GreenPower Giełda | Pierwsze Wydobycie


Pierwsze Wydobycie GreenPower

Pierwsze wydobycie DASCOIN zaplanowane jest na 31marzec 2017r i potrwa około 12 lat.Przez ten czas zostanie wydobyte ponad 8 miliardów DASCOIN. Firma będzie wprowadzać GreenPower na zewnętrze giełdy i będzie można kupić tą kryptowalutę normalnie tak jak inne waluty na giełdach.Wprowadzenie greenpower na giełdy zostało przewidziane na trzeci kwartał 2017r. Dodatkowo firma już ma stworzoną własną giełdę której start jest przewidziany również na koniec 2017r. początek 2018r

Pierwsze licencje na wydobywanie tej kryptowaluty zostały sprzedane w czerwcu 2016r po bardzo niskiej cenie (kilka centów).W moim wcześniejszym wpisie pisałem o tzw. FREQUENCY Lock (można to porównać do trudności wydobycia BITCOIN) Bitcoin ma również trudność wydobycia.

FREQUENCY Lock w coinleaders zwiększa się co miesiąc.Oznacza to ,że im dłużej ktoś się zastanawia nad tym czy nabyć DASCOIN do swojego wirtualnego portfela tym bardziej jest na jego niekorzyść.

Dlaczego? Ponieważ dzisiaj np. kupujesz Licencje na wydobywanie tej kryptowaluty po tzw. FREQUENCY Lock 4.3 a za miesiąc FREQUENCY Lock będzie zwiększone na np. 4.7.Poniżej zamieszczam VIDEO które tłumaczy zakup DASCOIN po tzw. wskaźniku FREQUENCY Lock.

FREQUENCY LOCK – Jak Zmienia Się Cena