Twórcy Projektu Dascoin I Pozostałe Osoby


CL Singapore Pte. Ltd. | 12 Marina Boulevard #17-01 | Marina Bay Financial Centre | Singapore 018982

Na dascoin.com zakładka TEAM  i zakładka ABOUT znajdziesz aktualne informacje na temat zespołu jaki jest w firmie i ogólne informacje o firmie dascoin. 

Poniżej rozwiń listę osób, które przyłączyły się do projektu dascoin. Poznaj specjalistów z różnych branż. Każda z tych osób była na evencie organizowanym przez firmę. Każda z tych osób miała swoje 5 min na scenie. Po co się przyłączyli do Dascoin i co zamierzają wspólnie z uczestnikami tego niesamowitego projektu stworzyć…


Rozwiń Liste I Zobacz Kto Jeszcze Dołączył Do Projektu Dascoin

 


James Elston: 

Specjalista do sp. marki,marketingu i komunikacji. Dzięki swojej karierze zdobył ponad 12 lat doświadczenia pracując w wielu agencjach w Londynie, w tym Saatchi & Saatchi, a ostatnio dla ST Luke’s . St lukes będzie tworzyć profesjonalny spot reklamowy dla Dascoin. Zachęcam do odwiedzin strony aby zobaczyć na co stać tą agencje reklamową.Takie firmy jak Mc Donald’s Tmobile, Samsung zostały wprowadzane na globalny rynek dzięki jego pracy. Został nagrodzony za swoją pracę zdobywając 3 prestiżowe nagrody strategiczne APG i 12 Lions na Cannes Lions Festival of Creativity. W 2016r znalazał się na 10 miejscu w rankingu największego  stratega marki na świecie


Augustine Ha Ton Vinh:

Dyrektor i członek zarządu Dascoin https://dascoin.com/about. Profesor Augustine to regionalny doradca Banku Światowego, założyciel dwóch kursów MBA i były doradca Białego Domu, prof. Vinh ma 30 lat doświadczenia zawodowego, technicznego i zarządzania w ponad 20 krajach Azji i Pacyfiku, Europy, i regiony Afryki Zachodniej. Jego doświadczenie obejmuje strategie rozwoju gospodarczego, restrukturyzację przedsiębiorstw i reformę przedsiębiorstw, partnerstwa publiczno-prywatne, finansowanie projektów i infrastruktury oraz prywatny udział w infrastrukturze. Ma rozległe doświadczenie w zakresie regulacji gier i rozwoju biznesu w Wietnamie, w tym loterii tradycyjnej i elektronicznej, biletów błyskawicznych, zakładów sportowych i kasyna.


Pavel Bains:

Wykorzystuje technologie blockchaain dla innych gałęzi w życiu codzienny i biznesie. pavel pracował dla takich firm jak Walt Disnay, microsoft, uella oraz jest współtwórcą 500 start Up_ów. Zatrudnia 350 doświadczonych programistów. Jego firma https://bluzelle.com otrzymała nagrodę pioniera technologii przez światowe forum ekonomiczne world-economic-forum . Dzisiaj współpracuje z dascoin.

 


Carta Worldwide:

Brian jest odpowiedzialny za aplikacje daspay, którą zapłacisz na całym świecie  w środowisku Visa i MasterCard. Aplikacja obsługuje technologię NFC. Firma https://cartaworldwide.com/our-story/ Tworzyła systemy płatności dla wielu znanych marek takich jak np. Visa, Mastercard, Paypal, Samsung, UBER i wiele więcej.

