Daspay GreenPower


AKTUALIZACJA WPISU JUŻ NIEDŁUGO PONIEWAŻ JUŻ DZIAŁAJĄ PŁATNOŚCI GreenPower !!!

KRYPTOWALUTA XXI WIEKU
kup GreenPower za kilka centów póki możesz…


Ten wpis, to wstępne informacje  na temat funkcjonalności Daspay. Daspay wchodzi w życie już pod koniec 2019r. Część informacji jest potwierdzona więc czytaj uważnie;)

Dzięki aplikacji daspay możemy dokonywać płatności mobilnych ( zbliżeniowo ) jest to technologia, którą wykorzystują znane nam marki takie jak  applepay czy np. samsungpay .Różnica jest taka, że dzięki aplikacji Daspay płatności odbywają się przez kryptowaluty.

W pierwszej kolejności będzie to kryptowaluta GreenPower (GRN). Później mogą dojść inne… ( nie mam potwierdzonych informacji jakie i czy tak będzie na 100%. Myślę że tak).  Płatności mobilne są bardzo popularne w USA (Stanach Zjednoczonych). W USA jest to normalne i częściej używane niż gotówka…

Dzięki Aplikacji Daspay nasza kryptowaluta greenpower (GRN) jest automatycznie zamieniana  na złotówki,euro,funty itp. Testy tej technologii zostały pomyślnie przeprowadzone w ponad 30 walutach świata. Aktualnie technologia jest testowana na kartach debetowych.

W miejscu w którym będziemy dokonywać płatności (dla właściciela sklepu, sieciówki itp) nie będzie miało to znaczenia. Płatności aplikacją daspay mogą być dokonywane dzięki technologii NFC.

Właściciel sklepu w którym będziemy płacić dzięki aplikacji mobilnej Daspay nie będzie wiedział, nie będzie nawet świadomy tego, że płacimy naszą kryptowalutą greenpower, a do jego kasy wpłynie dokładnie ta sama waluta w której sprzedaje swój towar. GreenPower jest automatycznie przewalutowany na daną walutę (lokalną walutę).

 

Wyobraź sobie, że lecisz na wakacje do USA, UK, lub np. do CHIN. Wszędzie obowiązuje inna waluta. Wystarczy, że będziesz mieć GREENPOWER (GRN), aplikacje daspay w swoim smartfonie i płacisz na całym świecie jedną walutą. Dodatkowo na tych płatnościach zbierasz dodatkowe GRN.

Jeśli będzie taka potrzeba, aby mieć gotówkę z jakiegoś powodu, to dzięki karcie alliancepay połączonej z twoim portfelem cyfrowym ledgeron  ,możesz ją wypłacić w każdym kraju w każdym bankomacie, który obsługuje karty Mastercard. Czy to jest niesamowite ? Jedna waluta która rozwiązuje mnóstwo problemów… Aby nie stracić na swojej wartości kupionych GRN, warto wykorzystać StableCoin.

O kartach płatniczych wspomniałem w tym artykule.


 

Kto Tworzy Aplikacje Daspay? Osoby z Carta
https://cartaworldwide.com

 

Nie słyszałem jeszcze o tym, aby ktoś już wprowadził na rynek taki ekosystem jaki tworzy GreenPower.  Dlatego GreenPower ma niesamowity potencjał na spektakularny sukces w świecie kryptowalut…

 

FAKT: GreenPower  nie musi wprowadzać nowych terminali płatności ponieważ to już jest gotowe przez Visa Mastercard. GreenPower skorzysta na tym podobnie jak znane marki ApplePay, SamsungPay itp.

System Płatności daspay może być sam w sobie terminalem płatniczym. Prawdopodobnie ta funkcjonalność będzie wbudowana w aplikacje Daspay. Na pewno ta funkcjonalność jest i już działa. To mamy potwierdzone!

 

Na początek będą dostępne płatności tylko w (GRN), natomiast docelowo Aplikacja Daspay ma  akceptować kilka kryptowalut (prawdopodobnie te najpopularniejsze). Więcej informacji możemy spodziewać się już w 2019r. (sierpień – wrzesień)

A więc jak widzisz jest to projekt globalny , zaprojektowany z myślą o innych kryptowalutach. Daspay ma być rozwiązaniem globalnego problemu płatności jaki jest na całym świecie. Dzięki aplikacji daspay prześlesz każdą wartość w 1 do 3 sekund z jednego końca świata na drugi koniec świata bez udziału banków i innych różnych instytucji. Do tego pomijasz ogromne koszta, które niestety są nieuniknione w przelewach tradycyjnych typu bank, procesory płatnicze, westerunion itp..

