GreenPower Plan Binarny


Jak Umieścić Osobę W Systemie Binarnym

Firma Netleaders  przygotowała atrakcyjny plan wynagrodzeń dla swoich partnerów oparty o system binarny .

Pojęcia:
sponsor to osoba która przedstawiła Tobie firmę,zaprosiła Ciebie do swojego zespołu.
mlm to skrót od multi level marketing

 

System binarny to dodatek dla osób które angażują się w rozwój firmy NetLeaders.com Możesz kupić kryptowalutę greenpower i czekać aż jej wartość wzrośnie, lub możesz zaangażować się w rozwój tej firmy i czerpać dodatkowe korzyści z Systemu Binarnego i Matching Bonus…

 

Co to jest system binarny ?
nie ma to nic wspólnego z giełdą czy opcjami binarnymi 😉 Zupełnie inny koncept!

W firmach mlm często jest stosowany system binarny ale nie tylko.Jeśli chodzi o świat kryptowalut ,to również doczekaliśmy się takich czasów ,że i tutaj ten system został wprowadzony.

System binarny składa się z dwóch zespołów:
LEWEJ strony i PRAWEJ strony.

 

KWALIFIKACJA DO BONUSÓW:

Aby czerpać korzyści z planu binarnego i matching bonus należy spełnić kwalifikacje:
1. reseller certification (wymagana) koszt 45 euro jednorazowo.
2. Wystarczy zaprosić 2 osoby do firmy na licencję za kwotę 500 euro każda i masz kwalifikacje spełnioną jeśli zrobiłeś to poprawnie.

 

KWALIFIKACJA:
Teraz Ważna rzecz!
jedną osobę należy umieścić z lewej strony i jedną z prawej strony.Kwalifikacja jest spełniona w momencie gdy jedna osoba (za 500 euro) jest
 po lewej stronie, a druga (za 500 euro) po prawej stronie.Umieszczamy te osoby osobiście.Zajmuje to może 5 sekund i jest to fajna zabawa 😉
Wyjątkowo możesz zaprosić na lewą i prawą stronę po 5 partnerów (każdy na licencji za 100 euro)

 

A więc budujemy 2 zespoły.Każdy z naszych zespołów od czasu do czasu zaprasza swoich partnerów biznesowych i w ten sposób buduje się nam organizacja…Jedni są bardziej aktywni,zaangażowani w rozwój firmy, a inni dużo mniej dlatego mało prawdopodobne jest to,że nasze 2 zespoły będą równo się rozwijać…

 

Jak Zarabiamy Z Systemu Binarnego?


MATCHING BONUS
jest wypłacany z dwóch zespołów.Bez znaczenia gdzie umieścisz swojego partnara biznesowego ,zarabiasz od 10% do 30% do 5-go poziomu z ich zarobków.


Na załączonym zdjęciu Czarne koła to osoby zaproszone przez Ciebie.Zielone koła to osoby zaproszone przez kogoś innego np. przez osoby które ty zaprosiłeś lub twojego sponsora.


Minimum do rozliczeń binarki to 100 euro z lewej strony i 100 euro z prawej strony.Zarabiamy 10% ze słabszego zespołu.Jak zauważysz na załączonym zdjęciu jest w lewym zespole wygenerowana sprzedaż na kwotę 4,500 euro a w prawy na kwotę 6,000 euro.

Jak to rozumieć wygenerowana sprzedaż…?

 

Na przykład w lewym zespole jest łącznie 6 osób.5 osób kupiło dla siebie licencje za kwotę 500 euro a jedna osoba za kwotę 2000 euro czyli razem jest 4,500 euro.(to nie muszą być osoby zaproszone przez Ciebie)

Ta sama zasada jest w prawym zespole tylko jest tam mniej osób ponieważ tam są bardziej zamożne osoby,które mają większy kapitał (to tylko przykład).Każda z nich zakupiła licencje na kwotę 2,000 euro co daje nam równe 6,000 euro .

 

zarabiamy 10% z całej sprzedaży naszego słabszego zespołu.W tym przypadku z lewej strony ponieważ tam jest 4,500 euro a w prawym zespole 6,000 euro.

10% x 4,500 = 450 euro (tutaj jest zasada 60 DO 40)
z 450 euro otrzymujemy 60% w gotówce a 40% w greenpower-ach

450 x 60% = 270 euro w gotówce na nasze konto! Fajne pieniądze patrząc na to, że nie zaprosiliśmy wszystkich osób.To była zasługa całego zespołu,który liczy w naszym przykładzie zaledwie 6 osób z lewej strony i 3 osoby z prawej strony.

Często osoby początkujące nie potrafią sobie wyobrazić potencjału systemu binarnego!Nie patrzą w przyszłość tylko teraźniejszość,a to poważny błąd!

