(GRN) Green Power Dwie Różne Karty Debetowe


GreenPower to firma technologiczna, która tworzy potężny ekosystem. Jeśli chcemy w 100%  korzystać z tego ekosystemu, wypada mieć zweryfikowane konto ledgeron i być w posiadaniu dwóch kart. Fakt jest taki, że z drugiej karty może nigdy nie skorzystasz bo karta greenpower na dzień dzisiejszy ma przewagę w korzyściach..

  • karta greenpower do płatności tylko GRN ( Free )
  • druga karta do płatności różnymi kryptowalutami ( w tym BTC i  GRN). Przy tej karcie będzie opłata miesięczna…

Wstępna wersja jest taka, że karta GreenPower ma być za darmo, a karta do płatności różnymi kryptowalutami będzie płatna. Na pewno w tej drugiej karcie będą dodatkowe opcje np. konta premium (pro). W Karcie debetowej GreenPower też nie wykluczam podobnej funkcjonalności w oparciu o konto premium.

Kartę która obsługuje dziesiątki różnych kryptowalut ( w tym BTC ) można zamówić na dwa sposoby. Jeden z nich to zamówienie tylko karty, a drugi to wysyłka gratis w jednym z dostępnych pakietów biznesowych. 

Wstępnie wiemy, że otrzymane nagrody w postaci kryptowaluty (GRN) będzie można wykorzystać tylko dzięki karcie GreenPower. Karta GreenPower służy tylko do płatności (GRN).

Piszę na gorąco więc ta opcja może ulec zmianie i również może być tak, że nagrody w codzienny zakupach będziemy mogli również wydać w tych drugich kartach. Drugie karty też obsługują (GRN) więc miałoby to sens.

Osobiście uważam, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać tą samą technologię w drugich kartach, ale czy twórca GreenPower zdecyduje się na taki ruch, tego nie wiem. Może celowo zostały stworzone dwie karty, aby zachęcić społeczność z innych projektów do korzystania z płatności tokenem (GRN). Czasami używam słowa token, czasami kryptowaluta, aby bardziej skomplikować sobie życie 😉

Płacąc np. (BTC) Bitkojnem, nie otrzymamy nagrody w postaci kryptowaluty GRN. Przynajmniej w fazie początkowej rozwoju całego przedsięwzięcia nie ma o tym wzmianki. Za kilka tygodni wszystko będzie jasne więc napisze nowy artykuł, który będzie zawierał aktualne informacje. Na dzień dzisiejszy to co czytasz weź potraktuj jako przeciek informacji 😉

Myślę że wybór jest prosty, ale zanim się ktoś przekona do GRN, pewnie będzie chciał skorzystać z płatności swojej ukochanej kryptowaluty. Na szczegóły jeszcze musimy poczekać, ale musisz wiedzieć, że GreenPower posiada taką technologię i udostępni tą technologię już niedługo światu.

Musisz wiedzieć również o tym, że karty do płatności w różnych kryptowalutach, nie będą wysyłane przez Visa czy Mastercard. GreenPower posiada kompletny system płatności oparty o blockchain GreenPower z własnym dostawcą procesora płatniczego, który odpowiada za potwierdzanie transakcji w terminalach płatniczych. Spoko co ? 😉 Fajnie być niezależnym od gigantów takich jak Visa czy Mastercard.

Swoją drogą z tego co wyczytałem, pierwszym procesorem który zintegrował MasterCard była firma  cartaworldwide.

Ciekawostką jest również to, że człowiek który stoi za firmą cartaworldwide współpracuje z GreenPower i tworzy aplikacje daspay. Resztę myślę, że każdy może sobie dopowiedzieć.

Musisz wiedzieć również o tym, że w każdej chwili będzie można kupić GRN za BTC. Możesz trzymać BTC na ledgeron lub nim handlować na giełdzie w ledgeron, lub za BTC kupić GRN aby nim płacić za codzienne zakupy, lub pozostawić sobie BTC również do płatności kartą.

Sierpień 2019 to miesiąc, w którym zostanie uruchomiona globalna wysyłka kart. Miesiąc później można spodziewać się drugich kart, o których już wspomniałem wyżej.

