Welcome


KUP DASCOIN ZA KILKA CENTÓW I SPRZEDAJ ZA EURO

WALUTA CYFROWA PRZYSZŁOŚCI.
PŁAĆ DASCOIN-EM TAK JAK ZWYKŁĄ KARTĄ DEBETOWA
Daspay I Smart Kontrakty
To tylko część informacji które dzisiaj posiadamy.Firma nie chce zdradzać wszystkiego ponieważ nie chce aby konkurencja to wykorzystała.Firma coinleaders (excelz) zapewnia ,że na aplikacji daspay i smart kontraktach się nie skończy…

Aplikacja Daspay

GreenPower wyróżnia się zdecydowanie swoją innowacją ponieważ nie ma na świecie  jeszcze takiej kryptowaluty, którą można płacić dzięki aplikacji mobilnej.Dzięki Daspay możesz płacić swoim smartfonem ja zwykłym pieniądzem..

Smart Kontrakty

GreenPower zdecydowanie ma przewagę nad konkurencją ponieważ oprócz Aplikacji Daspay posiada jeszcze SMART KONTRAKTY. Zachęcam do lektury na ten temat ponieważ w Polsce jest to dość stosunkowo świeży temat…

WALUTA ZCENTRALIZOWANA
GreenPower jest dostępny dla Państwa Rządów. Państwo może sprawdzić ile masz na portfelu własnych greenpowerów.

NETWORK MARKETING
FIRMA daje dodatkowe możliwości.Dziel się informacją z innymi osobami,a otrzymasz za to wynagrodzenie

Niska Cena
Kryptowalutę DASCOIN  można nabyć już za kilka centów jeśli kupimy ją po niskim Frequency Lock.Czytaj Bloga

Bitcoin Zdecentralizowany
Bezpieczny aczkolwiek nie ma nad nim kontroli,władzy itp.Nie ma jednostki centralnej,człowieka który jest odpowiedzialny za projekt

KONTAKT Z FIRMĄ
Jeśli masz pytania,chcesz się spotkać z właścicielami tego niesamowitego projektu,to wystarczy udać się do biura w Belgradzie.

Giełda GreenPower 
Firma coinleaders ( excelz ) posiada własną giełdę na której będzie można kupić i sprzedać greenpower.

Pierwsze Wydobycie GreenPower

Pierwsze wydobycie DASCOIN zaplanowane jest na koniec marca 2017r i potrwa około 12 lat.Przez ten czas zostanie wydobyte ponad 8 miliardów DASCOIN. Firma będzie wprowadzać GreenPower na zewnętrze giełdy i będzie można kupić tą kryptowalutę normalnie tak jak inne waluty na giełdach.Wprowadzenie greenpower na giełdy zewnętrzne jest zaplanowane już na w drugiej połowie 2017r. Dodatkowo firma już ma stworzoną własną giełdę której start jest przewidziany również na drugi kwartał 2017r.

Pierwsze licencje na wydobywanie tej kryptowaluty zostały sprzedane w czerwcu 2016r po bardzo niskiej cenie (kilka centów).W moim wcześniejszym wpisie pisałem o tzw. FREQUENCY Lock (można to porównać do trudności wydobycia BITCOIN) Bitcoin ma również trudność wydobycia.

TECHNOLOGIA I BIZNES
NETLEADERS

BIZNES
oferta biznesowa

INVESTYCJA
kup greenpower investycyjnie

BLOCKCHAIN
technologia blockchain

KONTRAKTY
smart kontrakty

FREQUENCY LOCK 
FREQUENCY LOCK daje wskaźnik po jakiej cenie kupujemy dzisiaj 1 greenpower.Sprawdź jak się to liczy i po jakim Frequency Lock dzisiaj możesz nabyć 1 greenpower.

Napiszemy Do Ciebie


image19

DASCOIN-INFO.PL