prokuratura-wszczela-postepowanie-ws-kryptowaluty-greenpower/


Prawda czy fałsz ? 

Czy greenpower jest piramidą finansową? Tak przynajmniej wygląda to w oczach Fundacji TradingDzem


Jeśli chcesz kupić licencje, to zapraszam do zakładki LICENCJE.


Głównie należy zwrócić uwagę na to, że fundacji chodzi o ludzi którzy promują firmę excelz w nieetyczny sposób mówiąc o gwarancji zysków itp. Nie każdy ma doświadczenie w sprzedaży i promuje excelz tak jak najlepiej potrafi (często w prosty sposób obiecując zyski) a to jest zabronione przez firmę excelz. Więc ogólnie zrobiło się głośno na temat samej firmy excelz, a tak naprawdę chodzi o inną kwestę. O kwestię ludzi którzy promują firmę w zły sposób i do tego głównie czepiają się media. Odsyłam do etyki firmy excelz https://excelz.com/pl/code-of-ethics-and-principles

jeśli j.polski się nie załaduje to przełącz na angielski!

Dzisiaj w wolnym internecie można pisać co się chce, można grozić komu się chcę i przeciętnemu człowiekowi, internaucie jest ciężko zweryfikować prawdę, lub tę prawdę jakoś sobie podeprzeć konkretnymi argumentami.

Ten artykuł będzie przeplatany nowościami jakie mamy w firmie excelz i ostatnimi wydarzeniami różnych mediów na polskim rynku, które nie polubiły firmy excelz.com.

 • Aspekt Prawny:
  GreenPower współpracuje z różnymi kancelariami prawnymi na całym świecie ponieważ jest firmą globalną. Jeśli chodzi o polski rynek, dowodem na to, że greenpower działa legalnie jest chociażby współpraca z kancelarią morawski & wspólnicy. Czytaj wpis na ten temat! Obecność tych panów na różnych wydarzeniach podkreśla zgodność co do działalności prawnej firmy excelz.

Aspekt Prawny Z Eventu W Warszawie.
przemówienie panów z kancelarii morawski&wspólnicy
j.polski napisy od 3min.

 

 • z ostatniej chwili: niedawno na konferencji ONZ, Michael Mathias (Dyrektor generalny GreenPower) zaprezentował możliwości jakie daje nam platforma Das33. Przedstawił również pierwszy Beta projekt Greenstorc, który wystartował 7 września 2018 jako pierwszy testowy projekt…

Na zdjęciu powyżej zobaczysz po prawej CEO DASCOIN- Michael Mathias i logo w tle DAS33

Nie wiem jak bardzo psychicznie chorym człowiekiem trzeba być, aby globalnie promować piramidę finansową na konferencji ONZ.. W mojej opinii CEO Michael Mathias nie jest rąbniętym facetem który tworzy globalną piramidę finansową pod okiem ONZ. Spójrz na fakty jakie mamy w firmie i partnerów jakich mamy w firmie. Jak dla mnie, zawistne media które żerują tylko na tym aby wypromować się na gorących tematach (często kontrowersyjnych) są nic warte! Tele w temacie!

Dlaczego nie napiszą prawdy, co jest produktem w firmie excelz, jakich partnerów firma excelz posiada, jaki jest koncept itd..

 • Płatności kryptowalutą greenpower to flagowy produkt:
  GreenPower aktualnie nie ma lekko! Musi przyjąć na klatę każdy hejt dopóki produkt nie będzie skończony… Płatności kryptowalutą greenpower już działają, są aktualnie testowane w zamkniętej grupie osób.

Zobacz VIDEO na którym jest CEO Cartaworldwide.com
Dyrektor generalny Carta Worldwide wikipedia
ta firma tworzy system płatności greenpower…

na logikę drogi czytelniku…

Jeśli byłbyś właścicielem nowego systemu płatności, który funkcjonuje na nowej technologii  blockchain, to chciałbyś przetestować produkt przed wypuszczeniem go na rynek? Mówimy o płatnościach w blockchain, czymś na co przenoszą się również banki takie jak PKO BP. Poczytaj na ten temat tutaj.

Nie można publicznie udostępnić czegoś bez testów, tym bardziej jeśli mówimy o płatnościach kryptowalutą na całym świecie tak jak płacisz kartą visa czy mastercard. GreenPower bardzo szybko się rozwija i prawdopodobnie będzie pierwszą kryptowalutą, która umożliwia zbliżeniowe płatności smartfonem, kartą plastikową , a to wszystko połączone z Dasrewards, Dasmarketplace.

