GreenPower Travel Club-Dasrewards-Dasmaketplace


Netleaders od 1 grudnia 2018 zaczyna nową erę… Pożegnamy netleaders i przywitamy EXCELZ. Ta zmiana, to zmiana wszystkiego z przeszłości na lepszą przyszłość. Jak wiemy greenpower pracuje bardzo mocno nad swoimi rozwiązaniami technologicznymi, które niestety jak to w programowaniu wymagają czasu. 

Osoby, które kupiły licencje netleaders, kupiły dostęp do ekosystemu excelz [ od 1 grudzień pod nazwą excelz ]. To właśnie dzięki tym osobom tworzą się rozwiązania technologiczne, które będą dawać nam niesamowite korzyści finansowe i oszczędnościowe. Pisząc oszczędnościowe, mam na myśli dasrewardsTravel Club membership i wiele więcej w niedalekiej przyszłości…

Na planecie ziemia jest ograniczona liczba ludzi. To my ludzie tworzy biznesy i dajemy im wartość. Nadajemy wartość przedmiotom, wyceniamy spółki na giełdzie itd. itp. Bez udziału człowieka, żadna marka, firma nie miałaby wartości w XXI wieku ! My ludzie, jeśli się połączymy, to możemy stworzyć dla siebie rozwiązania o których wcześniej mogliśmy tylko marzyć. Jeśli się połączymy, to możemy powołać do życia każdy innowacyjny pomysł, możemy zbudować każdy innowacyjny biznes. Różne biznesy powstały przy zaangażowaniu jakiejś części naszej populacji. Do zbudowania greenpower nie potrzebujemy całej populacji planety ziemia, tylko jakąś część. Ja właśnie jestem w tej części ludzi, którzy angażują się w budowę przedsięwzięcia GreenPower.

GreenPower wystartował pod koniec 2016r, ale tak naprawdę budowanie biznesu na poważnie zaczęło się od 2017r. Dwa lata budowania biznesu, który musiał najpierw przyjąć na klatę bardzo dużo hejtu i prawdopodobnie jeszcze dużo hejtu będzie musiał zaakceptować… GreenPower mimo dwóch lat pracy, tak naprawdę dopiero się rozkręca. Ci co wiedzą ile czasu pochłania programowanie, kodowanie, wyznaczanie nowych technologii, rozumieją ten czas. Ci co korzystają tylko z internetu po to, aby spędzać miło czas, prawdopodobnie nie zastanawiają się nad tym ile pracy musiało być włożone w aplikację, system płatniczy, czy stronę internetową z której własnie się korzysta…

Czas jest kluczem do sukcesu każdego biznesu !

Przejdźmy do konkretów. Pierwszy temat, który będzie pasował do czasu o którym wspomniałem przed chwilą to Travel Club. Jeśli posiada się dużą społeczność, którą buduje się przez długi czas, to można nawiązać współpracę i wynegocjować potężne zniżki z rożnymi innymi biznesami… Można to nazwać pewnego rodzaju partnerstwem. Często słyszy się, że partnerem takiej i takiej firmy jest xyz…

GreenPower nawiązał współpracę z Traveler CEO Michael Culhane. Michael Culhane przedstawił interesujący przegląd ostatniej współpracy z ekosystemem GreenPower, która może okazać się prawdziwą rewolucją dla obecnych, przyszłych „licencjonowanych advocate” i przyszłych posiadaczy licencji. Michael wyszczególnił wyższość oferowanych przez Traveler rabatów w porównaniu z głównymi rywalami. Poszedł dalej pokazując, w jaki sposób ten nowy model może na przykład obniżyć stawki z 187 USD za noc za pokój w hotelu do niesamowitej ceny 87 USD za noc.

Platforma podróżnicza oferuje najwyższej jakości loty służbowe (biznesowa klasa) za około 6000 USD, podczas gdy bezpośrednia konkurencja pobiera 16 000 USD za tę samą usługę. Powiedział: „Ta nowa współpraca demokratyzuje podróż do poziomu, w którym wszyscy mogą uczestniczyć, umożliwiając klientom doświadczyć luksusu, który wcześniej ’ nigdy nie został zdyskontowany ’ „.

Poniższy slajd przedstawia ekscytujące sposoby, w jakie Advocates (osoby posiadające status advocate) będą mogły podjąć się od dnia uruchomienia usługi w dniu 14 stycznia 2019 r.

zrodlo https://grnpower.io/travel_club_greenpower_/

zrodlo https://grnpower.io/travel_club_greenpower_/


Tabela W J.Polskim

sprzedaż detaliczna to 795 euro za rok. GreenPower posiada 295 euro + status advocate 90 euro jeśli chcesz sprzedawać. Gdy przejrzymy slajd, to zauważymy, że greenpower dopłaca do tej usługi w następnych latach. Skoro daje wyższą ofertę, to muszą być pewni tego, że greenpower będzie wart w następnych latach znacznie więcej niż dzisiaj… Dla mnie osobiście jest to wytłumaczalna strategia firmy. Skoro już ktoś ma takie zniżki, to dlaczego nie miałby skorzystać z płatności greenpower-em aby otrzymać nagrodę 2% za każdą rezerwację. W rezultacie gdy więcej osób będzie używać greenpower, to wzrośnie jego popyt, a za tym idzie również wzrost wartości samej kryptowaluty greenpower.

przykład licencji 500 euro:
295 euro x5lat = 1475 euro (koszt licencji to 500 euro) więc widać jaka jest różnica i jaka jest korzyść dla posiadaczy licencji! 5 lat zniżek za 500 euro. Pamiętaj, że w licencji otrzymujesz cykle, które możesz wymienić na usługę das33 lub inną, lub przekonwertować ( wysłać do kolejki minting) aby otrzymać greenpower. Do tego jeśli masz status advocate otrzymujesz 3 kody, które możesz odsprzedać i ich wartość to 575 euro!

