NasdaCoin Planuje Płatności NasdaPay


To może być naprawdę strzał w dziesiątkę! Zarabiająca społeczność, to społeczność, która chętniej wyda pieniądze na zakupy.

Nasdacoin posiada własną platformę zakupową. Jeśli ludzie zarobią do 300% z zakupionego kontraktu, to chętniej część pieniędzy przeznaczą na zakupy. Nowy laptop, książka itp. To tylko przykłady.

Jeśli ktoś będzie miał inne życzenie, aby wydać zarobione pieniądze np. na polskim allegro, czy w jakimś markowym sklepie, to będzie mógł skorzystać z karty płatniczej „NasdaPay”.

System płatności ” NasdaPay ” połączony z własnym Marketplace może przyciągnąć uwagę nawet tych najbardziej sceptycznych ludzi, którzy nie wierzą że na kryptowalutowych firmach, projektach da się zarabiać pieniądze. 

Pierwsza zarejestrowana nazwa i mam nadzieje ostateczna to NasdaPay. Nie ma podanej oficjalnej daty kiedy wystartuje ten system płatniczy, ale wiemy że trwają już prace nad tym rozwiązaniem. 

Nie ma jeszcze oficjalnej informacji na temat tego, czy NasdaPay będzie połączony z marketplace ( własną platformą zakupową). Osobiście gdybym tworzył takie rozwiązanie, to chciałbym połączyć wszystko razem z całym ekosystem Nasdacoin. W skład ekosystemu wchodzi również własna platforma zakupowa, która w pierwszej wersji działa na zasadzie zwykłej płatności kryptowalutą NSD.  Platforma zakupowa Nasdacoin jest platformą typu OLX. 

Myślę że bardzo dużo osób zna stronę internetową OLX. Dokładnie tak samo funkcjonuje marketplace Nasdacoin. Jeśli chcę coś kupić od drugiej osoby, to muszę przesłać równowartość Dolarów w kryptowalucie Nasdacoin. System automatycznie przelicza po kursie giełdy. Jeśli wystawiam produkt za 20$ to tyle chcę otrzymać w NSD. Następnie na giełdzie publicznej lub wewnętrznej sprzedaje nasdacoin, lub wydaje przy pomocy karty płatniczej NasdaPay. Wiemy również o tym, że NasdaCoin jest partnerem Cambioja. Na dzień dzisiejszy nie mogę zbyt wiele napisać na temat Cambioja, ale myślę że za kilka dni będzie można napisać coś więcej. Nie wiem czy cambioja funkcjonuje w oparciu o Blockchain NasdaCoin, ale nie wykluczam że tak jest. Dzięki Cambioja będzie można zamówić kartę, którą będzie można zasilić dzięki NSD. 

Jeśli połączymy wszystkie kropki w całość, to wyjdzie nam genialny ekosystem do zarabiania pieniędzy. Wszystko w oparciu o kryptowalutę NSD. 

  • Własna platforma zakupowa oparta tylko o płatność NSD. Małe prowizje, które są wliczone w każdy zakup, będą zasilać portfel rezerw. Jeśli jesteś nowym czytelnikiem i nie wiesz o jaki portfel rezerw chodzi w NasdaCoin, to odsyłam do prezentacji
  • Własna giełda kryptowalut ” Niox” też generuje zyski. Prowizje z tej giełdy również zasilają portfel rezerw.
  • Platforma gier online (w tym kasyno online),  które działa tylko w oparciu o kryptowalutę Nasdacoin również generuje zyski. Część tych zysków zasila portfel rezerw. 
  • Karty płatnicze wydane przez Cambioja też będą generować zyski. Każda karta płatnicza , czy to visa czy mastercard posiada jakieś opłaty. Część tych pieniędzy będzie zasilać portfel rezerw. 
  • Proof Of Stake generuje dodatkowe rezerwy. Większość wydobytych NSD pomnaża się na portfelach projektu Nasdacoin. od 2020r 5% rocznie, a do końca 2019r 8%. Np. 13 mln Nasdacoin razy 8%= 1040 000mln.  NSD. 
  • Proof of Work
  • 0.5% przy wycofaniu zarobionych NSD. Niby mało, ale liczba użytkowników robi swoje. Powiedzmy, że chcesz sprzedać NSD na giełdzie publicznej. Nie ma problemu, wycofaj NSD na adres giełdy w każdej chwili. Wszystko działa automatycznie przez Blockchain. Opłata za wycofanie środków, to 0.5% od zleconej kwoty. Te 0.5% zasila portfel rezerw. Jeśli sprzedajesz NSD na giełdzie wewnętrznej to zarabiasz BTC. Jeśli wypłacasz BTC na swój portfel to również płacisz prowizję 0.5%. 
  • Miesięczny Abonament też jest tutaj bardzo ważnym elementem. Nie musisz płacić każdego miesiąca, ale jeśli chcesz zwiększyć stabilność projektu to jak najbardziej.

Generalnie dużo NSD wraca na portfel rezerw z ekosystemu, a pamiętajmy również o tym, że ludzie reinwestują zarobione pieniądze. Zakupiony kontrakt generuje max do 300%. Jeśli chcesz zarabiać więcej, lub przez kolejne lata, to musisz kupić nowy kontrakt. Jak wiemy kontrakty kupujemy tylko dzięki kryptowalucie nasdacoin. Z zarobionych Nasdaoin możesz kupić nowy kontrakt ( to się nazywa reinwestycja) .

Reinwestycje stosuje bardzo dużo osób aby zapewnić sobie płynność w zarabianiu. Jeśli nie masz NSD, to gdzie  kupimy nasdacoin? Na giełdzie od innych użytkowników. Wszystko kręci się wokół kryptowaluty nasdacoin. 

Maksymalna podaż NSD to 84 miliony sztuk. Aktualnie na czerwiec 2019r jest 20 mlionów NSD. Wydobycie Nasdacoin szacuje się na około 24 Lata. Wydobycie potrwa do około 2043r. Dla mnie to wszystko jest proste do zrozumienia. Rozumiem utworzone rezerwy, ProoF Of Stake, Cały ekosystem. To dlatego przyłączyłem się do Nasdacoin. Jeśli czegoś nie rozumiesz, to trudno. Może nasdacoin nie jest dla Ciebie 😉

Dla mnie super wieści. Teraz trzeba poczekać na konkretne informacje. Mam nadzieje, że pod koniec czerwca 2019 otrzymamy więcej informacji od twórcy Nasdacoin. James Baptist ( twórca nasdacoin ) pojawi się w Polsce ostatni weekend czerwca. 

Poczytaj opinie Nasdacoin i opis projektu


Ten blog profitonline.pl nie jest poradnikiem inwestycyjnym ani żadną formą doradztwa finansowego. admin wpisów nie jest doradcą finansowym w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów. Nie namawiam ! Nie zachęcam ! Nie zniechęcam! Wyciągaj wnioski z zamieszczonych treści, nagrań video i podejmij świadomie własne decyzje o lokowaniu własnych pieniędzy w internecie. Pamiętaj, że w internecie nie ma gwarancji i blog profitonline.pl również nie daje tobie żadnej gwarancji, a każda działalność zarobkowa obarczona jest ryzykiem.