GreenPower (GRN)- system płatności przetestowany w ponad 30 walutach świata


System płatności DASPAY tworzony przez cartaworldwide w połączeniu z GreenRewrads, to mocny prawy sierpowy dla konkurencji. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji i jest to dobre dla całego przedsięwzięcia GreenPower. GreenPower jest najbardziej niedocenioną kryptowalutą na dzisiejszym rynku i to już tylko kwestia kilku miesięcy, aby każdy się o tym przekonał.

Do końca 2019r co kilka tygodni (średnio co 2 tygodnie) będzie udostępniona nowa funkcjonalność ledgeron, nowe firmy marketingowe, aż dojedziemy do finalnego produktu którym jest Daspay. Nie mam najmniejszego pojęcia czy nazwa DASPAY się zmieni, więc nie wykluczam tej opcji.

11% Oszczędności Dzięki GRN (dawniejszy Dascoin). Zobacz Video Dowód Płatności I Oszczędności

VIDEO zostało zrobione jeszcze gdy istniała nazwa Dascoin. Dawniejszy Dascoin, to dzisiejszy GreenPower jeszcze mocniejszy i bardziej rozbudowany. Poczytaj o rebrandingu Dascoin.

Globalna wysyłka kart rozpocznie się w sierpniu 2019r.

Płatności są testowane od czerwca 2018r, a od 9 miesięcy zostały przetestowane już w ponad 30 walutach świata na 6 kontynentach!

Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć waluty.

Zdaję sobie sprawę z tego, że ciężko komuś uwierzyć w to o czym wypisuje od kilku dni na moim blogu, ale tutaj już nie chodzi o wiarę a fakty.

Doskonalę rozumiem to, że się wkurzasz gdy zaczynam pisać nie do końca na temat, bo przecież tytuł wpisu jest inny. „GreenPower (GRN)- system płatności przetestowany w ponad 30 walutach świata”

Rozumiem to, że od razu chcesz czytać same konkrety, ale nie zawsze jest taka możliwość. Wszystko zależy od autora danego wpisu. Na tym przykładzie zależne jest to ode mnie, kiedy zacznę pisać konkretnie. Ci co czytają każdą linijkę są na wygranej pozycji, ponieważ istnieje szansa że zrozumieją cały przekaz. Ci co skaczą co kilka wersów aby wyłapać tylko ogólne informacje, mogą pominąć dość ważne szczegóły. Często jest tak, że czytamy to co jest podkreślone, pogrubione bo autor danego wpisu uznał, że warto ten fragment zaznaczyć.

Dla kogoś inny fragment będzie ważniejszy i musisz to zrozumieć, przenieść na sferę biznesową.

Często jest tak, że my chcemy konkretów. Podpisanych kontraktów (aby publicznie były dostępne dla każdego). Chcemy większej transparentności. Chcemy więcej aktualizacji, nowości a tu dupa. Nima nic. Biznes rozwija się w ciszy. Z doświadczenia wiem, że w zarabianiu przez internet taka cisza to nic dobrego. W zarabianiu przez internet liczą się eventy, wydarzenia, pompa itd. Jeśli tego nie ma, to społeczność przycicha.

Jak zauważysz GRN nie robi pompy, robi swoje. Realizuje zamierzone cele po cichu. Rozgłos zrobi się gdy przyjdzie na to czas. Gdy będą na to gotowi. Tak jak ja teraz. Jestem gotowy do tego, aby przejść do konkretów.

Płatności Kartą Wirtualną & Debetową

Płatności GRN są testowane już od czerwca 2018 , a od 9 miesięcy zostały już pomyślnie przetestowane w ponad 30 walutach świata i to na 6 kontynentach. Najpierw grupa testowa otrzymała tzw. karty wirtualne , nr. karty aby płacić online. Następnie otrzymali karty fizyczne debetowe, aby przetestować płatności zbliżeniowe. Kolejna faza to faza komercyjna, czyli globalna wysyłka kart do każdej osoby, która zechce korzystać z technologii GreenPower.

Wysłanie pierwszych kart rozpocznie się w sierpniu 2019. Pierwsze karty, to karty GreenRewards, które są za darmo. Te karty mają dużą przewagę nad innymi kartami debetowymi, ponieważ mają wbudowany mechanizm lojalnościowy.

