GRN-GreenPower Trade Finance Service


Na 15 listopad 2019 możemy spodziewać się nowej usługi związanej z rynkiem finansów. Nie mamy jeszcze żadnych przecieków, co będzie produktem, usługą, ale myślę że to będzie coś wyjątkowego. Dlaczego? Ponieważ cały ekosystem GreenPower jest wyjątkowy. 

Zapowiedź brzmi tak: „Trade finance service launch

może będzie to usługa, produkt związany z handlem na aktywach kryptowalutowych, może jakieś fundusze inwestycyjne, może handel z dźwignią, może kompletnie coś innego. Aktualnie możemy tylko zgadywać więc proponuje subskrybować tego bloga klikając w dzwoneczek i czekać na aktualizacje tego wpisu. 

Myślę, że opcja z dźwignią byłaby czymś naprawdę super. Aktualnie na rynku kryptowalut mozna handlować z dźwignia tylko na topowych kryptowalutach takich jak np. BTC, XRP, LTC i kilku innych. Jest to dosłownie kilka kryptowalut, które można policzyć na palcach jednej ręki.

Opcja z dźwignią na pewno wzbudziłaby zainteresowania wśród entuzjastów kryptowalut…

PS. chodzą pogłoski, że do ekosystemu greenpower chcą dołączyć Challenger banki

Challenger bank:

to małe banki,  które nie mają wieloletniej tradycji, wręcz przeciwnie ( są młode i dopiero się rozkręcają). Takie banki mają swoją grupę docelową. Przede wszystkim są to banki już bardziej dla użytkowników mobilnych. Powiedzmy, że nadrabiają technologią. To jest to co wstępnie wyczytałem sam z internetu. Proponuje na własną rękę poszukać informacji na ten temat.

Pozwolę sobie napisać, że są to nowe małe banki, które uzupełniają lukę pomiędzy gigantami , czy bankami krajowymi. Jeśli dojdzie do podpisania kontraktu z jednym lub kilkoma małymi bankami, to wnioskuję, że GreenPower zacznie interesować tych, którzy póki co czekają na konkretne informacje, produkty, usługi…

Bardzo dużo osób się przygląda, niektórzy hejtują, a inni wchodzą na pokład już teraz ( przed wszystkimi zapowiedziami). Wolny wybór. Możesz jeszcze trochę poczekać i dopiero gdy wszystko wejdzie w życie, zacząć korzystać z technologii, usług greenpower.

Do usłyszenia w aktualizacji tego wpisu 😉