Limit-Transferu-GreenPower-Na-Giełde


LIMIT TRANSFERU NASZYCH DASCOIN_ÓW:

aby drastycznie cena greenpowera nie spadła zaraz po wejściu na giełdę firma przewidziała to i zastosowała limity transferów. Przykład osoby,która po evencie w Zurich przekonała się do tego projektu i zakupiła około 30 licencji każda za kwotę 25,000 euro. ! Ta osoba otrzyma kilka ładnych milionów kryptowaluty greenpower. Teraz wyobraź sobie ,że jesteś na miejscu takiej osoby. Masz miliony kryptowaluty greenpower i wrzucasz na giełde np. 10 milionów jednego dnia. Oczywiście nie jesteś sam,Są też inne osoby które kupiły licencje za 25,000 euro i pozostałe osoby z mniejszymi licencjami. Jest np. 100 milionów greenpowerów i wszystkie wpadają na giełdę w parę dni od startu. Pytam się ile osób znajdzie się nowych które będą chciały Tradować,spekulować… Na pewno się znajdzie sporo,ale czy wystarczająco aby cena która się pojawi na giełdzie utrzymała się lub nie spadła drastycznie ..? 

Dlaczego W GreenPower Są LIMITY ?
https://www.youtube.com/watch?v=axI8p9BhXjY

Aby uniknąć,zapobiec drastycznego załamania ceny wartości kryptowaluty greenpower firma excelz postanowiła wprowadzić limity dziennych transferów na giełdy zewnętrzne i giełdę wewnętrzną. Oprócz limitów pamiętaj drogi czytelniku również o tym, że jest jeszcze aplikacja daspay i cykle (cykle mają swoją wartość) . A więc część osób będzie trzymać swoje greenpowery na portfelu aby kupić coś dzięki aplikacji daspay i dodatkowo znajdą się osoby ,które będą trzymać swoje cykle na portfelu (nie będą ich zamieniać na greenpowery) ponieważ za cykle będzie można również kupować różne akcje na giełdach plus oczywiście inteligentne kontrakty.

To wszystko powoduje to ,że sporo kryptowaluty greenpower będzie na portfelach użytkowników a nie na giełdach…Oczywiście nie zrozum mnie źle. Na giełdach będzie sporo kryptowaluty greenpower, ale nie będzie nagłej „lawiny” greenpowerów na giełdy…

Limity Wypłat Z Naszego Portfela Webwallet.

Licencja Standard :         €5.00   na dzień
Licencja Manager :         €10.00 na dzień
Licencja Pro :                  € 25.00 na dzień
Licencja Executive :        €50.00  na dzień
Licencja Vice-President : €100 na dzień

Licencja President :         €187.50 na dzień

 

TRANSFER DASCOIN NA HOT WALLET

obejrzyj na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=jx5K5nvpRuE


Jak to rozumieć?

przykład licencji STANDARD za 100 euro:

1 greenpower jest wart 1 dolar czyli dziennie można wypłacić 5 greenpower-ów
1 greenpower jest wart 0.50 centów czyli dziennie możemy wypłacić 10 greenpowerów

jeśli dacoin będzie powyżej jedno euro to będziemy wypłacać po przecinku podobnie jak z BITCOIN . Bitcoin dzisiaj jak dodaje ten post jest wart ponad 1,300$ więc gdybym chciał kupić bitcoin za 5 euro to wychodzi średnio 0.00414948 BTC. http://www.xe.com/currencyconverter/convert/?Amount=5&From=EUR&To=XBT

Oczywiście cena bitcoin-a się zmienia więc gdy klikniesz w ten link to wartość może być inna.

Na tej samej zasadzie będziemy wypłacać nasze greenpowery jeśli cena będzie np. 5-10 euro za 1 greenpower to na licencji za 100 euro wypłacisz 0,… greenpower-a .


