Całodobowy inteligentny bot handlujący kryptowalutami


Zarabiaj pasywny dochód automatycznie i handluj efektywniej i genialnie. Darmowy inteligentny bot handlowy 24/7 smart crypto trading bot.

Z słowem pasywnie mogę się zgodzić , automatycznie również , ale czy efektywniej ? To zależy od naszej konfiguracji bota i tego jaką kryptowalutę wybierzemy …

Zanim przejdę do sedna sprawy , to już wspomnę o tym ze darmowe nie do końca oznacza coś dobrego. Np. w darmowych aplikacjach nie do końca możemy liczyć na wsparcie techniczne lub aktualizacje danej aplikacji.. To po pierwsze i warto mieć to na uwadze. Po drugie w darmowych aplikacjach często możne coś nie działać poprawnie lub nie tak jak byśmy tego chcieli..

Co do pracy darmowego bot, to działa on 24 godziny na dobę i tak powinno być.  Bot handlowy z serwisu bituniverse działa automatycznie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Podobno Jest bardzo niezawodny i nigdy nie przegapi transakcji. Algorytmy bituniverse https://www.bituniverse.org obsługują handel siatkowy, inteligentne śledzenie, a także strategie przyjmowania zysków i zatrzymywania strat itp. Pozwala zarabiać pieniądze, gdy śpisz i pracujesz!

Ok wszystko fajnie tylko ponownie zwracam uwagę na fakt słowa free *darmowy. Wypowiedzi użytkowników w komentarzach aplikacji z play.google.com lub apple.com są słabe. Możliwe że w 2022 nastąpi jakaś aktualizacja tej aplikacji, ale póki co jest kilka ocen na stanowcze NIE. Nie korzystać z tej darmowej aplikacji..

Na stronie głównej https://www.bituniverse.org możemy doczytać tekst mówiący o tym że bitunivesre „ma szyfrowanie na poziomie wojskowym”

Wysoce bezpieczny i zaszyfrowany
„BitUniverse ma zabezpieczenia i szyfrowanie na poziomie wojskowym, a bezpieczeństwo Twoich środków w zamian jest mocno zapewnione. BitUniverse nigdy nie dotknie Twoich funduszy bezpośrednio. Zamiast tego używa tylko oficjalnych interfejsów API giełdy do prowadzenia handlu.”

Łatwiejszy w użyciu zdaniem bituniverse
BitUniverse może być najprostszym i najłatwiejszym w obsłudze botem handlowym. Jest to dość przydatne, aby rozpocząć! Pomaga w prowadzeniu handlu wśród ponad 6000 kryptowalut, w tym BitCoin, ETH i DogeCoin, i nie musisz być ekspertem, który ma dobrą znajomość programowania i strategii handlowych

Obsługiwanych jest ponad 26 giełd
Binance, Huobi, CoinbasePro, Pionex, FTX, KuCoin, OKEx, Bithumb, Gate.io, Bitfinex, Poloniex, Bittrex, płyn, ProBit, BigONE, Indodax, Lbank, Bitbns, Bitget, Bybit, OTCHPro Global ,MEXC,ShuBao, i więcej giełd będzie obsługiwanych wkrótce……

Jeśli chcesz zaryzykować na własną odpowiedzialność to Pobierz aplikację mobilną BitUniverse

Połącz swoje klucze API na giełdzie i zacznij korzystać z automatycznego robota handlowego za darmo!


W A Ż N E !!!

Wiele giełd kryptowalut oferuje boty GRID za darmo. Nie potrzebujesz zewnętrznych aplikacji do tego aby rozpocząć handel na botach GRID. Oczywiście jeśli korzystasz z mniej znanych giełd, możliwe że na nich nie będzie botów grid, wtedy warto pomyśleć o jakimś serwisie który oferuje boty dla twojej giełdy.. Serwisy płatne takie jak 3commas lub bitsgap, oferują wsparcie techniczne. Aplikacje darmowe często nie oferują żadnego wsparcia…

Dobre Serwisy Płatne To:

  • https://3commas.io
    3commas oferuje kilka botów. Najbardziej popularne to boty DCA i GRID bot. Ten serwis pozwala na połączenie twojego konta tradingview z botami DCA. Jeśli masz własny wskaźnik na tradingview lub korzystasz z jakiegoś, to możesz połączyć ten wskaźnik z botem DCA lub Smart Trade..
  • https://bitsgap.com/
    bitsgap głównie specjalizuje się w botach GRID. Mają fajny prosty i przejrzysty interfejs w którym odnajdzie się każda osoba. Jest dosłownie kilka przycisków do nauki. Bitsgap oferuje konto demo za darmo, czego nie znajdziemy póki co w serwisie 3commas. Na koncie demo możesz uruchomić bota grid, poćwiczyć ustawienia i zapoznać się z interfejsem zanim dokonasz jakiejkolwiek wpłaty. Konto demo w skrócie to wirtualne pieniądze, które przeznaczamy na bota. Wyniki twojego bota kasują się co miesiąc, ale plus jest taki że przez miesiąc można doświadczyć tego jak te boty działają…