GreenPower Message From Blair Baker


Message from Blair Baker: PL/EN

 

Hi All.

I am currently spending a few days with the main payments technology architect. This is the gentlemen who has overseen the development of some of the world’s most critical payments technology successes, including the ones that have been spoken about for years…

 

I am extremely happy to share that he has shown me the latest software – and hardware – updates for the private payment network. This private payment network solution has now advanced so far beyond what I believed would be possible. Some highlights:


1. Supports dozens of unique cryptocurrencies

2. Supports dozens of fiat

3. Supports closed-loop payment cards, even contactlessly

4. Supports open-loop payment cards, including Visa and MC

5. Has transformed the mobile device into the Point of Sale (PoS)

6. Instant remittance/ transfer capabilities

7. Allows anyone in the world with a mobile device to become a merchant

It is also Apple Wallet compatible and works on both iOS and Android.

He yesterday showed me a contactless tap on a device and showed me how the receiving device functions as a non-traditional Point of Sale (PoS).

I am amazed by what I saw. As he himself told me, no one else in the industry has a solution yet that features these capabilities.

MORE FROM BLAIR BAKER.

Rui set up an online store on one phone, tapped the phone with the phone in his other hand, and the transaction was instantly completed. No card was even needed; cards are merely form factors. He also has bracelets/ wristbands with him that do the same thing.


Opiszę wiadomość od Blera własnymi słowami. To co Blair Baker mówi jest niesamowite i ostatnio nawet poruszyliśmy temat aplikacji na naszym forum. Generalnie karty to taki dodatek do tego co tworzy GreenPower (GRN). GreenPower skupia się na użyteczności, z której korzysta coraz więcej osób. Mowa tutaj o telefonach. 

GreenPower tworzy nowy wymiar płatności mobilnych i usług finansowych dzięki aplikacji mobilnej. Powinienem te informacje dopisać w zakładce o daspay. Ale poczekam parę miesięcy na finalny produkt:)

W niedalekiej przyszłości będzie tak, że wszystkim będziemy zarządzać z telefonu. Mam na myśli to co robimy każdego dnia. Czyli przeglądamy strony internetowe, sklepy internetowe, bukujemy hotele, korespondujemy przez wechat, czy inny komunikator plus znacznie więcej. W naszym telefonie mamy kilka aplikacji ponieważ nie ma jednej, która pomieściłaby to wszystko.

Greenpower stworzył aplikacje, która pozwala na płatności zbliżeniowe. Przykładasz tel. do tel i w czasie rzeczywistym dokonujesz płatności. Transakcje są natychmiast i środki dla usługodawcy (handlowaca) dostępne do użytku natychmiast, a nie za kilka dni. Tutaj żaden bank nie ściąga kasy od klienta i nie potwierdza tej operacji przez kilka dni. Wszystko funkcjonuje przez blockchain w czasie rzeczywistym.

Taka aplikacja może być w każdym sklepie, czy nawet u pani Jadzi na rynku „z kartoflami” 🙂

To o czym piszę już jest, już działa, już istnieje i będzie dostępne dla świata już niedługo. Najpierw trzeba strategicznie wszystko przygotować, a dopiero później wprowadzić w życie. Dlatego zachęcam jeszcze do trochę cierpliwości jeśli chodzi o cenę (GRN).

Wracając do tego o czym poinformował nas Blair Baker.

Rui set up an online store on one phone, tapped the phone with the phone in his other hand, and the transaction was instantly completed. No card was even needed; cards are merely form factors. He also has bracelets/ wristbands with him that do the same thing.

Wspomniał również o tym, że niejaki Rui założył sklep internetowy na jednym telefonie, stuknął telefon z telefonem w drugiej ręce, i transakcja została natychmiast zakończona. Nie była nawet potrzebna żadna karta, karty są jedynie czynnikami formalnymi. Rui ma ze sobą również bransoletki/opaski na rękę, które robią to samo.

Brzmi ciekawie? jak dla mnie bomba! Tel, opaska na rękę, to wszystko połączone z twoim Ledgeron, przez które zasilasz swoje konta (tak jak dzisiaj zasilasz konta bankowe uproszczając zrozumienie całego mechanizmu). Napisałem konta, ponieważ w Ledgeron możesz mieć różne kryptowaluty i płacić różnymi kryptowalutami. 


W kilku punktach o najnowszej  aktualizacji oprogramowania i sprzętu dla prywatnej sieci płatniczej.

Cytat Blair Baker:

To rozwiązanie sieci płatności prywatnych rozwinęło się tak daleko wykraczając poza to, co uważałem za możliwe. Niektóre z najważniejszych punktów programu:

 

1. Obsługuje dziesiątki unikalnych walut kryptograficznych

2. Obsługuje dziesiątki fiatów (walut tradycyjnych)

3. Obsługuje karty płatnicze w pętli zamkniętej, nawet bezdotykowo.

4. Obsługuje karty płatnicze z otwartą pętlą, w tym Visa i MC.

5. Przekształcił urządzenie przenośne w punkt sprzedaży (PoS).

6. Możliwości natychmiastowego przelewu/przekazu środków pieniężnych

7. Pozwala każdemu na świecie, kto posiada urządzenie mobilne, stać się handlowcem.

Jest również kompatybilny z Apple Wallet i działa zarówno na iOS jak i Android.


Na koniec jeszcze jeden cytat z powyższego tekstu:

I am amazed by what I saw. As he himself told me, no one else in the industry has a solution yet that features these capabilities

Facet który stoi za rozwiązaniem technologicznym, o którym napisałem powyżej (tworzonym, finansowanym przez GreenPower) mówi właśnie w ten sposób. Że nikt inny w branży nie ma jeszcze rozwiązania, które miałoby te możliwości, a Blair Baker jest zdumiony tym, co widział.


Wyciągnij wnioski z tego artykułu , następnie z ostatniego wpisu i 5 ostatnich wpisów jeśli nie chcesz, aby ominęło Ciebie coś naprawdę dużego;) Do usłyszenia już niedługo.

 

PS. zapraszam do współpracy jeśli chcesz zarabiać z GreenPower Duże kwoty bez większego wysiłku. Napisz do mnie wiadomość, że jesteś zainteresowany informacjami na temat zarabiania z greenpower. Uwzględnij w wiadomości, czy zależy ci na bezpośrednim kontakcie ze mną, czy chcesz być anonimowy i uczyć się z moich filmów…