GreenPower KYC


KYC Authentication is here

Your account isn’t authenticated. Please finish the KYC Authentication process
and be able to use transations and other WebWallet 2.0 features.

Po zalogowaniu do twojego webwallet zobaczysz informacje o tym aby dodać odpowiednie dokumenty potwierdzające twoją tożsamość. Czyli dowód osobisty lub paszport i jakiś rachunek za prąd,tel. czy coś innego. GreenPower posiada regulacje prawne czego brakuje innym kryptowalutom. To jedna z zalet ,której brakuje największym gigantom takim jak BTC ,ETH. Czytaj dalej poniżej…

GreenPower posiada wszystkie zalety najpopularniejszych kryptowalut plus coś czego inne nie mają. Na załączonym zdjęciu poniżej widać przykład tego gdzie dane kryptowaluty się znajdują jeśli chodzi o decentralizacje i centralizacje. Blockchain zamknięty i Blockchain otwarty plus dodam tutaj również regulacje prawne czyli weryfikacja klienta(KYC).

To jest kwestia czasu kiedy wszystkie kryptowaluty się wymieszają i w ścisłej czołówce zostaną najpopularniejsze i te które posiadają regulacje prawne ponieważ rządy nie mogą sobie pozwolić na całkowitą decentralizacje. Przykład BTC. Bitcoin jest anonimowy i zarzuca mu się pranie brudnych pieniędzy. Dlatego powstają kryptowaluty z weryfikacją klienta i GreenPower jest jedną z nich. GreenPower to wyjątkowy projekt ponieważ firma excelz będzie tworzyć również spektrum róznych aplikacji ,a więc tutaj nie chodzi tylko o kryptowalutę i płatności mobilne. Ten projekt to również blockchain jako serwis i spektrum aplikacji, aby każdy z nas mógł korzystać w prosty sposób z tej niesamowitej technologii. Np. tworzyć w prosy sposób smart kontrakty dzięki różnym aplikacjom…

Jak zauważysz na zdjęciu ,greenpower jest na środku. Posiada wszystkie zalety najpopularniejszych kryptowalut plus weryfikacje klienta. Posiada bardzo szybki blockchain (bloki co 6 s) jeśli zajdzie taka potrzeba aby blockchain greenpowera był szybszy to jest taka możliwość. Z tą myślą został zaprojektowany aby był bardzo wydajny i elastyczny. GreenPower posiada licencje KYC Authentication (https://pl.wikipedia.org/wiki/Poznaj_swojego_klienta),tworząca się społeczność która rośnie w sile każdego dnia,spektrum aplikacji,cykle do tradingu i zawierania smart kontraktów, validator do potwierdzeń każdej transakcji (greenpower jest bezpieczny),plus wiele więcej patrząc na blockchain jako serwis plus aplikacje daspay. 

  • posiada blockchain zamknięty i otwarty
  • jest po części zdecentralizowany
    twoje greenpower będą dostępne tylko dla Ciebie(żaden rząd,instytucje,komornicy nie będą mieli dostępu do twoich greenpowerów) Tylko ty będziesz miał informacje na temat tego ile ich posiadasz i tylko ty ich będziesz mógł użyć.