O Mnie


Kilka słów o mnie i na temat mojej przygody z internetem,kiedy to wszystko się zaczęło…

Cześć ! 😉

Nazywam się Marcin Okoński i pochodzę z takiej małej  miejscowości jak Unisław.Moją  przygodę w internecie zacząłem w 2009r.Wcześniej pracowałem na  etacie jak to „normalnie” w życiu bywa.Tułałem się trochę po świecie szukając dobrych zarobków…

 
Pracowałem w samym centrum Rzymu w 2005-2006r to była moja pierwsza praca:)
Fajne miasto ,było super ale…
No właśnie ,po roku wyjechałem do Anglii bo tam były lepsze zarobki.
W Anglii spędziłem prawie 6 Lat dokładnie w COVENTRY i na początku nawet mi się podobało,nowa praca,znajomi,inne miasto,było całkiem fajnie mimo tych ciągłych nadgodzin…
 
OD SAMEGO POCZĄTKU SPORO PRACOWAŁEM…PRZYZNAJE SIĘ,ŻE GONIŁEM ZA PIENIĄDZEM
 
W ogóle nie pomyślałem że można zarabiać na internecie!Oczywiście coś tam mi się obiło o uszy ,ale jak większość ludzi pomyślałem taaaa….Pewnie jakieś nielegalne piramidy,albo trzeba będzie coś sprzedawać innym,itd.itp.
Prowadziłem spokojny tryb życia,praca dom i trochę sportu…
Ta ,dokładnie…:) dobrze czytasz.Spokojny tryb życia hehe…
Wyobraź sobie,że nawet udawało się znaleźć trochę czasu na sport mimo tych ciągłych nadgodzin które robiłem…Często pracowałem po 10-12 godzin. Bywało tak, że nawet znajdowałem też czas na siłownie i grę w piłkę nożną bo to uwielbiam 🙂 
Fakt jest taki,że tak naprawdę pieniądze które zarabiałem jakoś się rozchodziły i czasu na prywatne życie nie było jakoś za dużo.
W 2009r.przeczytałem pierwszy artykuł na jakiejś stronie internetowej www…
Pózniej za parę dni znowu trafiłem na coś przypadkowo i od tamtego momentu zacząłem więcej szukać interesować się zarabianiem pieniędzy online, aż  pewnego dnia postanowiłem sobie coś w życiu!Skoro inni mogą to ja też !
 
Już i tak miałem dość tej pracy na emigracji,czasami się zastanawiałem sam nad sobą …Czy ja będe pracował tak całe życie..?Już i tak sporo czasu straciłem…:( Więc póki jestem młody warto się za coś wziąć teraz ,a nie za 20 Lat! Najlepiej otworzyć swój własny biznes tylko jaki…?
I tak Bóg chciał że kolega z którym mieszkałem pewnego pieknęgo dnia powiedział mi że jego znajomy przyjdzie dzisiaj do nas do domu i będzie robił prezentacje firmy MLM ,która daje super możliwości zarobkowe.Krótko mówiąc zaproponował mi biznes MLM (multi level marketing) i wszystko zaczęło się tak naprawdę od tego – od niego! 🙂 Najlepsze jest to, że on sam dopiero zaczynał,nie miał zielonego pojęcia o firmach tego typu…
 
Oczywiście się nie udało ,nasi znajomi byli zapatrzeni w nadgodzinach w pracy, albo w ogóle nie wierzyli w internet….:) Kris odpuścił,a ja poszedłem sam tą krętą długą drogą i tak małymi kroczkami zacząłem się interesować zarabianiem w internecie.Na własnych błedach się uczyłem,poznawałem ten świat.

Historia jak z książki SZOK! 🙂 może kiedyś opiszę swoją drogę…
 

Kupowałem różne produkty,programy „clickbank” CPA Network,próbowałem sił w MLM, i co najlepsze robiłem to świadomie hehe..:) Liczyłem się z tym że moge stracić pieniądze.Aż w końcu poznałem legalne firmy, w których można zarabiać pieniądze online:))) Nie miałem nikogo kto by mnie poprowadził za ręke ,jak zacząć i z jaką firmą najlepiej.