Miesiąc później zostanie odblokowana możliwość zamówienia drugich kart, dla płatności w różnych kryptowalutach (nie tylko GRN). Bardzo dużo osób nie potrafi zrozumieć, że takie testy muszą być zrobione. Stworzenie oprogramowania to jedna rzecz, a druga to faza Proof Of Concept ( jest to faza testowa, dowód słuszności koncepcji) i regulacje prawne. 

Widzisz, nie wspomniałem jeszcze o regulacjach prawnych. Większość osób myśli, że rok to max aby programiści dostarczyli produkt, usługę na rynek. Bardzo dużo osób nie potrafi postawić się na miejscu przedsiębiorcy i pomyśleć przez chwilę o regulacjach prawnych związanych z kryptowalutami. Prawo w świecie „normalnym” jest inne niż prawo w świecie kryptowalut. Aby połączyć te dwa światy razem, należy poczekać. Wymaga to czasu. Technologia blockchain  plus regulacje prawne = ryzyko biznesowe i czas, który może się wydłużyć.

Ap ropo ryzyka biznesowego, to warto wspomnieć również o tym, że konkurencja będzie chciała cię „zabić”. Może w cudzysłowie, ale generalnie w rzeczywistości tak jest. Tak było z Dascoin. Dascoin został zniszczony przez różnych ludzi, byłych programistów, media społecznościowe. W tym wyniku niestety zaangażowana społeczność straciła na swojej inwestycji i muszą czekać na dzień, w którym odbuduje się utraconą wartość i zaufanie.

To niestety nie jest łatwe. Skoro tak bardzo ta druga ZŁA społeczność chciała zabić Dascoin, to niestety trzeba przyznać, że jednak im się to udało. Niestety, nie będzie to już takie łatwe z GRN i zapewniam każdą osobę, która czyta ten wpis!!! GRN to dawniejszy dascoin. Pisząc w formie przenośni, W GRN jest dusza Dascoin! GRN przygotowuje się do natarcia, ale aby zaatakować skutecznie rynek, najpierw trzeba przewidzieć ruch przeciwnika i zając strategiczną pozycję;)

Dopiszę dla niewtajemniczonych, że na szczęście współpraca z CartaWorldwide jest dowodem na to, że nie da się tak łatwo zniszczyć tej wspaniałej WIZJI.

Wizji, w której znaczna część pieniędzy wraca do użytkowników internetu. Dla monopolistów jest to niewygodne i tyle.

Na dowód współpracy z CARTA, zamieszczam poniżej VIDEO z konferencji Netleaders.

Zaproszony CEO-Brian Semkiw. Założyciel Carta Worldwide.

Jeszcze w 2018r Dascoin współpracował z Netleaders. Niestety fala hejtu w internecie wymusiła rezygnacje z współpracy z netleaders. Fala hejtu wymusiła również rebranding, czyli zmianę nazwy na GreenPower.

Internauci chłoną negatywne informacje z forum internetowego jak gąbka. Prawda jest taka, że tak poważna firma jak Carta, która ma na swoim koncie wiele nagród za osiągnięcia technologiczne, nie pozwoli sobie na HEJT, czy złą opinię.

Carta była pierwszym procesorem, który zintegrował płatności mastercard. Carta współtworzyła PAYPAL, czy system płatności dla aplikacji UBER. Sam wyciągnij wnioski, czy ta firma to poważna firma i czy wie co robi podpisując kontrakt z byłym DASCOIN, a dzisiejszym GreenPower 🙂


VIDEO Z KONFERENCJI 
zaproszony CEO- CartaWorldwide

Dascoin zwyczajnie skorzystał z formy rebrandingu.
Dzisiaj to już GreenPower
Czym Jest Rebranding?


GreenPower na swojej karcie debetowej umieści pierwszą liczbę, która nada znaczenie tej karty. Też o tym nie wiedziałem, ale już wiem, że karty płatnicze mają swoje znaczenie. Nigdy się tym nie interesowałem bo nie miałem takiej potrzeby. Pierwsza liczba na karcie informuje o przynależności branżowej…

Przykład:

  • linie lotnicze mają zarezerwowane 1i2
  • karty klubowe T&E, podobno nr 3
  • instytucje finansowe podobno 4,5 i 6
  • sieci sprzedaży paliw bodajże 7
  • ósemka 8 jest dla sieci telekomunikacyjnych
  • źródło https://www.najlepszekonto.pl/budowa-karty-platniczej

Jeśli otrzymasz kartę płatniczą AlliancePay, lub GreenRewards to zerknij twoim najlepszym okiem (na które nie masz wady wzroku) , jaka pierwsza cyfra jest na początku obu kart i wtedy wróć do tego wpisu. Istnieje szansa że zrozumiesz mój przekaz w tym wpisie. Dlaczego zabrania się publikacji kart w czasie testów Proof Of Concept. i co tak naprawdę kombinuje GRN:)

Dla przeciętnego ziemianina wszystko jest proste i logiczne. „Płacę i wymagam”. Dla osób z większym doświadczeniem jest to normalne, że może się coś przedłużyć w biznesie, który wchodzi w system płatności i to w dodatku z nową technologią. Technologią blockchain, która łączy ze sobą dwa światy. Świat walut tradycyjnych i kryptowalut.