 

 


 

Abraham Sofer:

Osoba, która zajmuje się aspektem prawnym w firmie Excelz. 30-letnie doświadczenie w obsłudze prawnej firm. W tym momencie Abraham Softer staje przed zadaniem dopasowania regulacji prawnych w firmie Excelz.To właśnie dla nas Abraham dostosowywał będzie regulacje prawne. Do tego firma Excelz nawiązała współpracę z z polską kancelarią prawną Morawski & Partnerzy http://www.morawski.eu

 


Aleksandar Matanovic:

Dyrektor techniczny projektu. Jest to jedna z kilkunastu osób na świecie, która posiada certyfikat magistra w dziedzinie  kryptowalut. Nie ma jeszcze profesorów i doktorów (ta branża jest bardzo młoda) ale Aleksandar może być pierwszą lub jedną osobą z kilku ,która zdobędzie tytuł profesora lub doktora.

 

 

 

 

 


 

Pascal Van Knijff:

Pascal ma ponad 2 dekady doświadczenia w IT i (Digital) marketingu w różnych dziedzinach (Big Data, Software & Technology, Usługi finansowe, (Zrób to sam) Towary konsumpcyjne, Zdrowie i uroda, Rozrywka, Media transmisyjne, Moda, Handel detaliczny i nie dla zysku). Założyciel https://www.buzzeteer.com . Pomagał przy marketingu firmie Apple.

 

 


Jovan Petrovic:

Jovan jest odpowiedzialny za rozwój masternode i sieci DasNet w projekcie dascoin. Będzie wdrażał różne aplikacje i VPN. Pracował dla takiej firmy Jak AVAST. Można zobaczyć również z nim video na Youtube https://www.youtube.com/watch?v=ucGK2keGZYs . Dyrektor zarządzający Privax Serbia Privax Limited. Menadżer ds.  Wsparcia Technicznego Netco Solution. Administrator Systemu Web developer & Projektant. Specjalista ds. Wsparcia technicznego AQNS hosting.

 

31 marzec 2017 rok. Tej daty odbył się event firmy excelz na którym publicznie został udostępniony dascoinexplorer.com czyli blockchain. Na tym evencie firma odsłoniła więcej kart… Na to wydarzenie zostały zaproszone wyjątkowe osoby. Zobacz Video poniżej.

 

Kto Tworzy Aplikacje Daspay
https://www.youtube.com/watch?v=_ccskmaZrTY


Kto Tworzy Ten Niesamowity Projekt

Michael Mathias ma ponad 23 lata doświadczenia w zakresie przedsiębiorczości i zarządzania, w tym w ciągu ostatnich 8 lat jako przedsiębiorca technologii cyfrowych. Był założycielem i dyrektorem generalnym Media-Mojo Media,a także założycielem i dyrektorem generalnym TREKA oraz firmy związanej z grami online-Change Gaming. Poprzednio spędził 10 lat jako strategiczny konsultant współpracujący z wieloma klientami biznesowymi, w tym prywatny bank JP Morgan Chase, a 5 lat jako kierownik marketingu w usługach finansowych z American Express i T. Rowe Price. Michael Mathias Jest absolwentem Princeton.
DasCoin to globalna waluta przeznaczona do zapewnienia optymalnej kombinacji bezpieczeństwa, wygody i użyteczności. DasCoin Limited z siedzibą w Hongkongu.

 


John Pretto jest wybitnym, innowacyjnym i przedsiębiorczym technologiem z ponad 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie zarządzania informacjami, marketingu i operacji. Był głównym programistą dla R66T (enterprise Wi-Fi) technologia bezprzewodowa, dyrektor ds. operacyjnych w ComF5 (poprzednio DigitalFX – platforma marketingu-reklamy) Współzałożyciel HelloNetwork oraz wiceprezes ds. Technologii SmartConnect. Jest absolwentem Uniwersytetu DeVry i mieszka w Las Vegas w Stanach Zjednoczonych.
—————
Director, CL Singapore


Blair Baker:
Ponad 30 lat doświadczenia w różnych branżach STEM (nauka, technologia, inżynieria, matematyka)
Ponad 15 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych wielu firm
Jeden z założycieli najlepszej platformy forexowej na świecie
Niezależny konsultant ministrów finansów
Osoba odpowiedzialna za stworzenie giełdy publicznej DasCoin, opartej na technologii z Wall Street