Greenstorc Instaluje MegaWat


ICO- initial coin offering wiąże się z ryzykiem, ale również z potencjalnie dużym (ROI) czyli zwrotem z inwestycji. Na tej stronie opisałem i zrobiłem video omawiające ogólnie inwestycje w ICO.

Fajnie widzieć jak w rzeczywistości zainwestowane pieniądze w rozwój projektu zaczynają pracować…


Poniżej zamieszczam video z Fan Page Greenstorc:
zaczęły się odwierty…


 

„Produkujemy energię i za każdym razem, gdy wprowadzamy nowy megawat online, zostanie on zarejestrowany na blockchain greenpower. To da premię, która jest dystrybuowana do posiadaczy tokenów STORC. Im więcej, bardziej będziemy rosnąć, tym więcej składek będziemy dystrybuować, a to pozwoli nam przyciągnąć jeszcze więcej zasobów w przyszłości. Czytaj dalej słowa Paul Flynn

 

Greenstorc pomału realizuje swoje zamierzone cele i instaluje nowe urządzenia ( nowe MEGA waty). Więcej informacji na temat potencjalnych zysków z instalacji mega watów możesz poczytać tutaj.

Zakup tokenów greenstorc jest trochę na lepszych zasadach niż tradycyjne ICO. Kupując token greenstroc otrzymujesz prawa do jednorazowej wypłaty za każdym razem gdy firma zainstaluje nowy MEGAWAT! Przeczytaj dokładnie kilka wpisów na temat tego projektu i zrozumiesz jego zalety.

 

 

Nie zawsze przy inwestycji w ICO mamy możliwość podejrzeć jak idą prace w projekcie.  Fajnie, ze strony firmy że dzielą się takimi informacjami ze swoją społecznością. Jak twierdzi CEO Paul Flynn, głównie zależy firmie na społeczności, a nie na „grubych inwestorach”.

Platforma DAS33 https://das33.io/ daje możliwość transparentności bowiem każda instalacja nowego megawat będzie widoczna w blockchain DASCOIN. Osoby, które podejmują ryzyko związane z zakupem tokenów, będą mogli sprawdzić wszystko w blockchain greenpower, kiedy został zainstalowany nowy megawat i jakie wynagrodzenie im przysługuje z tego tytułu…

Sprzedaż tokenów greenstorc nie została jeszcze zakończona. Sprawdź Tutaj. Jeśli wcześniej ktoś się zawahał, nie wiedział czy kupić token greenstroc czy nie, to myślę że ta informacja o nowych odwiertach powinna trochę rozwiać wątpliwości czy warto czy nie warto..

Przeanalizuj, włącz kalkulator i podejmij własną decyzje nie opierając się na informacjach które są w sieci i na moim blogu. 

WAŻNE!

Pamiętaj, że to ty i tylko ty jesteś odpowiedzialny/a za swoje decyzje inwestycyjne! Od nikogo nie otrzymasz gwarancji na sukces i jakikolwiek zysk! Ani autor tego artykułu, ani firma greenstorc nie gwarantuje żadnych zysków. Biznes wiąże się z ryzykiem i musisz to uwzględnić w swoich inwestycjach.