GreenPower Na Coinbene- Poradnik Transferu GreenPower


Giełda COINBENE to jedna z TOPOWYCH giełd ! 

Od 25 września 2018 DAScoin jest notowany własnie na tej giełdzie. Giełda coinbene generuje dzienny VOLUMEN na poziomie 300 milionów dolarów. W porównaniu z nasza polską giełdą  BITBAY, to aż 15 razy więcej ponieważ BITBAY generuje volumen około 20 milionów dolarów dziennie. Oczywiście ten ranking się zmienia. W przypadku COINBENE jest to czasami 320 milionów, a czasami 250 milionów. Podobnie jest Z Bitbay, czasami jest 25 milionów a czasami 18 milionów.

Jeśli posiadasz już greenpower, to może zechcesz nimi handlować na giełdzie gdzie jest największy volumen. Wygląda na to, że COINBENE będzie jedną z giełd na której greenpower będzie miał duży volumen. 

Sprawdzaj również na Coinmarketcap w zakładce Market nowo dodane giełdy. Oczywiście serwis coinmarketcap się spóźnia więc czasami nowe giełdy możesz zobaczyć nawet po miesiącu lub dwóch !:/


Jak Przetransferować GreenPower Na COINBENE
procedura jest podobna do tej w tym video
https://www.youtube.com/watch?v=p982skcP6ws

Po zalogowaniu na Coinbene klikasz pod swoim Email zakładkę ( Account) i następnie klikasz po lewej stronie ( Deposit )


Wpisz w okienko skrót kryptowaluty GreenPower ( DASC) i wybierz GreenPower z listy


Kliknij w ” Deposit Address „


Następnie zobaczymy 2 bardzo ważne rzeczy:

  • MEMO: ten numer będziemy musieli wkleić w ledgeron. Poniżej pokażę dalszą procedurę jak przesłać greenpower z ledgeron na coinbene.
  • Adres GreenPower: nie wiem czy ten adres się zmieni w przyszłości (wątpię w to!) ale warto o tym wspomnieć. Skopiuj adres który pokaże się na twoim koncie. Podczas tworzenia tego poradnika adres na moim koncie coinbene jest następujący [ coinbenegreenpower ]

Minimalny transfer na giełdę COINBENE to 20 GreenPower. Nie można przesłać 19 czy 6 greenpower ponieważ je UTRACISZ!


Na ledgeron klikasz w balans z greenpower


Następnie klikasz ” Send Dasc „


Wklej adres giełdy COINBENE. NA zdjęciu powyżej pokazałem gdzie ten adres znajdziesz

  • Adres GreenPower: nie wiem czy ten adres się zmieni w przyszłości (wątpię w to!) ale warto o tym wspomnieć. Skopiuj adres który pokaże się na twoim koncie. Podczas tworzenia tego poradnika adres na moim koncie coinbene jest następujący [ coinbenegreenpower ]. Po wklejeniu adresu klikasz ” Continue „.

Minimalny transfer na giełdę COINBENE to 20 GreenPower. Nie można przesłać 19 czy 6 greenpower ponieważ je UTRACISZ!


  • W pole ” GreenPower Amount ” wpisz ilość greenpower, które chcesz wysłać na giełdę. Minimum 20 greenpower.
  • W pole ” MEMO ” wpisz swoje memo które masz przypisane do twojego konta COINBENE. Na zdjęciu powyżej pokazałem gdzie znajdziesz nr. MEMO.

w przedostatnim etapie zobaczysz podsumowanie. Sprawdź wszystko jeszcze raz dokładnie czy się zgadza. Adres giełdy Coinbene i Memo. Opłata za transfer jest stała i wynosi aktualnie jak dodaje ten wpis 0,2 DASCOIN.


ostatni etap to potwierdzenie na twoim VALIDATOR. Klikasz prawym przyciskiem aby zatwierdzić transfer. Oczywiście wcześniej już sobie podłącz validator do laptopa (komputera) wpisz PIN i wybierz GreenPower. Jeśli jesteś osobą początkującą i nie wiesz co to jest VALIDATOR, to zapraszam do lektury w zakładce VALIDATOR.

Jeśli chcesz mieć więcej korzyści niż tylko trading na giełdzie, to zapraszam do zakładki LICENCJE NETLEADERS. Licencja excelz daje możliwość uczestnictwa w marketingu sieciowym i stworzenia dodatkowego źródła dochodu. Oprócz tego otrzymujesz dodatkowe produkty takie jak np. CRM system.  Licencje z czasem zyskują więcej na swojej wartości ponieważ kolejne produkty będą dołączane do istniejących (zakupionych) licencji. Tak się stało z system CRM, który nie był od samego początku. System CRM został dodany do licencji excelz w 2018.