Nasdacoin Opinie


Opinie ludzi w internecie są podzielone na tych z pełnym przekonaniem, że projekt nasdacoin jest wyjątkowy i na tych co twierdzą inaczej. Dzisiaj w wolnym internecie można pisać sobie co się chce ponieważ można być anonimowym . Do tego służą np. różne fora, czy konto na youtube pod pseudonimem, lub fikcyjnym nazwiskiem..

Nie ukrywajmy tego, że coraz trudniej dzisiaj znaleźć konkretne i rzetelne informacje na temat danej firmy, produktu, usługi, czy projektu opartego o technologie blockchain. Z tym ostatnim będzie jeszcze trudniej ponieważ technologia blockchain jest czymś nowym. Dla tych co nie wiedzą czym jest technologia blockchain i kiedy to wszystko się zaczęło,  zamieszczam video poniżej. Kliknij koło zębate i wybierz napisy polskie. 

 

Ten film to tylko wstęp i ogólne przekazanie informacji. Prawda jest taka, że technologia blockchain jest dość mocno skomplikowana dla przeciętnego internauty. Ta technologia został odkryta pod koniec 2008r, a wszystko zaczęło się od pierwszej transakcji w 2009r. Poważny rozwój tej technologii zaczął się dopiero od 2013 -2014r gdy na świat przyszły takie kryptowaluty jak dash, xrp, ethereum…

Sam widzisz drogi czytelniku, że to naprawdę młoda branża i ciężko znaleźć prawdziwych ekspertów od blockchain. Na forach wypowiadają się najczęściej HEJTERZY bo takie ich zadanie… 


Najwięksi głupcy, to ci którzy nie mają podstaw na temat danej technologii, produktu, firmy,  a się wypowiadają jako „ekspert”. Takich ekspertów jest najwięcej na różnych forach ponieważ są anonimowi. Często nie pokazują swojego nazwiska, nie chcą uzasadnić swoich przemyśleń lub udostępnić faktów, które potwierdzą ich rzekomy argument.

  • Co ludzie myślą na temat nasdacoin? Opinie Nasdacoin:

Jeśli chodzi o projekt nasdacoin fakt jest jeden! Kod źródłowy jest udostępniony publicznie, każdy może wydobywać nasdacoin na własną rękę. Nikt nikogo nie zmusza do uczestnictwa w programie podziału zysków, nikogo nie zmusza się do grania w kasynie online nasdaplay ( nasdacoin) , nikogo nie zmusza się do korzystania z platformy zakupowej nasdacoin, nikogo nie zmusza się do korzystania z giełdy NIOX! Ludzi się nie zmusza, a jednak korzystają z usług nasdacoin. Nazywa się to wolnym wyborem.

Każdy ma wolny wybór ! Zastanawiam się tylko jakim prawem ktoś może pisać, że nasdacoin to oszustwo, skoro nie ma na to dowodów! Kto został oszukany , a jeśli znajdzie się taka osoba to czy można jej ufać? Może ta osoba jest podstawiona przez konkurencję, lub nasz polski rząd ?

Tak, musisz wiedzieć o tym, że dzisiaj w XXI wieku jest wszystko możliwe. W 2017r. nasz polski rząd zdecydował wydać blisko 100 000 zł na kampanie reklamową, aby przestraszyć swoich obywateli przed zakupem kryptowalut. To jest gra na czas. Rządy nie chcą aby społeczeństwo się bogaciło. Masz pracować od rana do świtu, masz być niewolnikiem.. To tak do przemyślenia ?

Kryptowaluty to początek nowych cyfrowych pieniędzy. Już od 2019r można płacić kryptowalutą za bułki w sklepie, ciuchy, bukować hotele i otrzymywać jeszcze oszczędności z zakupów dzięki tej  kryptowalucie (niedługo dodam wpis i video w tym temacie). Kryptowaluty wchodzą w nasze życie szybciej niż sobie zdajesz z tego sprawę, ale nie o tym chciałem pisać więc wracając do tematu…

Zastanów się..

Co w tym złego, że powstają biznesy które chcą się dzielić zyskiem z usług, z których ty korzystasz. Zostawiasz pieniądze w jakimś biznesie i jeszcze możesz na tym zarabiać. Np. przez 24 lata. Przewidziane wydobycie nasdacoin jest do około 2041-2042 roku. Przez ten czas będą wydobywać się nasdacoin-y za pomocą metody proof of stake i proof of work.