Przykłady podane na tej stronie to zaledwie 6 osób w lewym zespole i 3 osoby w prawym zespole,a co jeśli będzie z czasem np. po 2-4 miesiącach 100,200,300 osób w każdym zespole? To nie koniec ponieważ system binarny nie ma ograniczeń do budowania swoich zespołów.Możesz mieć tysiące osób w swoim zespole jeśli potraktujesz tą firme poważnie.Nasz zespół pokaże Tobie gdzie szukać ludzi którzy chcą zarabiać pieniądze w ten sposób.Otrzymasz pełne wsparcie.Stronę internetową plus wiele więcej.skontaktuj się z nami KONTAKT.

 


Bezpośrednia Sprzedaż:
Do całego planu wynagrodzeń dochodzi 10% za bezpośrednie zaproszenie.A więc jeśli zaprosiłeś kogoś do firmy, to z licencji zakupionej przez tą osobę otrzymujesz 10%.

czyli zapraszasz Adama i Adam decyduje się na licencje za 2,000 euro x 10% = 200 euro dla Ciebie (pamiętaj o zasadzie 40-60) czyli otrzymasz z kwoty 200 euro 60% w gotówce, a 40% otrzymasz w greenpower-ach 🙂

 


Czas Na Wisienkę Na Torcie :

Teraz gdy zaczniesz czytać Matching Bonus to wyskoczysz z butów ! To jest dopiero powód dla którego warto pomagać innym i przyłączyć się do tej firmy…

BOOM !!!  To Jest MEGA BONUS !!!
Matching Bonus 10%,15%,20%,25%,30%

[ NOWE VIDEO POJAWI SIĘ NA DNIACH TUTAJ ]


greenpower plan binarny

Na tym zdjęciu jak zauważysz tutaj są pokazane poziomy.Poziom 1,poziom 2 itd.

Matching Bonus jest wypłacany z dwóch zespołów!

Zauważ różnicę.Bonus Binarny otrzymujemy ze słabszego zespołu natomiast Matching Bonus otrzymujemy z dwóch zespołów.Nie ważne gdzie są umieszczeni twoi partnerzy (w jakim zespole) i ich partnerzy (w którym zespole) nie ma to znaczenia. Zarabiasz za każdym razem gdy oni zarabiają z systemu binarnego 🙂

Przykład: 

Osoby,które zostały zaproszone przez Ciebie również rekomendują i sprzedają licencje swoim partnerom biznesowym.W ten sposób buduje Ci się organizacja w dół…Maksymalnie możemy otrzymać prowizje do 5 linii generacji z tego co zarobią osoby zaproszone przez twojego osobistego partnera.

Jeśli w lewym zespole masz Adama, który zarobił np. 1000 euro z Bonusu Binarnego, to TY z tego zarabiasz 10% procent .(zasada 60-40) Czytaj dalej ponieważ ten bonus jest niesamowity !


greenpower plan binarny

 

Jaka jest kwalifikacja aby otrzymać ten bonus:

Teraz ważne! Wystarczy zaprosić dwie osoby na licencje za 500 euro (jedną osobę na lewą stronę i jedną na prawą stronę) jeśli zrobiłeś to wcześniej aby spełnić kwalifikacje do Bonusu Binarnego,to nie musisz tego robić kolejny raz! Oczywiście musisz posiadać do tego licencje advocate (zakup jednorazowy)

 

OK,KWALIFIKACJA JEST PROSTA NATOMAST
Jak To Jest Z Tymi Poziomami?

Jak rozumieć poziomy 5 linii generacji:
kiedy powstaje drugi poziom ?

 

POZIOM 1: TY ZAPRASZASZ ADAMA
Jeśli zaprosisz Adama, to Ty zarabiasz z tego co Adam zarobi z BONUSU BINARNEGO (10% zgodnie z limitami jakie są przedstawione w Tabeli Matching Bonus) 

POZIOM 2: (ADAM ZAPRASZA SWOICH PARTNERÓW)
Jeśli Adam zaprosił Monikę i Monika zarobiła pieniądze z Bonusu Binarnego,to Ty zarabiasz 15% z tego co zarobiła Monika (zgodnie z tabelą Matching Bonus)

POZIOM 3:
Monika zaprasza kolejną osobę Tomka i Tomek zarobił pieniądze z Bonusu Binarnego.W takim układzie Ty zarabiasz 20% z tego co zarobił Tomek (zgodnie z tabelą Matching Bonus)

POZIOM 4:
Tomek zaprasza kolejną osobę Maćka i Maciek zarobił pieniądze z Bonusu Binarnego,to Ty zarabiasz 25% z tego co zarobił Maciek (zgodnie z tabelą Matching Bonus)

POZIOM 5:
Maciek zaprasza kolejną osobę Marka i Marek zarobił pieniądze z Bonusu Binarnego,to Ty zarabiasz 30% z tego co zarobił Marek (zgodnie z tabelą Matching Bonus)

Podsumowanie:
Zaprosiłeś ADAMA. Adam zaprosił swoich partnerów biznesoych w tym MONIKĘ.Monika zaprosiła swoich partnerów itd. Dzięi temu powstało 5 lini generacji w dół.Nie ważne jak się to ułożyło.Nie komlikuj tego tylko przyjmij do wiadomości że tak jest 🙂 i już. To jest algorytm matematyczny i nie musisz do końca tego rozumieć.Przeczytaj jeszcze raz i proszę zacznij dostrzegać potencjał Matching Bonus !

