GreenPower


Kup DasCoin Za Kilka Centów W 2017-2018KURS greenpower utrzymuje się od dłuższego czasu. Cena za 1 sztukę na grudzień 2017 to 0.5-0.55 euro centów. Prawdopodobnie niedługo się to zmieni. GreenPower jest na drodze do 3-5 euro za 1 sztukę… Aktualną cenę greenpower znajdziesz na grnexplorer.io lub na głównej stronie excelz.com na dole strony.

GreenPower to przyszłościowa kryptowaluta…

Dlaczego ?

GreenPower jest wydobywany w najnowszej technologii.Mowa tutaj o połączeniu dwóch pojęć takich jak proof of stake i proof of work.Kliknij w odnośniki do wikipedia i poczytaj więcej na ten temat.

Zanim napiszę o całej ideii, planach na przyszłość firmy excelz cofnę trochę czas do tyłu dla osób które w ogóle nie znają tematu kryptowalut i przypomnę od czego się to wszystko zaczęło.

Start BTC bitcoin to 2009 rok.Wszystko zaczęło się od tej kryptowaluty. BTC to Pierwsza kryptowaluta i na rok 2017 wciąż ma największą wartość. Inne kryptowaluty są kupowane na podstawie BTC czyli wartości bitcoina. Jeśli ktoś chciałby nabyć greenpower to może kupić tą krypto walutę za bitcoin-a. Jeśli ktoś chciałby nabyć clubcoin,to musi kupić clubcoin-a za odpowiednią wartość bitcoin-a. Przykład giełdy bittrex.com. Na tej giełdzie zobaczysz ile kosztuje 1 clubcoin…

Na przestrzeni ostatnich kilku lat BTC bitcoin zyskał niesamowitą popularność i ogromny wzrost wartości tej kryptowaluty…Wyobraź sobie że 2009r-2010r można było kupić 1 btc bitcoin za kilka centów.Dzisiaj na rok 2017 można kupić jednego BTC bitcoina za ponad 13000$-17000$ WoW!


Wracając do tematu DASCOIN
dlaczego warto być posiadaczem tej kryptowaluty?

Po pierwsze DasCoin jest walutą scentralizowaną. BitCoin jest walutą zdecentralizowaną…

Różnica:

GreenPower-scentralizowana czyli taka, którą mogą zaakceptować rządy podobnie jak konta bankowe na tej samej zasadzie,musisz podać swoje prawdziwe dane Imię nazwisko itd. Firma excelz posiada licencje ( KYC) https://pl.wikipedia.org/wiki/Poznaj_swojego_klienta, którą posiadają np. Visa czy Mastercard ( jest to wymóg prawny ). Firma excelz jest odpowiedzialna za wydobycie kryptowaluty i tylko firma może ją wydobywać. Wydobycie greenpower dzięki połączeniu metod POW i POS jest bardziej opłacalne nić stara metoda POW jak ma to miejsce w BITCOIN.  Oprogramowanie greenpower może być ulepszane dzięki firmie, a więc jeśli pojawią się komutery kwantowe dascoi będzie na to przygotowany. Już trawają prace nad zabezpieczeniami kwantowymi…

Nowością jest to, że greenpower to jednak po części zdecentralizowany ponieważ nasza kryptowaluta będzie niezależna od systemu. GreenPower będziemy mogli przechowywać na urządzeniu przenośnym lub trzymać na portfelu webwallet do którego tylko i wyłącznie my (posiadacze kryptowaluty greenpower) będziemy mieć dostęp i pełną kontrolę.

Ani firma excelz, komorni, urząd skarbowy, żaden rząd nie będzie miał dostępu do twoich greenpowerów, a więc w przeciwieństwie do banków gdzie trzymasz swoje pieniądze nie masz obaw o to, że pewnego dnia bank powie, że nie ma dla Ciebie pieniędzy… Kolejny problem kontroli rządów jest następujący. Otrzymasz 100 tys. zł – 200 tys. zł na konto i już pojawiają się pytania z banku czy urzędu skarbowego typu skąd taki duży przelew na pana konto .  Jeśli masz dość kontroli banków i tego całego ich systemu to polecam kryptowalute greenpower.  