W projekcie nasdacoin chodzi tylko o zaufanie! Gdybyś to ty tworzył taki projekt, chciałbyś aby ludzie tobie zaufali. PROSTE! Technologia blockchain jest dostępna dla każdego. Masz pomysł na biznes? Chcesz podzielić się profitem z twojego biznesu? Ogłoś to światu!

Dzisiaj w tym darmowym internecie człowiek naczyta się bzdur i przez jakiegoś smarkacza, który zbija bąki w domu przy mamusi garnuszku, niestety nie podejmie decyzji o tym aby zaryzykować. Zwyczajnie wystraszy się artykułu napisanego przez małolata, rządową agencję, fora, gazetę itd.itp.  Ludzie generalnie są przyzwyczajeni do opinii różnych podmiotów czy telewizji. 

Negatywne opinie nasdacoin można porównać do pana, pani z telewizji..

Podam przykład takiej opinii. Wyobraź sobie, że pracujesz od paru lat w programie telewizyjnym. Technologia blockchain istnieje od 2009r, a dopiero od 2013 zaczęła być bardziej rozwijana.

Nie znajdziesz zbyt dużo magistrów od tej technologii ponieważ jest ona młoda. Zamiast magistrów znajdziesz fachowców i „turbo ekspertów” którzy nie mają pojęcia o czym mówią. Na tym przykładzie Ciebie jako prezentera telewizyjnego społeczeństwo odbierze jako eksperta. To tylko twój zawód ! Pracujesz w telewizji i otrzymujesz każdego dnia zadanie do wykonania. Nie interesujesz się technologią blockchain, dowiedziałeś się o niej „wczoraj” a dzisiaj masz mówić w swoim programie, że te wszystkie kryptowaluty to nieporozumienie, że to oszustwo itd.itp. 

Ludzie odbiorą ciebie jako eksperta w tej branży. Dlaczego? Ponieważ występujesz w telewizji, a dla wielu ludzi to co pokazuje się w telewizji jest świętą prawdą. Tak samo jest z forami, dziennikarzami itp. Ktoś ma taki zawód aby wydać negatywną opinię na dany temat ponieważ za to otrzymuje wypłatę. Dobrym przykładem są dziennikarze i różne gazety na polskim rynku. Mają zasięgi (kilka milionów odbiorców) i zarabiają na HEJCIE. My w tym wszystkim musimy odnaleźć prawdę! Musimy znaleźć źródło prawdziwych informacji. Aby to zrobić, należy samemu zgłębić temat technologii blockchain.

Giełda Coincasso od 2019r będzie dzielić się zyskiem ze swoją społecznością. 80% wszystkich zysków będzie do podziału na osoby, które zakupią token  CoinCasso.  Co w tym złego, że świat się zmienia i powstają biznesy, które chcą się dzielić zyskiem ?

 

JESTEŚ PRZYZWYCZAJONY DO BIEDY I TWÓJ MÓZG NIE MOŻE TEGO ZROZUMIEĆ, ŻE ŚWIAT SIĘ ZMIENIA?

 

Np. Giełda BINANCE stworzyła własną kryptowalutę po to, aby dawać zniżki na swoje usługi (handel na giełdzie). Tam nie ma hejtu ponieważ społeczność już jest zbudowana i to jest ta cała bolączka ludzi z wrodzonym HEJTEM !!!

Jeśli biznes startuje od zera ( jest to start up ) to musi zmierzyć się z hejtem. Gdy już jest zbudowana społeczność wokół danego biznesu, to hejt nagle maleje ( sprawa przycicha ). Hejt zawsze będzie nawet na największych gigantach jakie znamy.

