Ważny Update Plus Bonus


Pierwsze kilka zdań dla osób ,które są już w biznesie ,aby nie musiały czytać całego wpisu..

Po 30 września 2017r jeśli ktoś zdecyduje się na zakup licencji, to musi zdecydować czy wysyła swoje cykle do kolejki minting. Jeśli podejmuje taką decyzję i wysyła do kolejki minting, to traci możliwość podwojenia cykli. Nie otrzyma UPGRADE.

Druga zmiana jest taka, że jeśli po 30 września 2017r ktoś kupi licencje i chce otrzymać upgrade, to ma oczywiście taką możliwość. Trzyma swoje cykle (nie wysyła do kolejki minting) i czeka na upgrade. Natomiast Frequency jest zmienne po 30 września. Więc jeśli zdecyduje się ktoś na upgrade swoich cykli (trzyma swoje cykle) to za kilka tygodni,miesięcy może być FQ wyższe i wtedy gdy naciśnie przycisk wyślij do mintingu swoje cykle ,dopiero wtedy dowie się ile otrzyma greenpowerów .

np. kupi po 9.3, a za miesiąc lub dwa będzie 12.7 więc otrzyma troche mniej greenpowerów . Wszystko zależy od tego jakie bedzie FQ w dniu wysłania cykli do mintingu. Aktualnie pozostało 80 dni do upgrade jak pisze ten post wiec w 2 miesiace moze FQ pójść w góre (raczej tak będzie patrząc na zainteresowanie projektem).

Może ktoś trafić również tak ,że dzisiaj kupuje licencje i jutro jest UPGRADE. Jeśli tak ktoś trafi ,to może zachować swoje cykle i poczekać na ich podwojenie. W rezultacie będzie mieć więcej cykli i poźniej te cykle może wysłać do mintingu. Msisz wiedzieć ,że teraz firma podaje informacje na licencji ile otrzymamy greenpower-ów, natomiast po 30 września nie będzie takich informacji. Kupujesz licencje i na licencji masz ilość cykli plus upgrade.Ile otrzymasz greenpowerów dowiesz się w momencie gdy wyślesz je do kolejki minting po FQ jaki obowiązuje w danym dniu. 1 i 16 dnia każdego miesiąca będzie się zmieniać FQ.

Jak zauważymy na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy, to liczba w greenpower-ach zmienia się. Zapamietaj liczby z tego posta po FQ 8.4 i zobacz różnicę za parę dni gdy zmieni się FQ. Po drugie cykle mają swoją wartość niezależną od greenpower-a . O tym w innym poście.


bonus do 15 sierpnia

Każda licencjonowana sprzedaż obejmuje 15% bonusów Cycles do północy wtorek, 15 sierpnia.

To dodatkowe 5% w cyklach bonusowych jest tylko w tym ograniczonym czasie,czyli tylko do wtorku do północy 15 sierpień. Po 15 sierpnia 15% zostanie zredukowane do 10% (tak jak było wcześniej)

Na załączonych zdjęciach zobaczysz ile otrzymasz cykli i greenpowerów z bonusem 15%

Wraz z szybkim rozpoczęciem DasExchange (giełda) chcemy, aby każdy zachowywał tempo i kontynuował niesamowity postęp osiągnięty w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Pamiętaj także, że pozostało tylko kilka tygodni, aby zablokować stałą częstotliwość dla Twojej licencji.

Wszystkie licencje zakupione w terminie do 30 września będą korzystać z funkcji „Blokada częstotliwości” Licencje zakupione po tej dacie nie mają przewidywalności ustalonej częstotliwości. 

Ważne informacje !

Po 30 września wszystkie nowe cykle zakupione lub otrzymane nie będą miały blokady częstotliwości. Zamiast tego będą podlegać zmianie częstotliwości w dniach 1 i 16 każdego dnia miesiąca.

Co to znaczy?

Oznacza to, że zdecydujesz, kiedy przesyłać swoje cykle do kolejki Minting. Musisz zdecydować, czy trzymasz swoje cykle i czekasz na kwalifikujące się uaktualnienia (podwojenie cykli) – LUB – wysyłasz swoje cykle od razu dzięki temu zablokujesz niższą częstotliwość,ale jednocześnie zapominasz o uprade. Nie otrzymasz upgrade.

Zobacz poniżej przykład aktualnej sytuacji jaka obowiązuje abyś zrozumiał różnicę.

PRZYKŁAD AKTUALNEJ SYTUACJI:

Na moim przykładzie.Ja swoją licencje kupiłem po FQ 3.7 . Wszystkie cykle które są wysyłane do mintingu są liczone po FQ 3.7. Moje z licencji i te które zarabiam ze sprzedaży licencji i systemu binarnego. Nie musze decydować o tym czy wysyłam swoje cykle do mintingu czy nie. Dzieje się to z automatu i tak będzie do 30 września. Przywilej jest taki ,że FQ jest stałe. Czyli po FQ 3.7 nastąpi podwojenie moich cykli (i tutaj ważna rzecz,nawet gdy są wysłane do mintingu PODWOJĄ SIĘ) jak wiemy w zależności od licencji mamy od 1 do 3 UPGRADE ( podwojenie cykli)

Przykład licencji za 25,000 euro. Przy tej licencji są 3 podwojenia. Upgrade jest co 108 dni. Czyli co 108 dni podwaja się ilość cykli i nie ważne jakie jest dzisiaj FQ. Moje cykle przekonwertują się na greenpower-y po FQ 3.7 ponieważ FQ jest stałe do 30 września, a ja swoją licencje kupiłem po FQ 3.7.