Jeszcze raz napiszę dla osób ,które nic nie wiedzą na temat kryptowalut. Kryptowaluty nie da się dodrukować. Jeśli kiedyś to zrozumiesz to zrozumiesz jaki potencjał drzemie w kryptowalutach, a w szczególności w tych za którymi stoją potężne projekty !

GreenPower: max 8.5 mld ( użyteczność na całym świecie )
Bitcoin: Max 21 mln (użyteczność ograniczona, np. płatności.) BTC akceptowany jest w zaledwie 400 tys. punktów handlowych gdzie GreenPower posiada około 60 milionów punktów na całym świecie.

Płatności to jedna rzecz, do tego dochodzą smart kontrakty i wiele więcej zastosowań czym nie może pochwalić się BITCOIN.

Bitcoin-zdecentralizowana czyli żadna władza,rząd nie ma kontroli nad tą krypto walutą. Jeśli posiadasz bitcoin,to tylko ty masz do niego dostęp i pełną kontrolę! Bitcoin to jest coś co nie ma własnego centrum .Nie ma jednostki centralnej. Nie ma żadnych ludzi, deweloperów, programistów w biurze. Nie można ulepszać BITCOIN z dnia na dzień, do każdej zmiany jest potrzebna zgoda ponad 50% sieci BTC. Gdy dojdzie do takiej zgody, to BTC jest rozdzielany na nową kryptowalutę co za sobą niesie ryzyko drastycznego spadku kursu BITCOIN. Na dzień dzisiejszy po kilku ulepszeniach BTC mamy już „klony tej kryptowaluty„. BITCOIN CASH, BITCOIN GOLD itp.

 

DasCoin hybrydą kryptowalut. Łączy w sobie najlepsze cechy zdecentralizowanych kryptowalut z najlepszymi z aspektów w walutach scentralizowanych – i eliminuje ich słabości.

Zachęcam również do materiałów w internecie na temat banków jak pożyczają nasze pieniądze 10-30-50 razy…Musisz wiedzieć, że dzisiaj żaden bank nie ma takiej gotówki aby wypłacić wszystkim należne im pieniądze…Każdy papierowy pieniądz można dodrukować, ukraść natomiast kryptowaluty nie dodrukujesz i nie ukradniesz. Jest to niesamowita technologia (technologia blockchain). Oczywiście ,że banki nie mogą nagle przejść na system kryptowalut dlatego wydłuży się to w czasie, ale prędzej czy później przejdą na system blockchain ponieważ społeczność ma dość kontroli i chce żyć spokojnie bez stresu…

To właśnie daje nam kryptowaluta greenpower. Słowa Lim Soon Hock  (człowiek który przyłączył się do greenpower) DASCOIN WALUTĄ ZAUFANIA .Lim Soon Hock w ten sposób będzie promować kryptowalutę greenpower. DASCOIN KRYPTOWALUTĄ ZAUFANIA. Te słowa powiedział na evencie w ZURICH 31 marca 2017r.


Przykład Licencji Za 500 Euro


Jak się to liczy …?

Na przykładowej licencji powyżej nastąpił zakup za 500 euro po kursie tzw. Frequency Lock 3.7.Na licencji za 500 euro otrzymujesz odpowiednią ilość tzw. cykli.Na załączonym zdjęciu powyżej jest 6,600 cykli.Na licencji za 500 euro cykle pomnożą nam się tylko raz w około 4-5 miesięcy (informacje od firmy z eventu który odbył się w dubaju)

a więc 6,600 cykli mnożymy razy 2=13,200 i to dzielimy przez tzw. Frequency Lock 3.7 =3,567 greenpower-ów

WAŻNE !: tzw. Frequency Lock rośnie z każdym miesiącem !Na stronie excelz.com jest umieszczony licznik. Im mniejszy tzw. Frequency Lock tym więcej otrzymujesz greenpower.