  • ktoś powie że google szpieguje nas każdego dnia i będzie hejtował
  • ktoś powie że samsung jest do bani bo to i tamto
  • ktoś powie że Iphone ( firm apple) jest zjebana !

przykładów można wymieniać i wymieniać. Hejt jest częścią planety ziemia. Wszystko co musimy w tej sprawie zrobić, to nauczyć się weryfikować prawdę samemu…

Internet się popsuł ! Niestety poszło coś nie tak, internet wymyka się spod kontroli ( już dawno się wymknął). Teraz ten proces tylko się nasila. Bogaci się bogacą, a biedni biednieją ponieważ rządy podnoszą stawki za ogrzewanie, prąd, wodę i wile różnych niepotrzebnych podatków. Osobiście uważam, że to kwestia czasu kiedy ograniczy nam się internet do maksimum.

Za jakieś 10-20 lat pewnie będziemy mogli korzystać ze stron administracyjnych, rządowych i tam gdzie będą nas faszerować wiadomościami, czyli różnej maści media zweryfikowane przez rząd danego kraju.

Reszta serwisów będzie blokowana. Żadne VPN dla zwykłego internauty  nie pomogą. Dlatego uważam, że teraz jest najlepszy moment na to, aby zarabiać przez internet ponieważ kiedyś musi się wszystko wyrównać, ale jak będzie to czas i życie zweryfikuje. Póki co, korzystam z tego co jest bo wszystko wskazuje na to, że świat zmierza w kierunku cyfryzacji ( w kierunku kryptowalut i technologii blokchain)

 

Bogaci , zamożni ludzie wykorzystują internet do tego aby pomnażać swój kapitał. Jeszcze nigdy zarabianie przez internet nie było tak proste jak jest dzisiaj.

 

Technologia blockchain to rewolucja technologiczna na miarę internetu. Ta technologia zmienia świat finansów, a osoby takie jak ja wykorzystują ten najlepszy moment XXI wieku!

Poczytaj o projekcie nasdacoin i zobacz jak został przygotowany. Jak działa NSD, jakie są jego mocne strony itd.itp. Ten projekt powstał dla nas , dla ludzi! Korzystajmy z tego. Matematyka nie kłamie! Kontrakt jest waży tylko przez rok. Musisz zrozumieć ograniczoną liczbę monet która będzie wydobyta. 84miliony NSD i ani jednej sztuki więcej. Te 84 miliony kryptowaluty NSD  będzie w obiegu dopiero za około 20 lat licząc od 2019r. 

Wszystko czego ty i ja potrzebujemy to znaleźć odrobinę zaufania do człowieka, który stworzył NASDACOIN. Zapoznaj się, nie hejtuj tylko dlatego, że z twojej strony brakuje zaufania do tego projektu. Nie możemy wszystkich wrzucać do jednego wora… Naprawdę uważasz, że wszyscy ludzie na świecie mają złe zamiary?

Postaw się na miejscu osoby przedsiębiorczej. Jesteś właścicielem giełdy, kasyna online, zakładów sportowych i platformy zakupowej. Twój biznes działa zaledwie rok, ale nagle napływa potężna fala hejtu i rujnuje twój biznes, zaniża cenę kryptowaluty którą stworzyłeś! Razem z tobą, z torbami idą dziesiątki tysięcy ludzi, którzy tobie zaufali. To nie twoja wina, że ludzie mieszkający na planecie ziemia znienawidzili cię… Może w następnym życiu będzie lżej?

 

Ludzie zrozumcie, że dzisiaj w wolnym internecie można zniszczyć każdą firmę, markę, produkt, który dopiero startuje! Na starcie jest najłatwiej coś zniszczyć.

 

I jeszcze jedno..!

Uważaj na ludzi którzy porównują różne blockchain-y. Każdy blockchain ma swoje zastosowania. Nie każdy musi być niesamowicie skomplikowany i na dzień dobry zawierać smart kontrakty. Projekt nasdacoin nie jest i nie musi być technologicznie zaawansowany jak np. blockchain ethereum. Dlaczego ? Odpowiedź jest bardzo prosta. Blockchain ethereum powstał w innym celu, ma inne zastosowanie. Blockchain nasdacoin w pierwszej fazie nie wymaga smart kontraktów. Jest prosty i spełnia swoje założenia. 

Poskładaj sobie fakty w całość czytając opis i działanie projektu nasdacoin na kolejnej stronie.

Czytaj ze zrozumieniem i wyciągnij wnioski z tego co przeczytasz. 

Zapraszam

Opis Nasdacoin:

>> przejdź do szczegółowego opisu nasdacoin