To jest przywilej który obowiązuje do 30 września. Blokujesz sobie częstotliwość (FQ).


Po 30 września FQ będzie zmienne . Każdego 1 i 16 dnia miesiąca będzie się zmieniać. Zgodnie z regulaminem otrzymasz podwojenie swoich cykli ,ale jednocześnie akceptujesz to ,że FQ będzie zmienne 1-go i 16-go dnia każdego miesiąca. Czyli jeśli po zakupie twojej licencji decydujesz się czekać na upgrade,to może być taka sytuacja w dniu w którym nastąpi podwojenie cykli (po 108 dniach)

…że będzie większe FQ niż to po jakim kupiłeś/aś swoją licencje. Jeśli dojdzie do takiej sytuacji i po podwojeniu twoich cykli decydujesz się na wysłanie cykli do mintingu (po frequency jaki jest w tym dniu),to dopiero wtedy dowiesz się ile otrzymasz greenpowerów. Pamiętaj im mniejsze FQ tym więcej otrzymujemy greenpowerów. UPGRADE sprawdź ile pozostało dni do następnego podwojenia w tej zakładce


Natomiast jeśli zdecydujesz się na wysłanie swoich cykli od razu po zakupie licencji do mintingu,to rezygnujesz z podwojenia cykli, ale dzięki temu zachowujesz mniejsze FQ po którym zostaną przekonwertowane greenpower-y. Patrząc na przykład ,który mieliśmy do tej pory,to nie zdażyło się tak żeby FQ spadło. Ja swoją licencje kupiłem pod koniec 2016r i od tamtej pory FQ wzrosło ponad 100% do sierpnia 2017r.. Zainteresowanie projektem jest cały czas dlatego FQ zwiększa się zgodnie z rosnącą społecznością. Gdyby zainteresowanie spadło to istnieje taka możliwość,że FQ spadłoby, ale póki co takiej systuacji nie mieliśmy.

 

Oczywiście do 30 września każdy, kto kupuje licencję, nie musi podejmować takich decyzji: ich cykle są automatycznie składane, a także otrzymują podwojenie cykli przy każdym Upgrade, na które są uprawnione – mimo że ich cykle są już W kolejce do Mintingu. To ogromna korzyść – ale wkrótce zniknie! Pamiętaj o pełnym wykorzystaniu tej korzyści – podczas tego gdy trwa!

 

Po 30 września jeśli kupisz licencje i wyślesz swoje cykle do kolejki minting, to one się nie podwoją,decyzja należy do Ciebie czy kupujesz licencje teraz czy czekasz…

 

Jeśli zastanawiasz się nad tym czy kupić licencje teraz czy później,to teraz jest najlepszy czas na to,aby kupić licencje na starych zasadach. Czyli blokujesz sobie Frequency Lock po jakim Kupiłeś/aś licencje . Z chwilą wejścia na giełdę Frequency będzie zmienne każdego 1 i 16 dnia miesiąca.

 

Widzę tutaj plusy ponieważ gdy greenpower pojawi się na giełdach zewnętrznych to cena na tych giełdach może być większa niż przy zakupie licencji. Zmienne FQ może spowodować ,że w niektóre dni będzie bardziej się opłacać kupić licencje…W takim układzie korzyścią dla osób ,które dowiedzą się o możliwości zakupu licencji będzie taka,że kupią taniej niż na giełdzie zewnętrznej. Zobaczymy w praktyce już niedługo. Osoby które zaryzykowały wcześniej kupując po kilka centów jedną sztuke nie muszą się martwic tym co będzie dalej.To kwestia czasu ,żeby wartość greenpowera poszybowała do 1 euro później 5 euro, 10 euro itd…

Pamiętaj ,że jeśli chcesz sprzedawać produkty firmy excelz to wystarczy reseller certification.


Koniec września 2017r. w TOKYO otwarcie giełdy wewnętrznej więc przekonamy się na własnych oczach jak dokładnie to będzie działać. Każdego 1-16 dnia miesiąca będziemy musieli zdecydować czy zatrzymujemy cykle czy wysyłamy do mintingu.

Jeśli chcesz mieć taką sytuację jaką mam ja i tysiące innych ludzi na całym świecie którzy przyłączyli się do excelz wcześniej (jeszcze przed uruchomieniem giełdy i aplikacji daspay) to proponuje kupić licencje do 30 września,a jeśli czytasz ten wpis przed 15 sierpnia, to masz jeszcze bonus 15% więcej w cyklach i jesteś na starych zasadach. czyli nie musisz decydować o tym czy wysyłasz cykle do mintingu czy nie…

poczytaj również limity transferów

instrukcja rejestracji