Z Ostatniej Chwili- Konferencja CEO DASCOIN


04 październik 2018 to data kolejnej konferencji na której swoje przemówienie będzie mieć CEO kryptowaluy greenpower, czyli Michael Mathias.

Jak wiemy 27 września Michael Mathias miał godzinne wystąpienie na konferencji ONZ. Widać, że coraz częściej można zauważać markę greenpower na ważnych konferencjach poświęconych tematyce technologii blockchain.


Na konferencji  zostały zaproszone różne projekty, właściciele giełd itp. Jest to bardzo ważna konferencja patrząc na osobowości jakie tam będą miały swoje wystąpienia.

pod tym linkiem https://www.delta-summit.com/participating-companies/  zobaczysz zaproszone osoby, giełdy, sponsorów itd…

Wiodący szczyt dla globalnej społeczności blockchain i krypto utrzymywanej w kraju, pionierskiej regulacji branży, MALTA. Malta jest obecnie liderem w regulowaniu ustaleń dotyczących technologii i usług. Stwarza to Malcie szansę na zorganizowanie pierwszej oficjalnej konferencji promującej Maltę jako centrum innowacji cyfrowych.

Te przełomowe przepisy umiejscawiają Maltę w czołówce firm, które chcą się tu znaleźć, jak również miejsce, w którym ludzie mogą wprowadzać innowacje i rozwijać tę ekscytującą technologię oraz ogromne możliwości, jakie oferuje. Delta Summit będzie oficjalną platformą Malty, skąd promować tę technologię i związane z nią możliwości biznesowe.


  • monetapro:
    na tym wydarzeniu również pojawił się człowiek reprezentujący moneta pro. Pisałem kilka miesięcy temu na ten temat i zrobiłem krótkie video. Jest szansa, że moneta pro będzie robić swoje ICO na platformie Das33. lub odwiedź główną stronę das33.io

MonetaPro