GreenPower Kurs


KURS greenpower utrzymuje się od dłuższego czasu. Cena za 1 sztukę na grudzień 2017 to 0.5-0.55 euro centów. Prawdopodobnie niedługo się to zmieni. GreenPower jest na drodze do 3-5 euro za 1 sztukę… Aktualną cenę greenpower znajdziesz na grnexplorer.io lub na głównej stronie excelz.com na dole strony

GreenPower: max 8.5 mld ( użyteczność na całym świecie )
Bitcoin: Max 21 mln (użyteczność ograniczona, np. płatności.) BTC akceptowany jest w zaledwie 400 tys. punktów handlowych gdzie GreenPower posiada około 60 milionów punktów na całym świecie.

Płatności to jedna rzecz, do tego dochodzą smart kontrakty i wiele więcej zastosowań czym nie może pochwalić się BITCOIN.

Kalkulator
(cała szekorość strony)

kalkulator DASCOIN oblicza wszystkie upgrade i podaje informacje po jakiej cenie nabywasz 1 greenpower


Świat kryptowalut jest wciąż nowy ,młody bo wszystko zaczęło się dopiero w 2009r. Patrząc na OJCA wszystkich kryptowalut mowa tutaj o BITCOIN można zauważyć, że cena jest różna natomiast tendencja jest wzrostowa od 2009r. Eksperci od rynku finansowego,traderzy przewidują, że cena 1 jednego BTC może dojść nawet do 2000$ w 2017r, a w ogóle w przyszłości nawet do 10,000$ za sztukę 1BTC 

Notka:
aktualizacja (na dzień 05.grudzień.2017) BITCOIN osiągnął cene ponad 11.000$ za jedną sztukę. WOW! Prognozy były na 2,000$ do końca 2017, a tutaj taka niespodzianka.

Jak będzie dalej czas pokaże póki co przepowiednie sprawdziły się na rok 2016. No powiedzmy się sprawdziły ponieważ z małym poślizgiem czyli początek stycznia 2017r cena za 1BTC wyniosła ponad 1000$.Eksperci przepowiadali, że tak może się stać do końca roku 2016 i jak widać dużo się nie pomylili bowiem początkiem stycznia 2017r cena za 1 BTC wyniosła ponad 1000$.

Czy na zakup BITCOINA nie jest za późno..? Patrząc na to ile pieniędzy jest inwestowane w technologię związaną z blockchain BTC, kryptowalutami i kto inwestuje pieniądze w tą technologię można powiedzieć że nie. Aczkolwiek ryzyko jest zawsze. Osobiście nie mogę doradzać w finansach , ale uważam że zakup BTC przy tej cenie którą osiągnął na koniec 2017r staje przed wielkim znakiem zapytania bardzo dużo inwestorów. Co tu zrobić. Kupić, czy nie kupić. Liczba jest ograniczona, coraz mniej kojnów się wydobywa, zaintersowanie rośnie… Hmmm , co robić..? 🙂

Patrząc na prognozy ekspertów którzy szacowali wzrost tej kryptowaluty nawet do 10,000$ za 1BTC, to już ta cena została osiągnięta. Są też tacy co twerdzą, że dojdzie nawet do 100 tys i 1mln za jedną sztukę więc ciężko powiedzieć kto będzie miał racje. Na tej stronie http://www.coindesk.com/bitcoin-venture-capital/ można zobaczyć investorów i na samym dole od 2012r ile zostało łącznie zainwestowanych pieniędzy w technologię kryptowalut…Liczby podane są w MLN milionach.

Jeśli BTC dla ciebie jest już zbyt drogie, to pomyśl jakby to było być na samym początku historii bitcoin-a? Dzisiaj możesz być na początku historii kryptowaluty GreenPower i nabyć ją jeszcze w przedsprzedaży (zanim pojawi się na giełdach zewnętrznych w 2018r)


Cena GreenPower Kurs GreenPower:

szacowany kurs za 1 greenpower to cena około 0,50 euro centów aczkolwiek na to nie mamy gwarancji.Szacowany kurs za 1 greenpower w pierwszych 2-ch latach, to do nawet 5-10 euro aczkolwiek na to nie ma gwarancji. Piszę o tym celowo, że nie ma gwarancji ponieważ dużo zależy od społeczności i nie tylko natomiast społeczność jest bardzo ważna.