Wyobraź sobie inwestorów, przedsiębiorców, biznesmenów korzystających z tej samej aplikacji (tej samej technologii). Nie dość że transakcje wykonują natychmiast, to jedna ze stron (jeśli będzie to płatność za usługę) otrzyma CashBack natychmiast na swój cyfrowy portfel ledgeron. Nie ważne czy milion dolarów czy 100$ będziemy wysyłać przez aplikacje daspay, opłaty będą groszowe. 

Strzelam, że dla ludzi z większą gotówką będą konta premium lub VIP, ale o tym później gdy usługa wejdzie już w życie. Usługi możemy spodziewać się już pod koniec 2019r.

Inny przykład wykorzystania daspay:

Twoja dziewczyna, żona jest na zakupach i brakuje jej 500 zł na nową suszarkę do włosów. Dzwoni do Ciebie (pewnie obiecuje coś na wieczór z tej okazji gdy wyślesz te 5 stówek), i negocjuje… Ty się godzisz na ustalone warunki, wysyłasz pincet złoty w 3 sekundy, a żona dosłownie w tej samej minucie może przyłożyć smartfon z aplikacją Daspay i zapłacić „za twój seksowny wymarzony wieczór” 🙂

Cała procedura wysyłania trwa zaledwie 1 do 3 sekund. Czy to jest niesamowite ? Znasz coś szybszego, łatwiejszego  z globalnym programem lojalnościowym? Jeśli nie, to już wiesz jaki jest potencjał w GreenPower. Dzisiaj jego wartość jest niska (kilka centów na czerwiec 2019) i to jest ten moment, aby się zastanowić nad tym, czy nie kupić paru sztuk…

Piękne jest to, że jeśli będziemy używać aplikacji daspay to pieniądze mamy natychmiast do użytku i możemy zapłacić w sklepie za towary, czy różnego rodzaju usługi bez potrzeby przewalutowania, przekonwertowania na inną walutę.

Można sobie kupować greenpower i przesyłać z giełdy na giełdę, z portfela na portfel, ale czy nie lepszym rozwiązaniem jest aplikacja daspay? Przesyłać sobie pieniądze z aplikacji na aplikację? Pewnie że takie rozwiązanie jest lepsze dlatego daspay, to niesamowita przyszłość. Daspay to nowy globalny system płatności…


Terminale Płatnicze:

Tradycyjny terminal płatniczy musi nam podpiąć wyznaczona do tego osoba. Za taką usługę często musimy zapłacić, lub w gratisie parę miesięcy otrzymamy za darmo.  Jeśli chodzi o daspay to wystarczy smartfon, tablet, zainstalować aplikacje i gotowe. O opłatach póki co nic nie mogę napisać, ale gdyby miały być to na pewno z dużo większą korzyścią niż tradycyjne terminale płatnicze.

Coś dla przedstawicieli handlowych?

Daspay posiada wbudowany program afiliacyjny! Jeśli z mojego polecenia przedsiębiorca skorzysta z systemu płatności daspay, to z każdej transakcji na mój portfel ledgeron otrzymam ułamek z każdego zakupu ! Jeśli będzie to sklep który generuje miesięczny obrót na poziomie 100 000zł, lub np. 1 milion,  to ułamek z każdej transakcji wpadnie na mój portfel ledgeron. Jeśli takich sklepów będę mieć kilka, lub kilkadziesiąt ? Czy można stworzyć dochód pasywny na całe życie ? Pewnie że tak.

Przyjmowanie płatności w kilku kryptowalutach:

Wiemy jakie są plany. Jeśli przedsiębiorca będzie akceptował dzięki daspay kilka kryptowalut, to za każdym razem gdy będzie dokonywana płatność którąś z nich, ja otrzymam „coś” na mój portfel ledgeron. Z jednego polecenia mogę zarabiać na kilku kryptowalutach.