Kryptowaluty muszą być uregulowane, są regulowane i płatności nimi staną się codziennością już niedługo. Na pewno do rozgłosu i adopcji kryptowalut przyczynią się takie giganty jak facebook, który wprowadza własną kryptowalutę o nazwie Libra. Wpisz libra facebook coin i znajdziesz sporo artykułów, i kontrowersji związanych z tym wydarzeniem. Nie ważne jak oceni librę społeczność, ważne że miliardy ludzi zostanie poinformowanych o tym, że FACEBOOK stworzył własną kryptowalutę.

Po tym wydarzeniu z FB ludzie zaczną czytać więcej i prawdopodobnie zrozumieją, że z kryptowalutami nie ma żartów i zaczną inwestować w różne kryptowaluty. W jakie tego nie wiem. Ale ci sprytni, inteligentni będą lokować swoje środki w takie przedsięwzięcia, w których jest użyteczność i technologia, a nie tylko kryptowaluta na giełdzie, która nie ma nic do zaoferowania…

Po dziś dzień jeśli poruszysz temat kryptowalut na imprezie grilowej, to prawdopodobnie twoi znajomi nie będą wiedzieli o czym mówisz, albo zaczną bez żadnych podstaw wypowiadać się negatywnie, że to jakieś nieporozumienie, że najpierw to rządy muszą stworzyć własne kryptowaluty, aby świat to zaakceptował itd. itp. Problem w tym, że rządy nie mają za bardzo kontroli nad tym co się wydarzyło.

Nie ma osoby publicznej która stworzyła BTC, nie ma kogo pozwać do sądu aby wyłączyć to co zapoczątkował BTC, nie ma jak zatrzymać BTC ponieważ on działa bez udziału prezydentów, czy rządów danego kraju. Bitcoin udostępnił za darmo kod, który można modyfikować i na jego podstawie tworzyć nowsze oprogramowania.

Kryptowaluty funkcjonują dzięki rozproszonej sieci komputerów na całym świecie. To rozproszona sieć komputerów potwierdza transakcje! Gdy to zajarzysz, to zrozumiesz że dużo cennego czasu straciłeś przyglądając się, i jeszcze więcej czasu zmarnujesz czekając na to, kiedy rządy zaczną tworzyć krajowe kryptowaluty, rządowe, a to jest już tylko formalnością i kwestią czasu.

Masz już dziecko? Jeśli tak, to zacznij budować portfel finansowy dla niego w różnych kryptowalutach aby chłopak, czy dziewczyna miała lepszy start w życiu. Rodzicu jeśli sam się nie będziesz edukować, to skazujesz na problemy finansowe swoje pociechy ( no chyba że masz biznes, dużo kasy, lub pochodzisz z zamożnej rodziny)

To tyle jeśli chodzi o przetestowane płatności w ponad 30 walutach świata dzięki blockchain GreenPower. Było czasami nie na temat , ale mam nadzieje że dużo wartości otrzymałeś ode mnie w tym jednym artykule. 

Do usłyszenia SOON 😉

 

PS. napisz do nas jeśli chcesz zamówić kartę debetową, lub chcesz zarabiać z GreenPower dodatkowe pieniądze do twojego portfela. greenpower umożliwia stworzenie dodatkowego źródła dochodu.


Ten blog profitonline.pl nie jest poradnikiem inwestycyjnym ani żadną formą doradztwa finansowego. admin wpisów nie jest doradcą finansowym w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów. Nie namawiam ! Nie zachęcam ! Nie zniechęcam! Wyciągaj wnioski z zamieszczonych treści, nagrań video i podejmij świadomie własne decyzje o lokowaniu własnych pieniędzy w internecie. Pamiętaj, że w internecie nie ma gwarancji i blog profitonline.pl również nie daje tobie żadnej gwarancji, a każda działalność zarobkowa obarczona jest ryzykiem