 

Każdy będzie miał wolny wybór. Przestańmy mówić który blockchain jest lepszy od drugiego. Każdy blockchain ma swoje wady i zalety. Przestańmy mówić jaka kryptowaluta jest najlepsza bo takiej w mojej opinii nie ma.

Każda krypto, każdy token w oparciu o własny ekosystem ma swoje zalety. Zachęcam do tego aby być wyrozumiałym i nauczyć się rozmawiać bo śmiem twierdzić, że bardzo dużo osób nie potrafi rozmawiać:) Mam na myśli tych krzykaczy i hejterów. Może GreenPower nie jest dla kogoś, ja to rozumiem i akceptuje. Proponuje również zaakceptować to, że setki tysięcy ludzi wybrało GreenPower bo im wszystko pasuje.

 

Co te informacje oznaczają dla osób ze świata kryptowalut? Jedną rzecz. Użyteczność dziesiątek kryptowalut i tokenów wejdzie w życie dzięki GreenPower. Osoby, które wspierają inne kryptowaluty, tokeny,  będą mogły nareszcie nimi również płacić tak jak inni płacą dzisiaj kryptowalutą GRN.

Różnica będzie taka, że płatności w innych krypto i tokenach nie będą dawać CashBack w postaci (GRN). Mają być dodatkowe inne funkcjonalności, o których jeszcze nam nic nie powiedziano. Należy czekać na wysyłkę drugich kart i wtedy będzie można napisać coś więcej o ich funkcjonalności.

Dla osób nowych napiszę tylko tyle. Świat się zmienia na naszych oczach. Jeszcze do niedawna ktoś mógł pomyśleć, że te kryptowaluty to jakieś nieporozumienie. Teraz już wiesz, że nie ma z tym żartów. Jeśli masz dziecko, to twoje dziecko będzie płacić kryptowalutami.

Zacznij się edukować bo w przeciwnym razie obudzisz się z ręką w nocniku. To kwestia czasu kiedy krypto zostanie zaadoptowane przez 80% mieszkańców planety ziemia. Mamy podobną sytuacje gdy były wprowadzane karty płatnicze. Kiedyś ktoś nie wierzył w to, że one zostaną zaakceptowane przez społeczeństwo, a dzisiaj jest to już normalne.


na załączonym zdjęciu celowo nie podałem aktualnych dat i większych liczb. Jest to tylko ilustracja,  aby zrozumieć przekaz… Każdy musi poskładać sobie wszystkie klocki w całość. Wiedza na moim blogu jest za darmo, ale mam świadomość tego że nie każdy odrobi lekcje 😉

Jeśli z giełd zniknie więcej (GRN), ponieważ dużo osób będzie preferować Staking, aby mieć więcej (GRN) do codziennych zakupów, to w rezultacie może okazać się, że ta decyzja społeczności może mieć znaczący wpływ na cenę (GRN). Kiedy już na dasmarket wejdzie więcej handlowców, kiedy w grę wejdą gracze instytucjonalni i (GRN) zacznie być kupowany dla codziennego użytku, to ten 1 miliard lub kilka set milionów które będzie na giełdach,  nie będzie wcale dużą liczbą i może znaczna część być „szybko” wykupiona.

PS. Zauważ, że użyłem słowa Kiedy, a nie jeśli 😉
Nie namawiam do inwestycji, nie zachęcam, nie zniechęcam . Podejmij właściwą decyzję dla siebie i pamiętaj o ryzyku. Zawsze może pójść coś nie tak, zawsze mogą być po drodze problemy z regulacjami prawnymi itd.itp. To jest biznes, a nie zabawa;) Wyciągaj wnioski z tego co opisuje na blogu. Powodzenia;)

 


Ten blog profitonline.pl nie jest poradnikiem inwestycyjnym ani żadną formą doradztwa finansowego. admin wpisów nie jest doradcą finansowym w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów. Nie namawiam ! Nie zachęcam ! Nie zniechęcam! Wyciągaj wnioski z zamieszczonych treści, nagrań video i podejmij świadomie własne decyzje o lokowaniu własnych pieniędzy w internecie. Pamiętaj, że w internecie nie ma gwarancji i blog profitonline.pl również nie daje tobie żadnej gwarancji, a każda działalność zarobkowa obarczona jest ryzykiem