Validator


Walidator to urządzenie sprzętowe, które umożliwia dostęp do funduszy i zarządzanie nimi za pośrednictwem konta Daswallet. Każdy użytkownik Daswallet potrzebuje Walidatora aby zapewnić, że sieć utrzymuje najwyższy standard bezpieczeństwa, co pozwala użytkownikom cieszyć się całkowitym spokojem. Walidator łączy się z dowolnym komputerem za pośrednictwem USB i ma wbudowany wyświetlacz OLED, aby potwierdzić każdą transakcję jednym kliknięciem przycisków bocznych.

Validator to dodatkowe zabezpieczenie naszych aktywów. Żaden haker nie może wycofać twoich środków z ledgeron bez twojego urządzenia. Moje urządzenie z twoim ledgeron nie będzie działać. Każde urządzenie jest osobno konfigurowane z każdym ledgeron. Wystarczy zrobić to raz. Jeśli zresetujesz urządzenie, to wtedy można je wykorzystać do innego konta ledgeron, ale musisz wiedzieć że urządzenie działa tylko z jednym kontem ledgeron.

Każde urządzenie (validator) posiada pin plus 24 słowa, które są kluczem prywatnym. Pin musimy wpisać gdy chcemy użyć naszego validatora (pin ustawiasz sam i możesz go zmienić w każdej chwili)

24 słowa należy zapisać i schować w bezpiecznym miejscu. Jeśli zgubisz validator, lub zniszczysz, to dzięki tym 24 słowom skonfigurujesz kolejny validator z twoim ledgeron .

Jeśli zapoznasz się z smart contract, to te 24 słowa możesz zapisać w kontrakcie i w konkretnej dacie i godzinie przekazać konkretnej osobie. Rozwiązań jest sporo z wykorzystaniem szyfrowanych smart contract. Można zrobić kontrakt dziedziczenia praw itp. Na pewno aby się przekonać do tego typu rozwiązań, społeczeństwo musi się obyć z technologią blockchain, a na to potrzeba trochę czasu:)

Szyfrowanie smart kontraktów umożliwia blockchain greenpower. Już niedługo będzie można różnego rodzaju smart kontrakty tworzyć w aplikacjach dzięki greenpower.


Koszt zamówienia tego urządzenia to  39 euro aktualnie. Zobacz cenę standardową na głównej stronie producenta https://www.ledgerwallet.com/products/ledger-nano-s

Jak Zamówić VALIDATOR

Konfiguracja Validatora

Odblokowanie Licencji

Połącz Kilka Licencji

Jak połączyć kilka licencji z 1 kontem ledgeron. Po kliknięciu w przycisk „combine accounts” logujesz się loginem i hasłem do ledgeron, do którego chcesz przypisać kolejną licencje

Połącz Z Innym Kontem Daswallet

jak połączyć validator z innym kontem ledgeron
instrukcja po otrzymaniu adresu email (po zweryfikowaniu nr. tel.)

jesli pojawi się problem podobny do tego jaki pokazałem w tym video polecam przed wyczyszczeniem ciasteczek w ustawieniach validatora (settings) wybrać browsare i zatwierdź. Ta opcja pozwala zapisać przeglądarkę , której wstępnie może nie rozpoznawać validator. Pamiętaj o tym aby korzystać z przeglądarki chrome https://www.google.pl/chrome/browser/desktop/index.html lub firefox. Polecam Chrome.

Transfer GreenPower Na Hot Wallet

Każda operacja na ledgeron wygląda tak samo. Za każdym razem gdy chcesz coś przesłać, kupić, sprzedać itd. Musisz zatwierdzić prawym przyciskiem na VALIDATORZE.

Dasexchange jest najbezpieczniejszą giełdą na świecie! Opartą na technologii blockchain.