Limit Transferu


AKTUALNIE NIE MA ŻADNYCH LIMITÓW
OD DNIA 1 KWIETNIA 2018

WAŻNY UPDATE:
nie ma już żadnych limitów od 1 kwietnia 2018r. Ta zakładka pozostała tylko dlatego, ponieważ uważam, że te limity były bardzo dobre. Gdybym sam tworzył taki projekt, to też bym stworzył limity aby „tych małych graczy” ochronić przed GRUBYMI RYBAMI. Jeśli chcesz poczytać o limitach jakie mieliśmy, to zapraszam. Przy okazji nabierzesz większego doświadczenia i jesli w przyszłości powstanie podobna firma, to już będziesz wiedzieć jak to działa. Z limitami nie ma nic złego. Wręcz przeciwnie, one są bardzo dobre i potrzebne przynajmniej na samym początku projektu…

Decyzja o tym, żeby zdjąć limity musi być podparta konkretnymi argumentami. Ciekawe co firma przygotowała za niespodziankę 27 kwietnia 2018r w LONDYNIE na evencie otwierającym giełdę publiczną. Skoro firma robi taki krok, to musi być pewna swoich decyzji… Osobiście myślałem, że te limity będą zwiększone lub zniesione całkowicie, ale trochę później. Póki co , takie miłe zaskoczenie ze strony firmy już teraz.

Dascoin 27 kwietnia zostanie udostępniony publicznie na różnych giełdach. Jeśli ktoś chce tradingiem zarobić na kupno licencji, będzie mieć taką możliwość już od 27 kwietnia 2018r. Firma excelz postanowiła usunąć limity przed tym ważnym wydarzeniem. Ekosystem dascoin-a bardzo mocno i szybko się rozwija. Do firmy przyłączają się różne doświadczone osoby i wchodzimy na wyższy poziom.

Dascoin to nie jest kolejna kryptowaluta, która będzie służyć do spekulacji jak ma to miejsce w innych kryptowalutach. Dascoin to użyteczna kryptowaluta. Kryptowaluta zaufania. Kryptowaluta, którą zapłacisz zbliżeniowo tak jak płacisz dzisiaj kartą visa czy mastercard. Dascoin posiada swoją własną aplikacje (DASPAY). Dzięki aplikacji daspay przesyłanie pieniędzy z jednego kraju do drugiego kaju nareszcie będzie możliwe bez dodatkowych opłat. Transakcje (płatności mobilne) będą prywatne tak jak zauważysz to na https://dascoinexplorer.com/. Kliknij w jakiś blok i zobacz, że tam jest napisane „USER”, czyli użytkowni, a nie Imie Nazwisko osoby. Blockchain dascoin jest niezależny od baków, rządów, komorników i różnych innych instytucji. 

Limity zostały zniesione, ponieważ w najbliższych 6 miesiącach będziemy mieli znacznie więcej produktów i użyteczności kryptowaluty dascoin i cykli. Firma nie ma żadnych obaw. Mamy już wyedukowaną społeczność (ponad 100 tys.) plus niesamowite produkty. Ogólnie licencje będą miały bardzo dużą wartość, ponieważ to one dają przepustkę „PASZPORT” DO LEPSZEGO , NIEZALEŻNEGO EKOSYSTEMU, w którym znajdziesz te same usługi co w starym systemie.

Czyli:

 • płatności mobilne aplikacją (zbliżeniowo) na całym świecie. Bez narażania na przewalutowania i prowizje z tym związane. A to wszystko w 6 sekund.
 • pożyczki
 • kredyty hipoteczne
 • ubezpieczenia
 • plus znacznie więcej w niedalekiej przyszłości

ekosystem dopiero się tworzy. Myśle, że ty drogi internauto też będziesz korzystać z tego ekosystemu. To tylko kwestia czasu abyś uwierzył w to co się dzieje na naszym pokręconym świecie. Pokręconym ponieważ uważam, że wszystko powinno być za darmo! Powinniśmy sobie pomagać i pracować tylko wtedy kiedy chcemy, a nie kiedy musimy bo brakuje nam pieniędzy.