Zobacz na tej stronie wspomniałem o AlliancePay.io. Przejdź do wpisu i poczytaj na ten temat. Alliance pay już działa i już są testowane płatności greenpower w zamkniętej grupie osób. To jest kolejny argument, który podkreśla to jak bardzo polskie media nie lubią modelu biznesowego jakim jest MLM. Skrót MLM to nic innego ja Marketing Sieciowy. Model biznesowy MLM jest lepszy i sprawiedliwszy w dystrybucji niż tradycyjny model, w którym wydobywa się np. bitcoin. Kupowanie maszyn do kopania kryptowalut, które potrzebują dużego zużycia prądu jest mniej efektywne i bardziej kosztowne dla obu stron. Produkcji i tzw. górników (osób które wydobywają bitcoin). Kopalnie bitcoin w skupisku generują bardzo dużo CO2.

GreenPower również instaluje nowe nody, komputery na całym świecie, ale jego blockchain jest bardziej wydajny przy mniejszym zużyciu prądu niż bitcoin.

Kontrowersyja kryptowaluta:
GreenPower jest kontrowersyjną kryptowalutą, ponieważ jego twórcy znaleźli lepsze rozwiązanie i tego rozwiązania nie publikują w całości publicznie. Ba, jakby było mało to dodatkowo firma wystartowała w modelu biznesowym jakim jest MLM.

GreenPower jest stworzony na podstawie kodu Graphine. Blockchain DasCoin został napisany w C++ w oparciu o platformę Bitshare o nazwie Graphene. Wybór tego rozwiązania podyktowany był szybkością działania, wydajnością oraz skalowalnością. Platforma oferuje jeden z najdłuższych istniejących obecnie rejestrów i umożliwia implementację przyszłych rozwiązań technologicznych.

Blockchain DasCoin (explorer) został przygotowany na wyzwania jutra poprzez rozszerzenie platformy Graphene o nowe funkcjonalności. Technologia greenpower-a pozwala na zwiększenie wydajności, skalowalności i dowodem jest fakt skrócenia bloków z 6s na 3s. W 3 sekundy prześlesz każdą wartość, czy to będzie 10 euro, $, zł itd. czy 1 mln. Nie ma to znaczenia ile i w jakiej walucie! Z jednego końca świata na drugi przesyłamy wartość, a opłaty są groszowe lub zerowy gdy będziemy korzystać z DASPAY. GreenPower może stać się globalną walutą cyfrową i to się może komuś nie podobać… Dzięki aplikacji DASPAY nasze transakcje będą odbywały się w 3 sekundy i płatności będą na najwyższym z możliwych zabezpieczeń jakie daje nam technologia blockchain.

DasCoin zwiększa bezpieczeństwo także poprzez zapewnienie zgodności z politykami KYC (tzw. „Poznaj Swojego Klienta”) i AML (dotyczącej przeciwdziałania praniu pieniędzy). Dzięki temu możliwa jest pełna weryfikacja tożsamości użytkowników systemu, co chroni przed nadużyciami i jest dowodem transparentności funkcjonowania firmy.

Jeśli kiedykolwiek zechcesz kupić jakąś kryptowalutę, to zwracaj uwagę na to kto ją tworzy, czy jest społeczność wokół tej kryptowaluty, czy jest tworzony ekosystem, produkty i usługi związane z daną kryptowalutą. Jeśli tego nie ma, to zastanów się po co chcesz kupić daną kryptowalutę? Dla tradingu, zwykłego wzbogacenia się ?

 • ROAD MAP:
  Na grnpower.io znajdziesz zakładkę RoadMap. Tam jest pokazana droga na której oficjalnie będą udostępniane publicznie poszczególne produkty. Oczywiście jak to z technologią i kodowaniem, trzeba wziąć pod uwagę poślizg paru tygodni. Oficjalny start aplikacji Daspay jest przewidziany na marca 2019r. Wcześniej będą inne wydarzenia takie jak np. System CRM, Dasmarketplace, Dasrewards…

GreenPower wystartował w modelu biznesowym jakim jest MLM- multi level marketing inaczej mówiąc marketing sieciowy. Licencje excelz posiadają taki produkt jak SYSTEM CRM, o którym niedługo zrobię poradnik video i ponadto w licencji otrzymujemy tzw. Cykle. Cykle możemy wysłać do tzw. kolejki menniczej „minting” i „przekonwertować” na greenpower. Pisząc prostym językiem, cykle możemy zamienić na greenpower. Mamy prawo wyboru jak chcemy cykle wykorzystać…

 • Współpraca z Julien Fournie:
  Fashin, moda, to kolejny temat do poruszenia. Różne projekty powstają w oparciu o blockchain, ale na palcach jednej ręki można policzyć jakie mamy dostępne rozwiązania dla branży modowej z wykorzystaniem technologii blockchain. Poczytaj o blockchain dla branży modowej http://profitonline.pl/greenpower-blockchain-service-fashion-julien-fournie

Blockchain Dla Branży Modowej

Rozwiązanie tworzene na blockchain greenpower-a

 

Jak widzisz w tym jednym artykule znajdziesz sporo informacji, a to dopiero początek. Wrócę myślami do mojego początkowego zdania powyżej…


… ” Dzisiaj w wolnym internecie można pisać co się chce, można grozić komu się chcę i przeciętnemu człowiekowi, internaucie jest ciężko zweryfikować prawdę, lub tę prawdę jakoś sobie podeprzeć konkretnymi argumentami.” 

