(GRN) GreenPower W Połączeniu Z Traveleum


Traveleum jest zapowiedziane na sierpień – wrzesień w pełnej funkcjonalności 2019.

Wcześniej, a dokładnie 6 lipca wystartowała wersja BETA strony internetowej.

Kilka tygodni później dojdzie pełna funkcjonalność z programem afiliacyjnym. Prawdopodobnie program afiliacyjny będzie obsługiwać firma OREAO, o której zapowiedzi już pisałem.

Twoi znajomi, rodzina będą mogli ci podziękować jeśli znajdziesz dokładnie tą samą ofertę wakacji, na które chcą się wybrać ale taniej np. 30%. 

Na platformie traveleum możemy znaleźć oferty tańsze od konkurencyjnych platform typu booking nawet do 70% ( mówi się że status członkostwa VIP daje możliwość znalezienia ofert tańszych od konkurencji nawet do 80% ) 

Na tej platformie zabukujesz hotel, samolot, wynajmiesz samochód, znajdziesz tanie apartamenty, zabukujesz rejs statkiem, znajdziesz wymarzone wakacje z ceną, która u konkurencji może być nawet 20%-70% droższa. Traveleum będzie akceptować płatności w różnych kryptowalutach ( w tym GRN ) i walutach tradycyjnych. Pisząc językiem człowieka ze świata krypto chodzi o tzw. Fiaty.

Jeśli kiedyś  spotkasz się z takim powiedzeniem, stwierdzeniem jak ” ten projekt również przyjmuje fiaty, lub płatności w fiatach”, to właśnie chodzi o płatności walutami tradycyjnymi. Skrót fiat wziął się od słowa fiducjarny ( Pieniądz fiducjarny , waluta fiducjarna)

Jeśli skorzystasz z metody płatności kryptowalutą GRN, to dodatkowo otrzymasz dodatkowe korzyści wynikające z programu lojalnościowego. Za każdym razem gdy zabukujesz np. hotel kryptowalutą GRN, to dodatkowo jakiś procent z wydanej kwoty wróci do ciebie. 

Na platformie Traveleum oszczędzasz pieniądze, a gdy dodamy do tego płatność GRN, to mamy podwójne korzyści. Więcej informacji już niedługo. Wstępnie jest planowana wersja darmowa Traveleum i płatna w pakiecie członkowskim np. VIP.