Już dawno zrozumiałem fakt, że jak nie zadbam o swoją przyszłość, to przegram życie. Zrozumiałem to, że muszę się dostosować do reguł gry jakie panują na planecie ziemia. Zasady są proste. Jeśli mieszkasz w cywilizowanym mieście, wiosce, w której żywność kupujesz za pieniądze, to te pieniądze muszisz w legalny, uczciwy sposób zdobyć. Praca na etacie jest prosta i uważam , że jest dla ludzi leniwych, bez ambicji i chęci życia na maksa. Oczywiście bez urazy drogi internauto. Czasu niestety nie zatrzymamy. Starzejemy się i to szybciej niż każdemu się wydaje.

Postanowiłem więc spróbować inwestycji w nowe trendy, nowe technologie aby mieć lepsze życie finansowe. Lepszą przyszłość finansową niż tą którą oferuje etat. Polecam zaintersować się technologią blockchain ponieważ jest to nowa technologia i na tej technologi da się stworzyć dodatkowe (nawet napisze) konkretne źródło dochodu, którego nie da się stworzyć na nadgodzinach w pracy etatowej…

Zaprszam do rejestracji i do kontaktu. Chętnie odpowiem na twoje pytania. Jeśli masz wątpliwości, obawy. A możesz mieć i to spore obawy jeśli jesteś osobą początkując, dlatego zapraszam do zakładki z prezentacją.

Jeśli dasz mi szansę na to aby rozwiać twoje wątpliwości, to jednoczenie dasz sobie szansę na lepszą przyszłość finansową. Obiecaj sobie, że obejrzysz każde VIDEO na stronie z prezentacją. Później podejmij decyzje.

Ważne abyś zrobił/a pierwszy krok i nareszcie zaryzykował/a w lepszą przyszłość.

Dlaczego tak piszę o tej przyszłości?

Nie przyszedłem na ten świat z wiedzą, którą mam dzisiaj. Najpierw miałem szkołę podstawową, w której nie chciało mi się uczyć. Wolałem grać w piłkę nożną. Później miałem szkołe zawodową, w której nie chciało mi się uczyć blacharstwa samochodowego. Musiałem to wybrać ponieważ mama nie miała kasy na to, abym poszedł do szkoły sportowej. Wiedziałem, że jak u sąsiada odpękam 3 lata po 8gdz. to zalicze i to bez matmy i innych przedmiotów. Później miałem wojsko (rok w dupie za przeproszeniem!). Nie potrzebowałem tego do szczęścia. Następnie chciałem nareszcie zacząć zarabiać pieniądze jak na faceta po wojsku przystało. Skoro już się pogodziłem z tym, że nigdy nie będę grał w piłkę nożną zawodowo, to wyjechałem do Rzymu na budowlankę za pomocnika. Tam spędziłem 1 rok. Po roku wyjechałem do Anglii, tam spędziłem prawie 6 lat. 

Pewnego dnia zrozumiałem, że to nie ma sensu kompletnie. To jest za łatwe. Prace mogę znaleźć w każdej chwili. Praca nie zając, nie ucieknie ! Już dawno zrozumiałem, że jak nic nie zrobie w młodym wieku, to skończe jak większość czyli w pracy na etacie. Rutyna, monotonia itd…

Nie wiem jak to się stało, ale coś zaiskrzyło między mną a internetem i chciałem poznać ten świat od środka. Czy faktycznie jest to możliwe, tyle się o tym mówi itd. itp.

Jak widać, dzisiaj już wiem o co kaman z tym internetem, wiem o co kaman z życiem. Wiem, że nie chodzi w nim o to aby je przepracować. Wiem, że chodzi o to aby je przeżyć. Czy ty żyjesz? Ale tak naprawdę odpowiedz sobie na to pytanie. Jesteś szczęśliwym człowiekiem? Czego ci brakuje ? Miłości, pieniądzy, sławy..? Wszystko możesz mieć, co tylko chcesz i to bez spisków z ciemną stroną mocy.

