Oreao Otwiera Rejestracje


Rejestracje do OREAO oficjalnie rozpoczną się 03-04 sierpień 2019. Co ta informacja oznacza dla osób, które korzystają z programów afiliacyjnych ( partnerskich ), czy MLM. 

Jeśli zarabiasz online, sprzedajesz produkty, usługi różnych firm, to wiesz doskonale że twoja wypłata jest zależna od człowieka, który zatwierdza te wypłaty. W OREAO od zatwierdzania wypłat jest PowerChain, czyli blockchain. Jeśli chcesz mieć pewność, że otrzymasz wynagrodzenie za twoją sprzedaż, to lepszego rozwiązania od blockchain chyba nie znajdziesz. To tylko kwestia czasu kiedy większość firm marketingu sieciowego, programów partnerskich zacznie przeprowadzać swój biznes na blockchain. Jest on po prostu bardzo wydajny,  transparentny i to jest jego ogromną zaletą. 

Co ta wiadomość o starcie OREAO oznacza dla inwestorów:
Inwestorzy, musicie wiedzieć że GRN, który zakupiliście będzie służyć do wypłat dla osób, którym należy się wypłata z programu afiliacyjnego. GRN będzie jedyną walutą rozliczeniową, w której uczestniczący otrzymają wypłatę. Jak wiecie podaż GRN jest ograniczona. Im więcej osób i firm przyłączy się do OREAO, tym więcej zakupów GRN na giełdzie.

Podam kilka przykładów firm, które już są, a niektóre zaczną korzystać z OREAO w niedalekiej przyszłości..

W niedalekiej przyszłości z OREAO będzie korzystać firma T.R.M. Associated Co. Ltd, która posiada około 500 000 dystrybutorów i około 6mln klientów. Zobacz główną stronę vidacorporation.com/about. TRM to jedna z 5 firm.

Wyobraź sobie 500 000 osób, którym trzeba wypłacić pieniądze w walucie GRN. Średnio ile jedna osoba może zarabiać miesięcznie ? 100$, a może 50$. Nie mamy jeszcze informacji na temat tego kiedy to nastąpi, ale cierpliwie poczekajmy i to wszystko się wydarzy. 

Fakty:

Pani Natkanda jest dyrektorem generalnym firmy TRM i firmy OREAO. Skoro Pani Natkanda jest również założycielem OREAO, to doskonale wie jakie zalety posiada jej firma. Głównym atutem OREAO jest funkcjonalność na blockchain GreenPower ( tzw. PowerChain), ale nie tylko. 

Pani Natkanda mocno skupia się na wprowadzeniu Dasmarket. Dasmarket będzie połączony z GreenRewards, który oferuje nawet do 30% CashBack. Gdy połączymy wszystkie kropki, to zauważymy że całe przedsięwzięcie jest na korzyść klientów, konsumentów i dystrybutorów ( zwanych też Affiliates ).

GreenRewards

 

Osoby, które będą otrzymywać wynagrodzenie w GRN, pewnie nie wszystko będą zamieniać na StableCoin, czy walutę tradycyjną. Oczywiście role będą podzielone. Jakaś grupa osób będzie sprzedawać Całą wypłatę ( czyli wszystkie otrzymane GRN), a inna grupa osób część wypłaty ( GRN) zatrzyma na swoim portfelu i poczeka na jego większą wartość. A więc kolejny element, który spowoduje redukcję PODAŻY GRN na giełdach. 

Kolejną firmą jest Traveleum:

Wynagrodzenie ze sprzedaży członkostwa travelum również będzie w walucie GRN. Generalnie każda firma, która przyłączy się do OREAO, będzie wypłacać należne wynagrodzenia w GRN.

Musisz wiedzieć, że tych firm będzie znacznie więcej. Jeśli masz swój produkt, który sprzedajesz za pomocą programu partnerskiego, to możesz pomyśleć o zmianie usługi na firmę OREAO. Pytanie jakie będą wymogi, aby przyłączyć się do OREAO. Ilu klientów posiadasz, jaką sprzedaż generuje  twoja firma itd. O wszystko możesz zapytać kontaktując się z nami. Aktualnie piszę na gorąco więc strzelam, że będą jakieś wymogi, ale nie wykluczam też tego, że te progi będą do osiągnięcia dla przeciętnego marketera, zwykłego sprzedawcy swoich produktów, czy usług.

Na koniec przykład LedgerOn:

ledgeron to twoje centrum dowodzenia. Rejestrując konto w OREAO, automatycznie tworzysz konto na LedgerOn. Wypłaty z programu afiliacyjnego otrzymujesz na swój portfel Ledgeron. Każda firma, która przyłączy się do OREAO będzie połączona z LedgerOn. Jeśli do OREAO przyłączą się firmy z istniejącymi strukturami swoich klientów, to automatycznie wzrasta liczba użytkowników na ledgeron.

w skrócie kilka przykładów w 1min 35s
popyt i redukcja podaży dzięki LedgerOn

W ten sposób przechodzimy płynnie do programu afiliacyjnego LedgerOn.

Przyłączając się do OREAO, otrzymasz możliwość promowania wielu różnych firm plus Ledgeron. Możesz polecać ledgeron swoim znajomym, rodzinie, inwestorom, czy zwykłym użytkownikom rynku kryptowalut.

W ledgeron jest giełda, jest też możliwość zarabiania na ulokowaniu zakupionych GRN. Kupujesz GRN i „zamrażasz” na np. 4 miesiące. W tym czasie zarobisz odpowiedni procent ( przyjmijmy 4% ), a osoba która poleciła tobie usługę LedgerOn otrzyma z tego tytułu małe wynagrodzenie. Ty zarabiasz i osoba polecająca również zarabia. Sytuacja Win Win.

Generalnie jeśli twoi podopieczni będą korzystać z innych usług w LedgerOn, to ty potencjalnie otrzymasz małe wynagrodzenie z ich aktywności. Oczywiście wszystkie wynagrodzenia są w walucie GRN.

W przyszłości w ledgeron możemy zobaczyć usługi bankowe, ubezpieczeniowe, zdrowotne, finansowe, czy usługi Blockchain-owe.  Ledgeron to nie jest zwykły portfel ( dzisiaj tak ) natomiast w przyszłości się to zmieni.

Jeśli jesteś marketerem, lub chcesz zacząć zarabiać pieniądze online bez polecania produktów swoim znajomym, czy rodzinie, to zapraszam do kontaktu. To co opisałem na tej stronie to nie wszystko. Podpowiem jak możesz zacząć zarabiać w GreenPower bez polecania, a z moją drobną pomocą nauczysz się sprzedawać bez namawiania 😉

Aktualnie to wszystko w tym artykule. Niedługo pojawią się nowe wpisy ponieważ OREAO jest bardzo rozbudowane i posiada unikalny plan wynagrodzeń. Do usłyszenia.