Pierwszy kurs greenpowera zobaczyliśmy wrzesień 2017r w TOKYO na evencie. Tam został zrobiony pierwszy Trade o wartości  0.33 centy za 1 greenpower. Krótko po starcie giełdy excelz cena na 05.grudzień.2017 to 0.53-0.54 centy. Przewidziane wejście na zewnętrzne giełdy wymiany walut jest na 1 kwartał 2018r plus docelowo firma excelz będzie miała jeszcze jedną swoją giełdę publiczną. To jest tylko kwestia czasu,żeby cena greenpower-a zyskała na wartości w mojej opinii. Dlaczego..?

Przykład AFRYKI i problemu płatności.Firma excelz już rozpoczęła rozmowy z odpowiednimi osobami (ministrami) ponieważ to jest atut tej kryptowaluty, że jest w pełni akceptowana przez rządy, instytucje ze względu na posiadaną licencję (KYC) ang. Know Your Customer wikipedia https://pl.wikipedia.org/wiki/Poznaj_swojego_klienta lub wpisz skrót (kyc) know your customer w wyszukiwarkę google i zobacz na własną rękę gdzie jest stosowana taka licencja…

Celem kryptowaluty GreenPower jest umożliwienie prostych płatności za pomocą aplikacji mobilnej. O tym napisałem w tym poście TUTAJ. Płatności dzięki daspay mają być szybkie i przyjemne, a co najważniejsze mają rozwiązać problem płatności na całym świecie. Dzięki aplikacji daspay w 6s prześlemy każdą wartość kwotę z jednego końca świat na drugi bez udziału banków itp. Opłaty będą znikome, a użyteczność będzie na całym świecie. Zapłacisz GreenPower-em w ponad 50mln około 60 mln punktów handlowych na całym świecie w środowisku terminali płatniczych Visa i Mastercard. WoW.

Co ciekawe Aplikacja daspay startuje w 2018r w formie (ICO) czyli tak jak większość kryptowalut. Do tego topowo londyńska agencja reklamowa przygotowuje spot reklamowy. zachęcam do odwiedziń na stronę St.Lukes  http://stlukes.co.uk/ .Do tego mamy cały ekosystem, blockchain jako serwis,smart kontrakty i wiele więcej.

Napisałem, że to kwestia czasu aby cena za 1 greenpower zyskała na wartości ponieważ już interesują się tą technologią rządy, a dokładnie współpracą z excelz. Firma jest oficjamnie po pozytywnych rozmowach z doradcą prezydenta ugandy. Afryka czeka na wykorzystanie Cykli w mikrofinansach plus znacznie więcej info znajdziesz na moim blogu na temat tego niesamowitego projektu…

CYKLE Do Mikrofinansów W Afryce

Kolejny przykład to pewien inwestor z polski, który był na evencie w Warszawie. Event odbył się 07 styczeń 2017r. Ten pan miał pytania odnośnie własnego problemu. Robi interesy w różnych krajach i czasami ma duży problem z przelewami… Jego pytanie było skierowane do założycieli firmy excelz twórców tego projektu czy istniałaby taka możliwość aby podpiąć aplikacje daspay w jednym z krajów lub z konkretną firmą. Na jego pytanie odpowiedział Blair Baker facet, który ma wieloletnie doświadczenie na rynku finansowym, na rynku kryptowalut i posiada potężną wiedzę na temat BTC i tradingu. Blair Baker pracuje dla firmy excelz i został zaproszony na Event do Warszawy aby odpowiedzieć na nasze pytania związane z aplikacją daspay i nie tylko.

Blair Baker odpowiedział, że już trwają rozmowy z jednym z ministrów jednego kraju w tym temacie dlatego jak najbardziej jest to możliwe i zaprasza do dalszej rozmowy aby ustalić szczegóły. 

Na koniec update z eventu w Dubaju. excelz w 2018r. oficjalnie wchodzi na rynek USA. Zainteresowanie tym projektem będzie dużo dużo większe w 2018r dlatego polecam zgłębić temat jak najszybciej.

GreenPower to duży poważny projekt, który ma szanse na wielki sukces!