Nasdacoin DobiExchange-Dobitrade


Nasdacoin wchodzi na nową giełdę, która oscyluje na 5-7 miejscu wg. coinmarjetcap. Oczywiście ta pozycja się zmienia i czasami jest w top 3. Generalnie giełda DobiExchange jest w top 10. Jeśli nie masz jeszcze konta na tej giełdzie to pomyśl o tym, czy sobie tego konta nie utworzyć.  utwórz konto dobiexchange i prześlij tam swoje NSD jeśli już je posiadasz.


Dobiexchange jest innowacyjną giełdą, która dostarcza nowe technologie. Jedną z ich usług jest produkcja innowacyjnych bitomatów. Każdy partner giełdy dobiexchange może zamówić sobie taką usługę. W praktyce oznacza to, że każda kryptowaluta notowana na giełdzie dobiexchange może być zaimplementowana w ich bitomacie. 

Z informacji które niedawno zostały opublikowane, wiemy że James Baptist planuje wdrożenie własnych bitomatów. Jeśli w Polsce pojawi się kilka takich bitomatów, to będziemy mieli możliwość fizycznie wyciągnięcie gotówki tak jak w normalnych bankomatach robisz to każdego dnia…

Nasdacoin (NSD) które posiadasz, będziesz mógł wypłacić w bitomacie.

 

przykład takiego bitomatu stworzonego przez dobiexchange

 

Kolejną z ich innowacyjnych usług jest smart watch. Inteligenty zegarek, który mierzy twoje tętno, bicie serca, kontroluje twój sen itp. Oprócz „standardowych” funkcji smart watch-a znajdziemy możliwość wydobycia kryptowalut dzięki metodzie POS- proof of stake. 

zamieszczam link do artykułu w J.Angielskim:

https://medium.com/dobitrade-exchange/mining-watch-50616e0ea096

Podobnie tak jak z Bitomatami, partnerzy giełdy dobiexchange mogą na zamówienie stworzyć własny model i umożliwić swojej społeczności zarabianie na aktywności. W praktycy oznacza to, że kryptowaluta nowtowana na giełdzie Dobiexchange może być wydobywana przez użytkowników dzięki ich własnej aktywności. Jeśli robisz dużo kroków dziennie, to jest szansa że chodzeniem zwrócisz sobie zakup zegarka 😉 Nie wiem ile kroków trzeba zrobić, aby zwrócił się zakup. Sprawdź to na własną rękę. Jest to nowa technologia, która dopiero od jakiegoś czasu wchodzi w życie…

Twórca projektu Nasdacoin, James Baptist nie wyklucza w przyszłości stworzenie zegarków dla swojej społeczności.

Jeśli chcesz zakupić kontrakt nasdacoin to zapraszam na tę stronę.


Ten blog profitonline.pl nie jest poradnikiem inwestycyjnym ani żadną formą doradztwa finansowego. admin wpisów nie jest doradcą finansowym w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów. Nie namawiam ! Nie zachęcam ! Nie zniechęcam! Wyciągaj wnioski z zamieszczonych treści, nagrań video i podejmij świadomie własne decyzje o lokowaniu własnych pieniędzy w internecie. Pamiętaj, że w internecie nie ma gwarancji i blog profitonline.pl również nie daje tobie żadnej gwarancji, a każda działalność zarobkowa obarczona jest ryzykiem.