Wszystko o co poprosisz możesz otrzymać. Otwórz się na świat, nie bądź zamknięty. Otrzymałeś jedno życie i uwierz mi, że nie chodzi w nim o to aby je przepracować…

To tak po krótce przy okazji jak już się rozpisałem, krótka historia na mój temat. Więcej znajdziesz w zakładce o mnie;) Teraz już naprawdę kończe pisanie i jeśli chcesz poczytać więcej na temat tych limitów, o których wspomniałem parę minut temu, to zapraszam do lektury poniżej 😉

Jeszcze raz dla jasności.

OD DNIA 1 KWIETNIA 2018
NIE MA ŻADNYCH LIMITÓW!


jeśli chcesz poczytać o limitach które mieliśmy do 1 kwietnia 2018r Zapraszam do lektury poniżej.


LIMIT TRANSFERU NASZYCH DASCOIN_ÓW:

Aby drastycznie cena dascoina nie spadła zaraz po wejściu na giełdę firma przewidziała to i zastosowała limity transferów. Przykład osoby,która po evencie w Zurich przekonała się do tego projektu i zakupiła około 30 licencji każda za kwotę 25,000 euro. ! Ta osoba otrzyma kilka ładnych milionów kryptowaluty dascoin. Teraz wyobraź sobie ,że jesteś na miejscu takiej osoby. Masz miliony kryptowaluty dascoin i wrzucasz na giełde np. 10 milionów jednego dnia. Oczywiście nie jesteś sam, są też inne osoby które kupiły licencje za 25,000 euro i pozostałe osoby z mniejszymi licencjami. Jest np. 100 milionów dascoinów i wszystkie wpadają na giełdę w parę dni od startu. Pytam się ile osób znajdzie się nowych które będą chciały Tradować,spekulować… Na pewno się znajdzie sporo,ale czy wystarczająco aby cena która się pojawi na giełdzie utrzymała się lub nie spadła drastycznie ..? 

Dlaczego Dascoin Wprowadził Limity…

Aby uniknąć, zapobiec drastycznego załamania ceny wartości kryptowaluty dascoin firma excelz postanowiła wprowadzić limity dziennych transferów na giełdy zewnętrzne i giełdę wewnętrzną. Oprócz limitów pamiętaj drogi czytelniku również o tym, że jest jeszcze aplikacja daspay i cykle (cykle mają swoją wartość) . A więc część osób będzie trzymać swoje dascoiny na portfelu aby kupić coś dzięki aplikacji daspay.

Znnajdą się również osoby, które będą trzymać swoje cykle na portfelach (nie będą ich zamieniać na dascoiny) ponieważ za cykle będzie można również kupować różne akcje na giełdach plus oczywiście inteligentne kontrakty i inne korzyści zawarte w sieci dasnet.

To wszystko powoduje to ,że sporo kryptowaluty dascoin będzie na portfelach użytkowników a nie na giełdach…Oczywiście nie zrozum mnie źle. Na giełdach będzie sporo kryptowaluty dascoin, ale nie będzie nagłej „lawiny” dascoinów na giełdy…

Limity Wypłat Z Naszego Portfela Webwallet.

Licencja Standard :         €5.00   na dzień
Licencja Manager :         €10.00 na dzień
Licencja Pro :                  € 25.00 na dzień
Licencja Executive :        €50.00  na dzień
Licencja Vice-President : €100 na dzień

Licencja President :         €187.50 na dzień


Jak to rozumieć?

przykład licencji STANDARD za 100 euro:

1 dascoin jest wart 1 dolar czyli dziennie można wypłacić 5 dascoin-ów
1 dascoin jest wart 0.50 centów czyli dziennie możemy wypłacić 10 dascoinów

Jeśli dacoin będzie powyżej jedno euro to będziemy wypłacać po przecinku podobnie jak z BITCOIN . Bitcoin dzisiaj jak dodaje ten post jest wart ponad 1,300$ więc gdybym chciał kupić bitcoin za 5 euro to wychodzi średnio 0.00414948 BTC. http://www.xe.com/currencyconverter/convert/?Amount=5&From=EUR&To=XBT

Oczywiście cena bitcoin-a się zmienia więc gdy klikniesz w ten link to wartość może być inna.

Na tej samej zasadzie będziemy wypłacać nasze dascoiny jeśli cena będzie np. 5-10 euro za 1 dascoin, to na licencji za 100 euro wypłacisz 0,..878 dascoin-a .