Wybiegam trochę z informacjami więc coś w regulaminie Daspay może ulec zmianie, ale generalnie daspay nie zatrzymuje się tylko na greenpower (GRN). Aktualnie są takie wstępne nowości;)

Korzyści Dla Przedsiębiorcy:

W tradycyjnym systemie płatności czasami usługodawca musi czekać na dostęp do środków 24h lub kilka dni. Ty z usługi korzystasz natychmiast, ale przedsiębiorca dostęp do tych pieniędzy otrzyma za jakiś czas. Opisałem ten temat na tej stronie. Polecam przeskoczyć na szybko i poczytać o starym systemie płatności.

Dzięki systemowi płatności daspay, przedsiębiorca otrzymuje dostęp do środków natychmiast i to już jest duża zaleta, ale to nie koniec. Daspay posiada innowacyjny program lojalnościowy. Jeśli ja płacę kryptowalutą greenpower, to wraca do mnie część wydanych pieniędzy (GRN). W tym wpisie dodałem zdjęcie z takiej transakcji. Niestety do oficjalnego startu AlliancePay, nie można nagrywać filmów i pokazywać światu funkcjonalność. Fachowo nazywa się to Proof of ConceptKolejnym plusem dla przedsiębiorców jest to, że przyłączenie się do globalnego programu lojalnościowego jest za FREE.

Potencjał na wzrost ceny:

W ekosystemie greenpower będzie bardzo dużo różnych usług, za które zapłacimy kryptowalutą (GRN). Będą to usługi ubezpieczeniowe, usługi finansowe, usługi mobilne (danych komórkowych), smart contract, szyfrowanie danych, w przyszłości usługi bankowe, działająca już platforma Das33 i wiele wiele więcej.


Twoja kryptowaluta jest bardzo bezpieczna:

  • zdecentralizowany portfel ledgeron . Tylko ty masz dostęp do twojej waluty. Żaden rząd, bank, komornik, itp. Nikt nie ma kontroli nad twoim kapitałem który gromadzisz na portfelu ledgeron. Nikt nie może sprawdzić ile tak naprawdę masz (GRN), czy innych kryptowalut w przyszłości..
  • validator bez którego haker nie zrobi żadnej transakcji.
  • greenpower posiada aktualnie jedną z najbezpieczniejszych giełd na świecie (o ile ta giełda nie jest jedyną taką bezpieczną giełdą) Dlaczego? ponieważ transakcje są potwierdzane przez validator Ladger NanoS.

Napisałem że GreenPower ma duży potencjał jeśli chodzi o sukces na rynku kryptowalut jak również płatności mobilnych. Pozwól ,że tak na szybko tylko wspomnę o bitcoin abyś drogi czytelniku miał świadomość tego w jakim miejscu dzisiaj jest (GRN)… Kurs BTC można sprawdzić na coinmarketcap.com

Grudzień 2017r. cena jednego BTC wyniosła nawet 17000$ gdzie w 2010r. można było kupić 1 BTC za kilka centów.

Piszę o tym ponieważ greenpower ma właśnie taki potencjał. Dzisiaj 1 GRN można nabyć za kilkadziesiąt centów. To niesamowita okazja dla każdego.

Dzisiaj możesz podejść do GreenPower tak jak ja i miliony innych osób kilka lat temu do  BITCOIN myśląc, że BTC to nieudany pomysł „inwestycja” co dzisiaj jest faktem potwierdzającym, że ja i miliony innych ludzi pomyliliśmy się. Osobiście uważam, że GREENPOWER jest szansą biznesową i ja osobiście chcę to wykorzystać. Jak ty do tego podejdziesz tego nie wiem, ale jedno jest pewne. Jeśli ty drogi czytelniku nie kupiłeś Ethereum, Bitcoin za kilka centów, to zaprzepaściłeś szansę na dodatkowe pieniądze do twojego portfela bez większego wysiłku i dużego ryzyka.

Pisząc „dużego ryzyka” mam na myśli inwestycje na poziomie np. 100-500 euro. (dla mnie osobiście 100-500 euro to nie jest duże ryzyko). Ty musisz sam oszacować na ile pozwala twój portfel finansowy. Pamiętaj o tym ,że nie należy wydawać pieniędzy których byś żałował, lub miał przeznaczyć na inny ważny dla Ciebie cel !!!

Wracając do wątku. Ja osobiście nie wykorzystałem szansy którą miałem z BTC Bitcoinem. Nie wykorzystałem również szansy z Ethereum, które kosztowało kilka dolarów $ w 2016r, a pod koniec 2017r jego wartość osiągnęła już ponad 400$. Dlatego osobiście podjąłem taką, a nie inną decyzje i świadomie zakupiłem GreenPower.