WNIOSEK! czas ma duże znaczenie. Gdybyś kupił licencje po tzw. Frequency Lock 3.7 miałbyś więcej greenpowerów. Gdy kupisz po Frequency Lock 4.3 otrzymasz mniej  greenpower -ów…


Licencje Od 100-25,000 Euro

Licencje za 100 euro, 500 euro, 2,000 euro dają tylko 1 upgrade czyli jedno podwojenie
Licencje za 5,000  i 12,500 euro daje 2 upgrade
Licencja za 25,000 euro daje 3 upgrade

przykład licencji za 25,000 euro:
373,750 x2=747,500 x2 =1,495,000 x2=2,990,000 końcowy wynik dzielimy przez Frequency Lock 4.3 i to się = 695,348…greenpowerów 🙂


Ile może kosztować 1 GreenPower ?

Ciężko jest wypowiedzieć się na ten temat ponieważ może być różnie…Może być w granicach 0,50 euro centów w 2017r ,a może kosztować nawet 1-2 euro i więcej… Jedno jest pewne. Każda kryptowaluta potrzebuje popytu i podaży (społeczności) i tutaj firma excelz ma świetne rozwiązanie na to jak to zrobić, aby greenpower przyjął się na rynku.

UPDATE NA GRUDZIEŃ 2017 – cena utrzymuje się na poziomie 0.5-0.55 centów (zobacz wpis

Ile zostanie wydobytych wszystkich coinów (kojnów) Zobacz moje video tutaj ,w którym pokazuje na przykładzie różnych cen (po jakiej cenie możesz nabyć dzisiaj 1 greenpower, a po jakiej za miesiąc…) kliknij tutaj i zobacz

GreenPower wyróżnia się tym że będzie można płacić tą kryptowalutą w około 60 milionach punktów handlowych gdzie jest akceptowana VISA-MASTERCARD. Dlatego potencjał jest ogromy aczkolwiek nikt nie jest wstanie przewidzieć jaka będzie cena … Aplikacja DasPay jest w tej samej technologii co applepay, samsung pay… Aplikacja daspay plus smart kontrakty (te dwie opcje) już mają znaczny wpływ na to jaka będzie cena 1 greenpower w przyszłości ponieważ tak jak pisałem wcześniej każda kryptowaluta potrzebuje popytu i podaży… Dzięki aplikacji daspay będziemy mogli płaci tą kryptowalutą tak jak zwykłym pieniądzem robimy to dzisiaj…

Na temat daspay możesz poczytać więcej w innym artykule POLECAM się zagłębić w temat i wyciągnąć wnioski samemu plus poczytać inne blogi, skontaktować się z nami. Jeśli masz jakieś pytania to śmiało pisz korzystając z zakładki KONTAKT. Możemy umówić spotkanie online, na skype lub w biurze .

Do tego aby budować społeczność, która jest niezbędna do całego biznesu Firma Netleaders przygotowała świetny plan rekomendacyjny. Poczytaj na temat tego planu tutaj .Nie przegap tego ponieważ omija Ciebie szansa biznesowa której moim zdaniem powinno się wykorzystać .Licencje są dostępne na każdą kieszeń..

greenpower rejestracja

TAGS: greenpower, greenpower app, excelz app, excelz,greenpower exchange, greenpower giełda, greenpower prezentacja, greenpower presentation,greenpower polska,daspay,daspay app,greenpower trading,greenpower cena,greenpower kurs,greenpower webinar,greenpower webwallet,greenpower mlm,daspay aplikacja,notowania greenpower,greenpower cykle,greenpower cycles,greenpower licencja,kup greenpower,greenpower rejestracja,greenpower opinie,greenpower tokyo,greenpower russia,greenpower upgrade,greenpower smart kontrakty,greenpower smart contract,hot walet, btc, eth, xrp, monero,cardano,ada,dash,nexux,safex,bitcoin.