Grupy osób które będą korzystać z dascoin:

Spekulanci :
osoby które będą spekulpwać cenę dascoin-a

Traderzy:
osoby które będą trejdować na giełdach (możliwość podpięcia metatrader MT4)

Długoterminowe lokaty:
osoby które będą kupować dascoina za np. 1 euro 5 euro i będą czekać na wzrost tej kryptowaluty aby zarobić na tym 200%-500%

Krótkoterminowe lokaty:
osoby które kupiły licencje po to aby szybko sprzedać i zarobić na tym 50%-100%. Do tej grupy osób można dodać również te osoby, które będą kupować dascoin na giełdzie zewnętrznej aby szybko sprzedać gdy będą na plus 10-20%.

Płatności mobilne/sklepy/markety ect :
osoby które będą korzystać z aplikacji daspay czyli płatności mobilne. Wszędzie tam gdzie są terminale płatności zbliżeniowe Visa Mastercard (technologia NFC) będzie można użyć aplikacji daspay. Aby korzystać z aplikacji daspay trzeba zachować dascoin na portfelu webwallet co świetnie redukuje (zmniejsza) transfer dascoinów na giełdy zewnętrzne. Nie zrozum mnie źle, na giełdach publicznych będą miliony kryptowaluty dascoin.

Imigranci:
osoby,które wysyłają pieniądze do polski i nie tylko (z tej opcji będą korzystać różne osoby, firmy itp) Jak wiemy w blockchain dascoin-a mamy bloki 6-cio sekundowe co pozwala na płatności mobilne jak również na błyskawiczne przesyłanie dascoinów pomiędzy użytkownikami. Jeśli ktoś mieszka w Wielkiej Brytanii i chce wysłać pieniądze do Polski pominie kosmiczne prowizje jakie pobierają banki czy western union . W około 6 sekund druga osoba otrzymuje dascoin na swój portfel i zamienia na swoją lokalną walutę. Lub korzysta z aplikacji daspay i idzie na zakupy do tesco … Tesco to tylko przykład ! Na pewno pojawią się filmy instruktażowe wielu polaków 😉

Jeśli chcesz ze mną przetestować wysłanie dascoin z mojej aplikacji daspay na twoją, to zapraszam do zespołu 😉

Wartość Cykli:

Cykle będą miały swoją wartość. Inną niż kryptowaluta dascoin. Za cykle będziemy mogli tworzyć tzw. smart contract (inteligentne kontrakty). Smart kontrakty to przyszłość i na tym bardzo mocno wybiła się kryptowaluta ETH ethereum. Jeśli ktoś chce to może trzymać swoje cykle (nie wymieniać ich na dascoiny) i sprzedać je na giełdzie. Każda licencja daje odpowiednią ilość cykli które się podwajają. Cykle podwajają się co 108 dni. Poczytaj o UPGRADE.

Kto kupi cykle, po co komu, na co ?
inne osoby będą chciały tworzyć inteligentne kontrakty i nie mam na myśli tutaj pojedynczych osób tylko firmy, korporacje, np. producenci rolni, budowlani, banki w przyszłości itp.. Zobacz blockchain jako serwis.To nie koniec ! Za cykle będzie można kupić różne akcje na giełdach i tradować. Firma daje możliwość również podpięcia platformy MT4 do tradingu.

Spektrum Różnych Aplikacji:
Firma neleaders będzie tworzyć różne aplikacje do tego abyśmy w prosty sposób mogli korzystać z technologii blockchain tak jak teraz korzystasz z internetu. Poczytaj na temat internetu w latach 1992 jaki był, a jaki jest teraz i jak prosto się z niego teraz korzysta. Aby każdy mógł korzystać z technologii blockchain ,to potrzeba na to troche czasu.. Dzięki nowym produktom firmy excelz będziemy mogli sami tworzyć smart contract, pożyczać pieniądze itd. itp.

