GreenPower Exchanges


GreenPower możesz kupić na kilku giełdach lub na ledgeron.


cena w satoszi ( czyli w BTC różni się od ceny w dolarach)

 

Na tych giełdach można kupić greenpower:

 • coinbene.com
  Coinbene to jedna z topowych giełd kryptowalut z dziennym obrotem około 300 mln $. Poradnik do rejestracji znajdziesz na tej stronie. Jeśli skorzystasz z zaproszenia ( kliknij tutaj ) to możesz wygrać do 1 ETH. 

 

 • https://www.idax.mn
  Idax to zdecentralizowana giełda , która bardzo szybko się rozwija.

 

 • coinfalcon.com
  Coinfalcon  jest profesjonalną giełdą z bardzo szybkim czatem online. Bez problemu nawiążesz szybki kontakt. To jest duży plus małych giełd! Coinfalcon jest małą giełdą, ale z możliwością handlu w walucie euro i stable coin  usdt. Ku naszemu zdziwieniu zauważymy , że od dłuższego czasu na tej giełdzie utrzymuje się największy volumen. Kilka BTC, lub około 100-200 tys euro obrotu. 

Wycofanie (GRN) z Daswallet.com

 

 • ledgeron.com
  Daswallet to portfel greenpower i różne dodatkowe opcje, korzyści w nim dostępne takie jak np. Das33, Dasmarketplace, Daspay, AlliancePay i wiele więcej. To tylko kwestia czasu kiedy największy obrót będzie generowany na giełdzie wewnątrz ledgeron ( najbezpieczniejszej giełdzie kryptowalut ponieważ transakcje są potwierdzane urządzeniem Ledger nanoS ).

Jeśli szukasz dobrej giełdy do kryptowalut to poniżej zamieszczam informacje na temat najlepszych giełd polskich i jednej topowej nr #1 na świecie…

#1 największa na świecie giełda kryptowalut na rok 2018 to BINANCE i pewnie długo się to nie zmieni. Ta giełda cały czas dynamicznie się rozwija.

binance.com to prawidłowy link! Link affilacyjny wygląda następująco https://www.binance.com/?ref=25565171

należy uważać na przyszłość tak jak na adresy bankowe czy w domenie (w nazwie) nie ma kropki, literówki lub innego znaku (np. z języka łacińskiego), którego ciężko zauważyć gołym okiem. Hakerów nie brakuje!

Jeśli chodzi o polskie giełdy to na pewno trzeba wziąć pod uwagę Bitbay.net i Coindeal.com