Nasdacoin Frustracja- jak długo można być cierpliwym…


Nasdacoin imponuje swoim innowacyjnym podziałem zysków, który niestety od jakiegoś czasu traci swoją wartość w oczach użytkowników. Nasdacoin miał bardzo dobry start gdy BITCOIN notował wciąż spadki. Aż do dzisiaj…

Bitcoin od kilku tygodni notuje wzrosty, a nasdacoin od kilku miesięcy notuje spadki. Dla osób, które zakupiły kontrakty nasdacoin, nie miało to większego znaczenia jaka jest cena na giełdzie. Dzienne bonusy są przeliczane na wartość w dolarach. Następnie ta wartość jest konwertowana na kryptowalutę NSD.

Powiedzmy że zarabiasz 100$ dziennie z zakupionego kontraktu. Jeśli cena nasdacoin w systemie wynosi 0.50$ centów, to w rezultacie otrzymasz 100/0.50=200 NSD. Inaczej pisząc 200 nasdacoin razy 0.5$ centów = 100$.

Niestety cena rynkowa różni się bardzo od ceny stałej, która jest w systemie. Cena rynkowa to powiedzmy 0.25$ centów. W rezultacie twoje 200 nasdacoin, które oferuje system daje rzeczywistą wartość 50$. Omówiłem tą sytuacje dokładnie w video poniżej dlaczego jest stała wartość w systemie.

Zwracaj Uwagę Na Cenę Przy Zakupie Kontraktów…

link do kanału YOUTUBE

Wprowadzona zmiana jest już aktywna w systemie ponad miesiąc i staje się bardzo niewygodna dla starych uczestników projektu, a dla nowych użytkowników wręcz przeciwnie. Nowi użytkownicy mają korzyść z tego powodu, ponieważ ich rzeczywisty koszt kontraktu może być nawet 50% mniejszy. Pytanie czy taki zabieg przyciągnie więcej nowych użytkowników, czy odbije się to negatywnie dla projektu dzięki starym użytkownikom..

Zapraszam do kolejnego materiału video już po miesiącu od wprowadzenia tej zmiany. Video poniżej jest osoby, która jest starym użytkownikiem i dla takich osób jest to już frustrujące. 

Dlaczego frustrujące?

Podam przykład na liczbach. Liczby podane w tym artykule są tylko przykładem. Jeśli ktoś zakupił kontrakt na kwotę np. 30 000$ i dzienny bonus otrzymuje na poziomie 280-290$, to w rzeczywistości ta wartość jest mniejsza nawet 60%-70%. W skali miesiąca powiedzmy, że z kwoty 30 000$ użytkownik potencjalnie może otrzymać 8400$-10 000$. Niestety takiego bonusu nie otrzyma ponieważ straci około 60%-70% na przykładzie z video powyżej. Jeśli będzie więcej dni ujemnych niż dodatnich, to z kontraktu za 30 000$ użytkownik wyjdzie na zero, lub z małym plusem albo małym minusem.

Myślę, że twórca projektu nasdacoin powinien się mocno zastanowić nad tym co czyni, ponieważ te zmiany mogą negatywnie wpłynąć na opinię całego projektu. Ludzie chcą wspierać kogoś inicjatywę (wizję, projekt), ale nie chcą na tym tracić. Jeśli sam twórca projektu ma zarabiać pieniądze, to nie tędy droga. W skali roku 50% profit to wydaję się dużo. Tyle potencjalnie można zyskać przy tych zmianach ustalania stałej ceny w systemie, która może mieć miejsce kilka razy w roku.

W rzeczywistości na rynku kryptowalut aktualnie na rok 2019, te 50% to nie są duże pieniądze. Ryzyko związane z hejtem jest dużo większe niż potencjalny profit 50%. Hejt w internecie może zabić szybko każdy projekt kryptowalutowy (blockchain) ponieważ jest to młoda branża, i jest duża konkurencja! Tzw. troli internetowych nie brakuje i dla nich np. ten wpis jest niesamowitym pożywieniem do tego, aby zrobić z tego hejt na skale światową!!!

Póki co ponad miesiąc za nami ustalenia stałej ceny nasdacoin w systemie. Stała cena w systemie do jakiegoś czasu różni się minimum 50% od ceny rynkowej. Jeśli ta zmiana potrwa kolejny miesiąc lub dwa, to nasdacoin może mieć poważne problemy z wsparciem od starych użytkowników. Jeśli będzie więcej nowych użytkowników (zadowolonych), to pewnie James Baptist nie przejmie się za bardzo hejtem w internecie. James Baptist może zarabiać dla siebie i swojej rodziny naprawdę dobre pieniądze przez kolejne lata. Jedni będą odchodzić inni będą przychodzić i tak się to może kręcić latami…

Pozostaje czekać na dalszy rozwój wydarzeń!

PS. jeśli chcesz poczytać na temat projektu nasdacoin, to zapraszam na tę stronę. Opinie nasdacoin na tej stronie.Ten blog profitonline.pl nie jest poradnikiem inwestycyjnym ani żadną formą doradztwa finansowego. admin wpisów nie jest doradcą finansowym w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów. Nie namawiam ! Nie zachęcam ! Nie zniechęcam! Wyciągaj wnioski z zamieszczonych treści, nagrań video i podejmij świadomie własne decyzje o lokowaniu własnych pieniędzy w internecie. Pamiętaj, że w internecie nie ma gwarancji i blog profitonline.pl również nie daje tobie żadnej gwarancji, a każda działalność zarobkowa obarczona jest ryzykiem.