NIE MA OGRANICZEŃ:
Możesz mieć 300 osób zaproszonych ,JEŻELI każda z nich zacznie zarabiać pieniądze z Bonusu Binarnego ,to Ty też zarabiasz plus z osób zaproszonych przez nią co daje Tobie możliwość z czerpania tego niesamowitego Bonusu do 5 linii generacji WoW !!!

 


Tabela Przedstawia Matching Bonus

WYJĄTEK: jeśli zrobisz sprzedaż z własnego linku partnerskiego w swoim zespole np. na kwotę 8,000 euro ,to zgodnie z tabelą powyżej jeśli jesteś na licencji nawet za 100 euro, to kwalifikujesz się do zarobków z poziomu SILVER! Czyli sięgasz do dwóch poziomów. Jeśli zrobisz sprzedaż np. na kwotę 75,000 sięgasz już do 4 poziomów ponieważ zgodnie z tabelą masz wtedy status Platinum mimo że sam posiadasz licencje za 100 euro !Sprzedaż musi być bezpośrednia czyli z twojego linku partnerskiego !

Poniżej jest przykład normalnej kwalifikacji gdy ktoś decyduje się na zakup poszczególnych licencji:

jeśli posiadasz licencje za 500 euro zarabiasz 10% z zarobków osoby którą zaprosiłeś (tylko z pierwszego poziomu)

jeśli posiadasz licencje za 2000 euro zarabiasz 15% z zarobków wszystkich osób zaproszonych przez twojego partnera biznesowego (poziom 2)

jeśli posiadasz licencje za 5000 euro zarabiasz 20% z zarobków wszystkich osób (poziom 3)

jeśli posiadasz licencje za 12,500 euro zarabiasz 25% z zarobków wszystkich osób (poziom 4)

jeśli posiadasz licencje za 25000 euro zarabiasz 30% z zarobków wszystkich osób (poziom 5)

tutaj również obowiązuje zasada (60-40) czyli 60% w gotówce, a za pozostałe 40% otrzymujemy greenpower.

OGRANICZENIA ZAROBKÓW:
na licencji za 100 euro maksymalnie tygodniowo można wypłacać 500euro
na licencji za 500 euro maksymalnie tygodniowo można wypłacać 2000euro
na licencji za 2,000 euro maksymalnie tygodniowo można wypłacać 5,000euro
na licencji za 5,000 euro maksymalnie tygodniowo można wypłacać 15,000euro
na licencji za 12,500 euro maksymalnie tygodniowo można wypłacać 25,000euro
na licencji za 25,000 euro maksymalnie tygodniowo można wypłacać 35,000euro


Ten bonus jest świetny ponieważ pokazuje,że warto pomagać ludziom w naszym zespole.Dlaczego?Ponieważ gdy oni zarabiają to i my zarabiamy !

ZALETY DASCOIN:

 • GreenPower ma gotową infrastrukturę
 • Własna giełda handlu wymiany walut szybsza o około 15% niż konkurencyjne ( w 2017r.)
 • Aplikacja DasPay do płatności mobilnych (w 2017r-2018r)
 • Jest hybrydą czyli połączenie kryptowaluty zdecentralizowanej z centralizowaną
 • Atrakcyjny plan wynagrodzeń dla swoich partnerów biznesowych
 • Atrakcyjny plan kariery (wycieczki,samochody itp)
 • Wprowadzenie GreenPower na zewnętrzne giełdy wymiany walut (globalny rynek)
 • Szybszy blockchain niż ten który posiada bitcoin (greenpower co 6s blok)
 • GreenPower będzie wydobywany w najnowszej technologi 
 • Licencja KYC (know-your-client) 
 • Tworząca się społeczność,która rośnie w sile każdego dnia
 • Na pokładzie firmy doświadczeni ludzie
 • Karty Debetowe (możliwość wypłat w bankomatach)

Plus znacznie więcej ponieważ firma zapewniła na evencie w Dubaju, że na tym się nie skończy.Nie chce ujawniać wszystkich szczegółów co jeszcze będą wdrażać, co mają w planach na następny rok ze względu na konkurencje. Firma Netleaders chce być pierwszą firmą na rynku,która zapoczątkuje rewolucje na rynku kryptowalut i płatności mobilnych…

 

Jeśli chcesz wykorzystać szanse biznesową jaką daje nam dzisiaj firma NetLeaders, zapraszam do rejestracji.Skontaktuje się z Tobą i pomogę w tym biznesie.Dzisiaj oprócz tego że nabędziesz kryptowalutę DASCOIN w przedsprzedaży za kilka centów, dodatkowo możesz zarabiać pieniądze z systemu binarnego który jest niesamowity.