 

I tak po wielu nieudanych próbach w końcu powoli zacząłem zarabiać pieniądze online :)Największy sukces odniosłem z firmą branży reklamowej.Mimo ciągłych negatywnych opinii, które krążyły w internecie przez tzw. pseudo kibiców, zarobiłem  już tutaj naprawdę spore pieniądze.W Anglii musiałbym jeszcze długo pracować na to,przynajmniej dodatkowe 2 lata 🙂 Mogę powiedzieć sukces ponieważ w pierwszej tego typu firmie zarabiałem tyle,że mogłem pozwolić sobie na konkursy i rozdawać pakiety startowe za darmo.Na dzień dzisiejszy drogi czytelniku mogę Tobie zaproponować jeszcze lepsze firmy, które wypłacają 100% prowizji z 30 dni gwarancji zwrotu twoich pieniędzy jeśli z jakiegoś powodu byś się rozmyślił 😉 lub firmę gdzie zarabia się na reklamie,nic nie musisz sprzedwać,nikomu nic rekomendować,nie musisz zapraszać nikogo do współpracy i zarabiasz od 0,5% do 3% dziennie w legalnych firmach! To nie jest GIEŁDA ! Zarabianie na kryptowalucie (dzisiaj to jest bomba!).

Jeśli chodzi o branże zarabiania pieniędzy w internecie, to można to robić na wiele sposobów.Czasy się zmieniają,a wraz z nimi również technologia i to nie tylko komputery,ale również branża zarabiania pieniędzy przez internet.Dzisiaj nie jest tak jak kiedyś …5 czy 10 lat temu…Zapomnij o tym jak było kiedyś,żyjemy w lepszych czasach,mamy inne lepsze rozwiązania jak również innowacyjne firmy, które dają nam niesamowite możliwości zarobkowe nie sprzedając,nie rekomendując żadnych produktów do innych osób.TO NIESAMOWITE JAK TO WSZYSTKO POSZŁO DO PRZODU OD 2009 ROKU!
 
Rok 2017
Mieszkam w Polsce już ponad 4 lata.Gdybym nie podjął prostej decyzji w 2009r o tym,że chcę coś w życiu zmienić,że chcę mieć w przyszłości własny biznes,że nie chce do końca życia pracować dla kogoś,to kto wie co by dzisiaj było.Może wciąż bym pracował w tej samej firmie i dalej się denerwował,stresował co dalej w życiu robić.Jak żyć…
 
Zaliczam się również do tego grona osób z których się śmiano,że i tak mi się nie uda !A jednak:) Jednak się udało! To ja rzuciłem prace na etacie, a nie osoby które śmiały się ze mnie;)
 
Oczywiście nie mam im za złe tego ,ponieważ te osoby nie interesowały się tym i nie wiedzą  na czym to polega:)Tak jak ja kiedyś:)
Napiszę jeszcze raz!Technologia idzie do przodu,nie cofamy się! Zarabianie w internecie stało się łatwiejsze!Zawsze będzie mnie tylko zastanawiało jedno.Skoro to takie proste ,dlaczego ludzie nie chcą sobie pomagać wzajemnie…?
 
Po co im ten cały stres o braku pieniędzy?
Dlaczego nie chcą spróbować własnego biznesu (może być online,taniej i łatwiej)
 
I tym ostatnim zdaniem zakończę pisanie na tej stronie…
Jeśli chcesz sobie pomóc ,nie wstydź się ,odezwij się do mnie ,zadzwoń,zapytaj…;)
Jeśli droga mejlowa to za mało,otrzymasz również mój nr. TEL: SKYPE: w mejlu.
Życzę Ci abyś robił/a w życiu to co lubisz i ŻYŁ/a tak jak chcesz,a nie tak jak mówi Ci twój szef…    zaznacz aby wysłać