Premier Malty


Jak wiemy firma excelz rozmawia z ważnymi osobami w celu takim ,aby blockchain greenpowera był używany jako serwis na całym świecie. Nie wszystkie informacje mogą ujrzeć światło dzienne.. Nie wszystkie informacje o produktach ,które firma tworzy (a tworzy już 2 nowe produkty) nie mogą ujrzeć światła dziennego ze względu na tajemnice handlowe. 

Tutaj kolejna rozmowa. Michael Mathias na spotkaniu z premierem Malty Joseph Muscatz. Więcej szczegółów już niedługo . W jakim celu Michael Mathias spotkał się z premierem Malty,jakie wiąże plany z tamtejszym rządem itd…

Jeśli chcesz być częścią społeczności greenpower ,zarejestruj się za darmo już dzisiaj. Następnie wybierz odpowiednią licencje dla siebie i zapraszam do współpracy. Jestem do twojej dyspozycji jeśli potrzebujesz jakiejś pomocy w rozmowach ,tworzeniu stron itp.

Dopisze tylko tyle ,że bardzo dużo osób nie rozumie potencjału jaki jest w firmie excelz,nie rozumieją produktów tej firmy i tego ,że nie wszystkie informacje mogą ujrzeć światło dzienne… Niestety tak to już jest i musimy to zaakceptować… Dobre wieści są takie, że już niedługo będziemy mieli nową stronę excelz i nową stronę greenpower. Na stronie excelz będzie lepszy przepływ informacji (co się dzieje w firmie itp) pojawią się również wstępne informacje na temat nowych produktów ,które firma będzie tworzyć. 

Powoli wszystko się łączy i nabiera rozmachu. Możesz czekać dalej,przyglądać się lub podjąć ryzyko dzisiaj i kupić odpowiednią licencje dla swojego portfela. Pamiętaj o tym aby nigdy nie wydawać swoich ostatnich pieniędzy…

Nigdy nie podejmuj ryzyka jeśli nie stać Cię na nie !
Jeśli stać Cię na jakikolwiek ryzyko to jesteś mile widziany/a w naszym zespole 😉