Na samej sprzedaży członkostwa w 12 miesięcy można zarobić 575 euro przy licencji np. manager, a przez okres 5 lat 2876 euro! Zobacz w tabeli jakie korzyści mają ci co posiadają wyższe licencje. To jest tylko jedna korzyść wynikająca z zakupu licencji. Jeśli to wciąż za mało, to przejdźmy dalej do systemu CRM.

System CRM

pierwsza wersja systemu CRM wystartowała już na evencie w Barcelonie (kilka miesięcy temu). Teraz mamy dopiero oficjalny start sytemu. Dyrektor ds. Globalnego biznesu Adam Ahmed przedstawił nową propozycję licencji Excelz, oferującą zaległe świadczenia (reseller)  w obu pakietach SmartTools. Oferty członkostwa w sprzedaży sprzedawane za pośrednictwem połączenia z witryną Traveler.com

Odsprzedaż systemu CRM jest na podobnych zasadach jak członkostwo traveler. A więc możemy sprzedawać członkostwo traveler w połączeniu z system CRM. Prawdopodobnie będziemy mieli osobne kody przydzielone do systemu CRM. Każda licencja będzie miała dodatkowe korzyści odsprzedaży systemu CRM..

A więc można sprzedawać członkostwo traveler i dodatkowo sprzedawać system CRM na podobnych zasadach. Jeśli nie chcesz sprzedawać, to wystarczy wspomnieć o licencji co ona sama w sobie ma. Osoby przedsiębiorcze prawdopodobnie będą zainteresowane twoją ofertą, natomiast ” Pan Janek z poczty” może twoją ofertę odrzucić, ponieważ jego nie stać nawet na wakacje raz w roku 😉

System CRM pozwala na analitykę, czyli informacje o zachowaniach twoich klientów. Czy osoba, która jest w twoim zespole obejrzała wysłane przez ciebie nagranie video , czy obejrzała połowę, czy czyta twoje wiadomości email i wiele więcej możliwości daje właśnie system CRM. Ten system jest dla marketerów, małych i dużych firm które mają kontakt z klientem, lub chcą przenieść biznes również do internetu.

„Będziemy zwiększać ilość dobrych materiałów o DasCoin i zmniejszać całkowitą liczbę negatywnych komentarzy. Jako posiadacz licencji otrzymujesz 14-dniową bezpłatną wersję próbną dostępną dla wszystkich potencjalnych klientów. I pamiętaj, że to tylko jako adwokat. ”

Dopisze własnymi słowami: osoby mające licencje advocate mogą oferować 14dni darmowych testów Systemu CRM. Jeśli nie chcesz uczestniczyć w sprzedaży, to prawdopodobnie nie kupiłeś/aś statusu advocate przy zakupie licencji. Wolny wybór;) Pamiętaj, że zawsze możesz kupić status advocate.

To dopiero początek tego co greenpower może zaoferować. Rok 2019 to rok implementacji tego co było zapowiedziane i jest na Road MAP. Zobacz road map greenpower i poczekaj na kolejne produkty. Może jeszcze w tym roku blockchain dla branży modowej, a w następnym roku wyczekiwana aplikacja daspay ( system płatności daspay ).

Jeśli interesują ciebie zniżki na podróże, wynajem samochodu, hotelu plus więcej korzyści wynikających z zakupu licencji, to zapraszam do poradnika jak kupić licencję. Jeśli masz więcej pytań, zapraszam do kontaktu.

licencja excelz

kup greenpower


Kilka informacji o Cyklach, które są przypisane do każdej licencji!

Znaczenie cykli w wzmacniającym ekosystemie GreenPower było kolejnym kluczowym punktem. Michael wyjaśnił, że cykle umożliwią nowym współpracownikom zakup usług blockchain, usług sieciowych, takich jak tworzenie oprogramowania, marketing, usługi zarządzania i wsparcie itp. Michael wyjaśnił: „Wszystkie te rzeczy będą dostępne dla programistów, którzy tworzą aplikacje w naszym ekosystemie. „

Innym kluczowym obszarem zainteresowania Michaela Mathiasa jest projekt AlliancePay, który według jego własnych słów „naprawdę pomaga ludziom widzieć, że DasCoin robi coś innego ze swoją strukturą.” Podkreślił, że „AlliancePay jest niesamowicie historyczny, ponieważ pokazuje nam, że robimy coś z sferą blockchain i kryptowalut w bardzo wyjątkowy sposób. Ponieważ zezwalamy na automatyczną sprzedaż DasCoin w celu realizacji transakcji – i ten pomysł to dopiero początek.

czytaj więcej o alliancepay w j. angielskim TUTAJ>


Zmiana w zarządzie, rezygnacja ze stanowiska dyrektora:

Michael Mathias podzielił się kilkoma aktualizacjami dotyczącymi składu Zarządu DasCoin z odejściem przewodniczącego DasCoin, Eberhard Wedekind i dyrektora niewykonawczego Soon Hock Lim. Michael podziękował im za dotychczasową służbę i pochwalił Augustine Ha Ton Vinh za jego nieustające zaangażowanie w pełnienie roli dyrektora niewykonawczego DasCoin. Mówiąc o poświęceniu Augustyna na jego rolę, Michael powiedział: „Postrzega swoją rolę w taki sposób, że chcę, aby wszyscy nasi dyrektorzy zobaczyli swoje role. On jest tutaj, aby reprezentować uczciwość i społeczność.