GreenPower to kontrowersyjna kryptowaluta, która ma niesamowity potencjał na globalną adaptację. Płać greenpower-em, czyli kryptowalutą a do kasy sprzedawca otrzyma walutę tradycyjną. Do tego wszystkiego trzeba dodać dasrewards, czyli tzw. CashBack. Za każdym razem gdy zapłacisz greenpower-em przez aplikację daspay, otrzymasz nagrodę. Nagrodą mogą być cykle, lub greenpower. Cykle możesz zamienić na greenpower lub wykorzystać na inną usługę, która jako płatności przyjmuje cykle


 • Das33.io :
  jest to nic innego jak zbieranie funduszy na rozwój danego projektu, przedsięwzięcia (tzw. ICO-inital coin offering). Das33 to unikalne rozwiązanie na rynku, którego ja osobiście drugiego takiego nie znalazłem. Kolejny raz greenpower pokazuje, że można zrobić pewne rzeczy, funkcjonalności w oparciu o smart kontrakt lepiej niż poprzednie kryptowaluty. Fundusze na projekt można zbierać w bezpieczniejszy sposób, weryfikując firmy wcześniej, a tego nie znajdziemy np. w popularnym ethereum, który również oferuje ICO-initial coin offering.

das33 cechuje się tym, że otrzymujemy tzw. Tokeny premium które są połączone z KPI- Kluczowe wskaźniki efektywności (ang. Key Performance IndicatorsKPI). Za każdym razem gdy firma osiągnie zamierzony cel, osoby które posiadają token premium otrzymują jednorazowe wynagrodzenie.

W tradycyjnym ICO opartym na blockchain ethereum takiego rozwiązania aktualnie nie znajdziemy. Przykład wykorzystania platformy das33 opisałem przy projekcie greenstorc. Zobacz ten wpis i dużo zrozumiesz.

Podstawowa różnica jest taka, że ICO na ethereum może zrobić każdy, zebrać pieniądze z rynku i się zawinąć. W das33 nie ma takiej możliwości ponieważ zebrane fundusze będą zamrożone na poszczególne etapy. Tzw. kroki milowe. Projekt do pewnego momentu ma dostarczyć gotowe rozwiązanie, produkt, usługę, a dopiero później otrzyma kolejną transzę pieniędzy na dalszy rozwój projektu…

To tak w skrócie.

Jak widzisz sporo się już wydarzyło w DASCOIN, a media nie przestają hejtować. Ciągle im mało i za wszelką cenę próbują oczerniać ze wszystkich stron ten niesamowity w mojej ocenie projekt.

W tym jednym artykule dodałem sporo odnośników i tak naprawdę czytania na temat prawdy o GreenPower wyjdzie znacznie więcej. Jeśli chcesz zweryfikować greenpower, to poczytaj tego bloga i odnośniki, które dodałem w tym artykule.

Wszystkiego dobrego i życzę trafnych wyborów w podejmowaniu decyzji o tym, w jaką kryptowalutę zainwestować. Wygląda na to, że nie ma odwrotu. Świat będzie wyglądał inaczej za kilka lat… Nie zostawię ciebie tylko z informacjami na temat greenpower;)

Poczytaj również o:

 • Mufgcoin to kryptowaluta stworzona przez bank w tokyo
 • PKO wchodzi w blockchain
 • Smartfon za około 60 tys.zł. stworzony pod technologię blockchain

na naszych oczach tworzy się nowy świat cyfrowy. Nie słuchaj mediów, posłuchaj swojego głosu co ci podpowiada. Wł. własne myślenie i podejmij właściwą decyzje dla siebie. 

Ja już wiem jak wykorzystać ten czas i jakie kryptowaluty kupić za grosze, aby zarobić na nich w kilka lat kilka tysięcy procent. Ty drogi czytelniku jeśli nie wiesz nic na temat blockchain i kryptowalut, to oczywiste jest to, że każda negatywna informacja będzie dla ciebie ostrzeżeniem i ryzykiem.

Ja zawsze powtarzam:

Nieznajomość danego tematu, rynku, szansy biznesowej, wiąże się z ryzykiem;)