Grupy osób które będą korzystać z greenpower:

Spekulanci :
osoby które będą spekulpwać cenę greenpower-a

Traderzy:
osoby które będą trejdować na giełdach

Długoterminowe lokaty:
osoby które będą kupować greenpowera za np. 1 euro 5 euro i będą czekać na wzrost tej kryptowaluty aby zarobić na tym 200%-500%

Krótkoterminowe lokaty:
osoby które kupiły licencje po to aby szybko sprzedać i zarobić na tym 50%-100%. Do tej grupy osób można dodać również te osoby, które będą kupować greenpower na giełdzie zewnętrznej aby szybko sprzedać gdy będą na plus 10-20%.

Płatności mobilne/sklepy/markety ect :
osoby które będą korzystać z aplikacji daspay czyli płatności mobilne. Wszędzie tam gdzie są terminale płatności zbliżeniowe Visa Mastercard będzie można użyć aplikacji daspay. Aby korzystać z aplikacji daspay trzeba zachować greenpower na portfelu webwallet co świetnie redukuje (zmniejsza) transfer greenpowerów na giełdę.

Imigranci:
osoby,które wysyłają pieniądze do polski i nie tylko (z tej opcji będą korzystać różne osoby,firmy itp) Jak wiemy w blockchain greenpower-a mamy bloki 6-cio sekundowe co pozwala na płatności mobilne jak również na błyskawiczne przesyłanie greenpowerów pomiędzy użytkownikami. Jeśli ktoś mieszka w Wielkiej Brytanii i chce wysłać pieniądze do Polski pominie kosmiczne prowizje jakie pobierają banki czy western union . W około 6 sekund druga osoba otrzymuje greenpower na swój portfel i zamienia na swoją lokalną walutę. Lub korzysta z aplikacji daspay i idzie na zakupy do tesco … Tesco to tylko przykład ! Na pewno pojawią się filmy instruktażowe wielu polaków 😉

Wartość Cykli:

cykle będą miały swoją wartość.Inną niż kryptowaluta greenpower. Za cykle będziemy mogli tworzyć tzw. smart contract (inteligentne kontrakty).Smart kontrakty to przyszłość i na tym bardzo mocno wybiła się kryptowaluta ETH etherum. Jeśli ktoś chce to może trzymać swoje cykle (nie wymieniać ich na greenpowery) i sprzedać je na giełdzie. Każda licencja daje odpowiednią ilość cykli które się podwajają. Cykle podwajają się co 108 dni. Poczytaj o UPGRADE.

Kto kupi cykle,po co komu,na co ?
inne osoby będą chciały tworzyć inteligentne kontrakty i nie mam na myśli tutaj pojedynczych osób tylko firmy,korporacje,banki w przyszłości itp.. Zobacz blockchain jako serwis.To nie koniec ! Za cykle będzie można kupić różne akcje na giełdach i tradować. Firma daje możliwość również podpięcia platformy MT4 do tradingu.

Spektrum Różnych Aplikacji:
firma excelz na rok 2017 jak dodaje ten wpis już tworzy dwa nowe produkty. Jakie? Więcej info koniec września 2017 być może w TOKYO na evencie się dowiemy. Firma neleaders będzie tworzyć różne aplikacje do tego abyśmy w prosty sposób mogli korzystać z technologii blockchain tak jak teraz korzystasz z internetu. Poczytaj na temat internetu w latach 1992 jaki był,a jaki jest teraz i jak prosto się z niego teraz korzysta. Aby każdy mógł korzystać z technologii blockchain ,to potrzeba na to troche czasu.. Zobaczymy,może dzięki nowym produktom firmy excelz będziemy mogli sami tworzyć smart contract,pożyczać pieniądze itd. itp.

