jej publikacji. Powiedzmy, że mieszkasz i pracujesz w UK. Wysyłasz regularnie pieniądze do Polski. Jeśli jesteś młodym człowiekiem to pewnie znalazłeś najtańszą z możliwych usług na rynku, lub robisz to przez bank, lub inna metodą. 

Jeśli twoja rodzina będzie w posiadaniu aplikacji, która jest połączona z kryptowalutą GRN, to w 3 sekundy wysłane środki przez ciebie będą dostępne do użytku. Do wypłacenia gotówki z bankomatu, lub płatności w sklepach na całym świecie. Chciałbyś wysłać pieniądze za darmo lub za grosze i w dosłownie 3 sekundy? Takie rozwiązanie oferuje GreenPower. Napisze jeszcze raz. Dostępne środki będą w aplikacji po 3 sekundach i będą one dostępne do użycia w sklepach na całym świecie! Mowa tutaj o płatnościach zbliżeniowych aplikacją. Oczywiście w niedalekiej przyszłości będzie można również opłacać rachunki kryptowalutą GRN. 

Podam inny przykład. Inwestorzy, przedsiębiorcy, handlowcy. Powiedzmy że będą chcieli szybko przesłać pieniądze na drugi koniec świata. Z Polski do Chin pieniądze idą około tygodnia. Na przykładzie aplikacji połączonej z GRN, środki będą dostępne w 3 sekundy, a koszta groszowe. Nie ma to znaczenia jaką wartość inwestor wysyła. 1 milion czy 20 tysięcy, lub 100zł euro, itp. Opłaty za przesyłanie będą groszowe. Na to pozwala technologia blockchain w połączeniu z własną kryptowalutą. 

Świat się zmienia na naszych oczach! Nie przegap kolejnej rewolucji technologicznej na której można stworzyć stałe dodatkowe źródło dochodu. Jeśli nie wiesz o czym piszę, a chcesz stworzyć dodatkowe źródło dochodu w oparciu o GreenPower lub inny projekt kryptowalutowy, to napisz do mnie wiadomość korzystając z zakładki kontakt.

Z dodatkowych rzeczy, które kogoś mogą zainteresować:

 • Potwierdzone transakcje w zaledwie trzy sekundy – i planuje się przyspieszenie do jednej sekundy.
 • Możliwość przeprowadzenia ponad 100 000 transakcji na sekundę – i może być ustrukturyzowana w celu rozszerzenia działalności.
 • 150 000 kont w ponad 180 krajach wniosło wartość dodaną do systemu.
 • Stała podaż GRN 3 294 166 501 monet – wszystkie zostały rozprowadzone. Nie będzie więcej w obiegu. Jest to całkowita podaż GRN.
 • link do explorera https://grnexplorer.io/
 • Hybrydowa struktura umożliwia wiele innowacyjnych zastosowań opartych na aplikacjach blockchain-owych. 
 • Usprawniona architektura oparta na konsorcjum zapewnia trwałą wydajność.

 


Ten blog profitonline.pl nie jest poradnikiem inwestycyjnym ani żadną formą doradztwa finansowego. admin wpisów nie jest doradcą finansowym w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów. Nie namawiam ! Nie zachęcam ! Nie zniechęcam! Wyciągaj wnioski z zamieszczonych treści, nagrań video i podejmij świadomie własne decyzje o lokowaniu własnych pieniędzy w internecie. Pamiętaj, że w internecie nie ma gwarancji i blog profitonline.pl również nie daje tobie żadnej gwarancji, a każda działalność zarobkowa obarczona jest ryzykiem.