GreenPower Advocate


W przeciwieństwie do OJCA wszystkich kryptowalut (czyli BTC) firma excelz daje świetne wynagrodzenia za zaangażownie i pomoc w rozwoju kryptowaluty greenpower.

Bitcoin to pierwsza kryptowaluta która powstała i niestety nie daje możliwości rekomendacji…Mimo tego ,że staje się coraz bardziej popularna,coraz więcej osób interesuję się tą kryptowalutą nie ma jednej rzeczy. Nie można rekomendować tej kryptowaluty…

wykupując licencje advocate firma upoważnia Ciebie do zarabiania dodatkowych pieniędzy z 3 bonusów.Jednak żeby otrzymać należność z wszystkich bonusów trzeba dodatkowo spełnić prostą kwalifikacje o której wspomniałem w zakładce system binarny.

3 BONUSY:

  1. sprzedaż bezpośrednia
  2. system binarny
  3. matching bonus

oprócz tego ,że otrzymujesz możliwość rekomendacji masz jeszcze możliwość nauki (nawet jest to nacisk ze strony firmy excelz) firma chce aby każdy rekomendował kryptowalutę greenpower w etyczny i właściwy sposób. Aby tak się stało,firma przygotowała panel szkoleniowy dla każdej osoby.Każdy musi przejść szkolenie na temat firmy (jak działa,gdzie ma siedzibę,gdzie jest zarejestrowana itd.itp.) Następne szkolenia pojawiają się dopiero po przejściu wcześniejszego.Czyli napierw jedno (gdy zaakceptujesz że przeczytałeś/aś ,obejrzałeś/aś video) wtedy pojawi się następne.

oprócz tego ,że masz wiedzieć podstawowe rzeczy na temat firmy,dodatkowo firma przewidziała panel szkoleniowy z kryptowalut ,a przede wszystkim z kryptowaluty greenpower. Każdy kto chce rekomendować kryptowalutę greenpower powinien się wyedukować na jej temat. Po to jest licencja ADVOCATE .Dzisiaj powstają studia na temat kryptowalut i blockchain.Dzięki licencji advocate otrzymasz dodatkowe szkolenia na temat blockchain itp.

Koszt:

jednorazowa zapłata w wyskości 45euro na chwile obecną jak dzisiaj dodaje ten post.Powyżej na zdjęciu widać przekreśloną kwotę 90 i na dzień dzisiejszy nie wiem jeszcze jak długo ta cena będzie się utrzymywać.Może przez pierwszy rok,dwa..

 


Nie bez powodu firma excelz wystartowała w modelu biznesowym networkmarketing. Najszybsza i najtańsza droga dystrybucji to niewątpliwie model biznesowy network marketing i z j.polskiego marketing wielopoziomowy inaczej mówiąc MLM multi level marketing. W tej formie dystrybucji firma bardzo mocno i szybko się rozwija co można zauważyć na wykresie poniżej

Ku naszemu zdziwieniu w Polsce ten biznes aktualnie rozwija się najszybciej 🙂 Jest bardzo duży potencjał i moim zdaniem jest to szansa biznesowa dla każdej osoby ponieważ start jest już od 100 euro za najniższą licencje.


Dokładny model w jakim firma wystartowała to tzw. system binarny. Jest to świetny bonus ponieważ nie ma ograniczeń w budowaniu swojego zespołu.Jedyny ogranicznik to maksymalna kwota zarobków tygodniowych która wynosi 35tys euro . Myślę że takie pieniądze są zadowalające.Ludzi,osoby które już zarabiają pieniądze w modelu biznesowego jakim jest networ marketing można liczyć w milionach…Miliony ludzi zarabia w ten sposób pieniądze i firma excelz jest niewątpliwie jedną z najlepszych pod względem planu wynagrodzeń,planu kariery ponieważ wypłaca swoim partnerom biznesowym spore prowizje.

System binarny składa się z dwóch zespołów (dokładnie jak to działa opisałem w zakładce system binarny)
budujemy dwa zespoły i zarabiamy z tego w którym jest wygenerowana mniejsza sprzedaż.

Zarabiamy z całej sprzedaży zrobionej w całym zespole na koniec tygodnia system podlicza wszystko i wypłaca nam 10% z całej sprzedaży.

Jak widać na załączonym zdjęciu mamy podgląd tego ile mamy osób aktywnych jako Advocate i ile osób nieaktywnych czyli osoby które zakupiły tylko licencje na wydobycie kryptowaluty greenpower (są tylko klientami)

Jeśli masz zamiar polecić ten biznes (tą kryptowalutę drugiej osobie) to musisz wykupić licencje advocate.Jeśli tego nie zrobisz,to system nie naliczy Tobie żadnej prowizji.


Jak zauważysz na załączonym zdjęciu powyżej została wygenerowana sprzedaż w lewym zespole na ten tydzień 4,700 euro, natomiast w prawym zespole została wygenerowana sprzedaż na 2,700 euro w tym tygodniu. Zarobek na tym przykładzie z bonusu bianrnego to 10% z prawego zespołu czyli 10% x 2,700=270 euro i z tego otrzymujemy 60% w gotówce czyli 162 euro do wypłaty na nasze konto bankowe lub btc,lub inny procesor płatniczy a 40% otrzymujemy w greenpower-ach 🙂 Zakup nastąpi automatycznie na wewnętrznej giełdzie greenpower i natychmiast pojawią się na naszym koncie.

Jest to świetne rozwiązanie ponieważ siłą  rzeczy dzięki takim ludziom jak ja i tysiące innych na całym świecie cały czas będą kupowane greenpower-y na giełdzie.


Kolejny bonus to :

MATCHING BONUS

Jest to świetny bonus który wypłaca aż do 5 linii generacji. Dokładnie jak działa ten bonus również opisałem w zakładce powyżej na temat systemu binarnego .Kliknij i poniżej na dole strony znajdziesz opisany matching bonus.

jeśli zaprosisz Adama powstaje pierwsza linia generacji (pierwszy poziom) z którego zarabiasz 10%

Jeśli Adam  zaprosi Zosie, to u Ciebie powstaje druga linia generacji z której zarabiasz już 15%.

Każdy może zaprosić nieskończoną liczbę partnerów.

JAK ZARABIAMY Z MATCHING BONUS?

prowizje otrzymujesz tylko wtedy gdy te osoby zarobiły pieniądze z systemu binarnego.

Przykład:

Zosia zarobiła 1,000 euro z systemu binarnego.Na przykładzie powyżej Zosia u Ciebie to druga linia generacji czyli zarabiasz 15% z jej zarobków 1,000 x 15%= 150 euro i dokładnie ta sama zasada 60% w gotówce na twoje konto ,a 40% to zakup nowych greenpowerów na twoje konto 🙂

Wszystkie zarobki są dzielone 60/40. 60% w gotówce a 40% w kryptowalucie greenpower.


 jeśli chodzi o bonus za sprzedaż bezpośrednią czyli ktoś z twojego linku dokonuje zakupu danej licencji,to ty zarabiasz z tego 10%.

Przykład:

Adam decyduje się na zakup licencji za kwotę 5,000 euro.
5,000 x 10% = 500 euro i dokładnie ta sama zasada czyli 60% w gotówce (300 euro) i 40% w kryptowalucie greenpower.

Możesz mieć nieograniczoną liczbę osób bezpośrednio zaproszonych.Jedyny ogranicznik to 35 tys. euro tygodniowo.