 

Nie stać mnie na to, aby kolejny raz podobna szansa przeszła obok mnie.

 

WAŻNE: drogi czytelniku to co czytasz nie powinno być dla Ciebie żadną sugestią lub jakąkolwiek formą doradztwa finansowego. Ja osobiście taką decyzję podjąłem i nie powinieneś sugerować się moją opinią. Na moim blogu przekazuje informacje na temat firmy, technologii, tego co firma zamierza i patrząc na potencjał jaki jest w technologii GreenPower sam świadomie zakupiłem kilka sztuk po bardzo niskiej cenie.


Żyjemy w świecie cyfrowym .Tablety, smartfony, laptopy, samochody które parkują same itp. Świat już się nie cofnie i albo dostosujemy się do trendów albo będziemy z tyłu. Dubaj jest świetnym przykładem jeśli chodzi o rozwój i technologie… W miejscu gdzie nie było nic ponad 20 lat temu ( tylko piasek ) dzisiaj w tym samym miejscu mamy nowoczesne BOGATE miasto.

Tesla, Google, Amazon, Apple, Facebook, te i wiele innych firm, to spółki nowych technologii. Też w nie nie zainwestowałem ponieważ nie miałem edukacji w tym temacie. Dzisiaj wiem, że na nowych technologiach da się zbudować drugie źródło dochodu!

Świat zmierza w kierunku smartfonów i to już jest fakt. Różne aplikacje strony www. Giełdy ,banki itp. dostosowują się do technologii jaka jest na dzień dzisiejszy w smartfonach, ponieważ zwyczajnie wykonujemy więcej czynności przez smartfon, niż tradycyjnie udając się do urzędu, banku na zakupy itp…

Ciekawostką jest również to, że BANKI i duże firmy zaczynają akceptować kryptowaluty.

dobrym przykładem będzie kryptowaluta ZCASH ,która została zaakceptowana przez firmę APPLE co może wpłynąć na znaczny wzrost ceny tej kryptowaluty. Chcę abyś miał świadomość tego drogi  czytelniku, że kryptowaluty zrewolucjonizują rynek pieniądza i to się dzieje już teraz,  czy chcesz w to uwierzyć czy nie…

Jeśli greenpower będzie akceptowany w terminalach płatności Visa i Mastercard, to jaka będzie wartość za 1 GRN ? Czas Pokaże. Do tego dochodzi Sieć DasNet (czyli wszystko w jednej aplikacji), blockchain jako serwis, różne aplikacje, mikrofinanse w Afryce i wiele więcej…

JAK WYKORZYSTAĆ DZISIEJSZY TREND KRYPTOWALUT?

To proste. Nabyć dla własnego użytku kryptowalutę która ma popyt i podaż. Najlepiej gdy jej wartość jest niska (kilka centów lub poniżej 1 dolara). Taką za którą stoi społeczeństwo, innowacja, technologia i gotowa infrastruktura ponieważ kryptowaluty, które nie mają w sobie czegoś na czym może zyskać ich wartość są bezużyteczne i wymierają śmiercią naturalną. Powstają jak grzyby po deszczu tylko problem w tym, że jest to sztuczna pompa w większości przypadków. Dlaczego? Ponieważ większość kryptowalut jest tworzona przez programistów, których jedynym celem jest stworzyć zamieszanie na giełdzie, wystawić taką kryptowalutę i sprzedać jak największą ilość, a co za tym idzie ? Cena szybko spada, nie ma ludzi którzy ponownie kupią tą kryptowalute i najzwyczajniej na świecie taka kryptowaluta traci swoją wartość, którą uzyskała na początku (spada do zera) .


Ten blog profitonline.pl nie jest poradnikiem inwestycyjnym ani żadną formą doradztwa finansowego. admin wpisów nie jest doradcą finansowym w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów. Nie namawiam ! Nie zachęcam ! Nie zniechęcam! Wyciągaj wnioski z zamieszczonych treści, nagrań video i podejmij świadomie własne decyzje o lokowaniu własnych pieniędzy w internecie. Pamiętaj, że w internecie nie ma gwarancji i blog profitonline.pl również nie daje tobie żadnej gwarancji, a każda działalność zarobkowa obarczona jest ryzykiem