 

Na koniec dodam od siebie jeszcze kilka słów. Osoby które zaufały firmie,zobaczyły tą samą wizję którą widzą założyciele tego niesamowitego projektu ,lub chociaż w połowie tego co oni widzą będą jako pierwsi sprzedawać greenpowery na giełdzie. Osoby które wciąż się przyglądają,nie do końca wierzą w ten projekt teraz. Później gdy się przekonają, będą kupować od tych ludzi greenpowery na giełdzie. Kwestia czasu 😉 Do tego pamiętajmy że jest program partnerski a dokładnie mówiąc model biznesowy MLM.To czym ja się zajmuję czyli network marketing. A więc będą cały czas nowe osoby ,które będą kupować kryptowalutę greenpower.


WAŻNE ! [ GIEŁDA WEWNĘTRZNA ]

Na zdjęciu powyżej widać Cash 38 euro i reserve 25 euro.Każda osoba która promuje firme excelz i zarabia pieniądze z planu wynagrodzeń musi wydać 40% z zarobionych pieniędzy na giełdzie wewnętrznej.Czytaj dalej aby zrozumieć tzw. reserve balance.

Pamiętaj o tym ,że jest giełda wewnętrzna na której możesz wystawić swoje greenpowery i sprzedać po cenie jaką wystawisz (oczywiście jeśli będzie za wysoka, to chętnych nie będzie)

GIEŁDA DASCOIN
YOUTUBE: https://youtu.be/34MOyGVNKl4

KTO KUPI ODE MNIE DASCOIN NA GIEŁDZIE NETLEADERS ?
firma wystartowała w modelu biznesowym MLM multi level marketing inaczej mówiąc marketing sieciowy… Osoby które sprzedają licencje na wydobycie kryptowaluty greenpower otrzymują z planu wynagrodzeń dodatkowe prowizje. Firma świetnie to rozwiązała ponieważ nie otrzymujemy 100% gotówki ! 

Przykład:

jeśli ktoś z mojego linku kupi licencje za 5000 euro to ja otrzymuje z tego 10% czyli 500 euro. teraz te 500 euro nie jest w 100% do wypłaty. Z tych 500 euro otrzymam 60% w gotówce,czyli 300 euro do wypłaty na moje konto bankowe lub przelew w Bitcoin,a pozostałe 40% odkład się na tzw. RESERVE BALANCE,który widać na załączonym zdjęciu powyżej.

Z reserve balance mogę kupić albo cykle albo greenpower. Nie mam innej opcji. Więc każda osoba która promuje firme excelz i zarabia pieniądze z planu wynagrodzeń musi wydać 40% z zarobionych pieniędzy na giełdzie wewnętrznej. Osób ,które promują firme excelz jest bardzo dużo.Można liczyć w dziesiątkach tysięcy,a za chwilę w setkach ttysięcy ponieważ firma bardzo szybko się rozwija.

Ciekawostka:

CZERWIEC 2017 ROK WARSZAWA. W czerwcu odbył się EVENT na 2000 osób ! WOW ! Ludzie  z różnych krajów świata przylecieli na to wielkie wydarzenie.

ZALETY DASCOIN:

 • GreenPower ma gotową infrastrukturę
 • Własna giełda handlu wymiany walut szybsza o około 15% niż konkurencyjne ( w 2017r-2018r.)
 • Platforma MT4 (możliwość podpięcia platformy tradingu dla tych co się znają na tym)
 • Aplikacja DasPay do płatności mobilnych (w 2017r-2018r)
 • Jest hybrydą czyli połączenie kryptowaluty zdecentralizowanej z centralizowaną
 • Atrakcyjny plan wynagrodzeń dla swoich partnerów biznesowych
 • Atrakcyjny plan kariery (wycieczki,samochody itp)
 • Wprowadzenie GreenPower na zewnętrzne giełdy wymiany walut (globalny rynek)
 • Bloki co 6s. Szybszy blockchain niż ten który posiada bitcoin 
 • GreenPower jest wydobywany w najnowszej technologi 
 • Licencja KYC (know-your-client) 
 • Tworząca się społeczność,która rośnie w sile każdego dnia
 • Na pokładzie firmy doświadczeni ludzie
 • Karty Debetowe (możliwość wypłat w bankomatach)

[ instrukcja rejestracji ]