Upgrade


Upgrade to inaczej mówiąc podwojenie naszych cykli. Cykle podwajają się co 108 dni.

Czas Do następnego Upgrade
[wpcdt-countdown id=”2244″]

 

Czas UPGRADE jest dla każdego taki sam. Jak należy to rozumieć?

Jeśli pozostanie np. 10 dni do następnego upgrade i aktualnie w tym czasie trafiłeś/aś na tego bloga. Po zweryfikowaniu wszystkich informacji decydujesz się na zakup licencji, to dla twojej licencji też pozostaje dokładnie ten sam czas do kolejnego upgrade, czyli na przykładzie powyżej ustalmy te 10 dni. Dzisiaj pozostało 10 dni do upgrade i dzisiaj decydujesz się na zakup licencji. W takiej sytuacji po dzisiejszym zakupie twojej licencji twoje cykle podwoją się za 10 dni. Po tych 10ciu dniach zacznie się ponowne odliczanie od 108 dni i tak co 108dni. Wszystko zależy od tego w którym momencie dowiadujesz się o projekcie DASCOIN 😉 im szybciej tym lepiej ponieważ załapiesz się na mniejsze FREQUENCY.

CZAS UPGRADE jest dla każdego taki sam. Bez znaczenia w którym momencie decydujesz się na zakup licencji.

Kluczową rolę gra również czas FREQUENCY.

Dużo zależy od współczynnika (FQ) Frequency. FQ zmienia się każdego miesiąca (aktualnie co 14 dni). Gdy nasza grupa marketingowa kupowała swoje licencje w 2016r (wtedy ponosiliśmy większe ryzyko ponieważ nie wiedzieliśmy jak się firma będzie rozwijać) kupowaliśmy po FQ 3.7. Wtedy np. przy licencji za 25,000 euro było ponad 900 tys. greenpowerów, a przy FQ 7.4 jest ponad 400 tys. greenpowerów więc różnica ogromna. 


Partner Biznesowy Z Reseller Certification:

Oczywiście Reseller Certification upoważnia do 3 dodatkowych źródeł dochodu. 

-sprzedaż bezpośrednia
system binarny
-matching bonus

Dzięki Reseller Certification możemy stworzyć dodatkowe źródło dochodu w oparciu o network marketing. W takim modelu biznesowym firma Excelz wystartowała. Jest to jedna z najlepszych, najtańszych i najszybszych możliwości dotarcia do nowych klientów…

Koszt Reseller Certification jest FREE! 

Wszystko co musisz zrobić to zainwestować swój czas aby przejść kurs na temat poszczególnych produktów Excelz.