W afryce cykle będą służyć np. do mikrofinansów, a w niedalekiej przyszłości do wielu różnych aplikacji i serwisów… 

 

Na koniec dodam od siebie jeszcze kilka słów. Osoby które zaufały firmie,zobaczyły tą samą wizję którą widzą założyciele tego niesamowitego projektu ,lub chociaż w połowie tego co oni widzą będą jako pierwsi sprzedawać dascoiny na giełdzie. Osoby które wciąż się przyglądają, nie do końca wierzą w ten projekt teraz. Później gdy się przekonają, będą kupować od tych ludzi dascoiny na giełdzie. Kwestia czasu 😉 Do tego pamiętajmy że jest program partnerski a dokładnie mówiąc model biznesowy MLM. To czym ja się zajmuję czyli network marketing. A więc będą cały czas nowe osoby ,które będą kupować kryptowalutę dascoin.


WAŻNE ! [ GIEŁDA WEBWALLET ]

KTO KUPI ODE MNIE DASCOIN NA GIEŁDZIE DASEXCHANGE ?
firma wystartowała w modelu biznesowym MLM multi level marketing inaczej mówiąc marketing sieciowy… Osoby które sprzedają licencje na wydobycie kryptowaluty dascoin otrzymują z planu wynagrodzeń dodatkowe prowizje. Firma świetnie to rozwiązała ponieważ nawet jeśli nie zarabiasz z marketingu, to możesz doładowac swoje konto i z excelz przesłać pieniądze na webwallet aby tam kupić dascoin-y.

Jeśli ktoś z mojego linku kupi licencje za 5000 euro to ja otrzymuje z tego 10% czyli 500 euro. Kolejne 10% czyli 500 euro otrzymam z systemu binanrnego jesli mam już zbudowane dwa zespoły. Kolejne od 10% do 30% otrzymam z Matching Bonus. Jak widzisz jest sporo prowizji, a do tego dochodzą jeszcze nagrody z planu kariery. Smartfony, laptopy, wycieczki, samochody itp…

Osób ,które promują firme excelz jest bardzo dużo. Można liczyć w dziesiątkach tysięcy, a za chwilę w setkach tysięcy ponieważ firma bardzo szybko się rozwija.

 

ZALETY DASCOIN:

 • Dascoin ma gotową infrastrukturę (około 60 mlilionów punktów akceptowanych przez Visa i Masterard)
 • Własna giełda handlu wymiany walut szybsza o około 15% niż konkurencyjne (start 2018r.)
 • Pierwsza giełda na świecie oparta na technologii blockchain (najbezpieczniejsza na świecie)
 • Platforma MT4 (możliwość podpięcia platformy tradingu dla tych co się znają na tym)
 • Aplikacja DasPay do płatności mobilnych (start 2018r) aplikacja na rynek wychodzi w formie (ICO)
 • Jest hybrydą czyli połączenie kryptowaluty zdecentralizowanej z centralizowaną
 • Atrakcyjny plan wynagrodzeń dla swoich partnerów biznesowych ( plan kariery,wycieczki,samochody itp)
 • Wprowadzenie Dascoin na zewnętrzne giełdy wymiany walut (globalny rynek) start już w 2018r.
 • Bloki co 6s. Szybszy blockchain niż ten który posiada bitcoin,ETH itp.
 • Dascoin jest wydobywany w najnowszej technologi (minting)
 • Licencja KYC (know-your-client) dascion jest legalną kryptowalutą
 • Tworząca się społeczność,która rośnie w sile każdego dnia
 • Na pokładzie firmy doświadczeni ludzie (w tym polski anioł biznesu Anna Hejka)
 • Karty Debetowe (możliwość wypłat w bankomatach) masz dascoin na giełdzie,który będzie w czasie rzeczywistym konwertowany na walutę lokalną w kraju w jakim wypłacasz …
 • Spektrum aplikacji aby w prosty sposób każdy mógł skorzystać z technologii blockchain
 • Master Node (jest to zaawansowana technologia)
 • Deep VAULT w webwallet daje możliwość ulokować dascoin na 1-2 czy nawet 5lat i z tego tytułu otrzymasz procent % (możesz to potraktować jako lokate)
 • Blockchain jako serwis (rózne marki,korporacje,rządy itp. będą mogły z niego korzystać)
 • Mikrofinanse dzięki produktowi jakim są CYKLE ( pierwsze zastosowanie mikrofinansów nastąpi w Afryce)

[ instrukcja rejestracji ]