GreenPower Event Warszawa


Firma excelz tym razem postanowiła zrobić duże wydarzenie w POLSCE. Poprzednie organizowane eventy były dla mniejszego grona i w róznych miejscach na naszej pięknej planecie ziemia 🙂 Był dubaj,zurich,vietnam i teraz czas na POLSKE. Kolejny event nie jest na 300 osób tylko na 2000 osób ! WoW !

Na pewno będzie świetna atmosfera i dużo nowej wiedzy na temat projektu greenpower (aplikacji daspay). Może również firma zrobi niespodziankę i oficjalnie otworzy wewnętrzną giełdę na tym dużym i wyjątkowym wydarzeniu. Na giełdę wenętrzną głównie czekają osoby,które chcą szybko zarobić dodatkowe pieniądze natomiast jest sporo ludzi którym się nie spieszy z sprzedażą swoich greenpowerów…

Nie tylko w moim zespole są inwestorzy którzy postanowili nabyć kryptowalutę greenpower ponieważ są świadomi tego jaki jest w niej potencjał,ale również w innych grupach jest sporo takich osób którym nie spieszy się z sprzedażą. 

Warto być na tym wydarzeniu i zaprosić na to wydarzenie swoich partnerów biznesowych,jak również te osoby które chcą uczestniczyć w tym niesamowitym projekcie,ale z jakiegoś powodu mają sporo obaw. Na tym wydarzenu będzie mózg całego projektu (Michael Mathias) więc warto być aby z nim porozmawiać osobiście jakie ma plany na przyszłość związane z firmą excelz ,ich blockchain i kryptowalutą greenpower…

Firma excelz bardzo mocno stawia na ich autorski blockchain jako serwis. Świat się zmienia i razem z nim technologia… Technologia blockchain forbes. Technologia blockchain uczelnia łązarskiego.

Świat kryptowalut jest niesamowity natomiast technologia na której tworzy się kryptowalute jest czymś w rodzaju nowego zaufania i bezpieczeństwa. Zobacz sobie artykuł na temat cyberataku ESTONIA i na temat tego w jakich celach estonia dzisiaj wykorzystuje technologię blockchain.

Kryptowaluta DASCOIN jest wyjątkowa ponieważ jest hybrydą. Połączenie decentralizacji z centralizacją na ich autorskim blockchain. Blockchain firmy excelz posiada bloki 6-cio sekundowe i będzie wykorzystywany jako serwis. Nie patrz na projekt greenpower jako na kolejną kryptowalutę ,tylko na potężny projekt,który posiada blockchain jako serwis plus własną giełdę plus możliwość tradingu dzięki platformie metatrader4,gotowa infrastruktura płatności zbliżeniowych to wszystko tworzy cały projekt greenpower wyjątkowym i możesz dowiedzieć się więcej na temat tego niesamowitego projektu już 24 czerwca w warszawie.

EVENT 24 CZERWIEC 2017r WARSZAWA

EVENT LOCATION Warsaw Expo XXI

2pm – 7pm – Prądzyńskiego 12/14