Netleaders Update Event Poland


Update z eventu:

Event na 2000 osób . Osoby przybyły z różnych zakontków świata na pierwszą rocznicę firmy excelz/kryptowaluty greenpower. To już 1 rok działalności i tak naprawdę dopiero wszystko się zaczyna…

Bardzo dużo osób nie ma wiedzy na temat tego niesamowitego projektu i podchodzą sceptycznie do tematu. Jak najbardziej rozumiem to i potrafię to uszanować. Osobiście uważam ,że takie osoby powinny udać się na event aby dowiedzieć się wiecej na temat tego niesamowitego projektu prosto od CEO GreenPower

Kilka informacji z eventu. CDN wpisu już niedługo.

  • nowe metody płatności na całym świecie(dotpay,stp.payza,itp.)
  • nowa osoba w firmie (człowiek który pracował dla agencji st lukes,pracuje dzisiaj w excelz)
  • otwarcie giełdy wewnętrznej na evencie w TOKYO (koniec września 2017r)
  • wejście greenpower na giełdy zewnętrzne 1 kwartał 2018r
  • kancelaria prawna,która już zajmuje się niejakim panem redaktorem Maciejewskim,który bezpodstawnie opisuje firme excelz jako scam.Już otrzymał pierwsze pismo z kancelari prawnej, która współpracuje z excelz na terenie polski. Firma excelz współpracuje z 10 różnymi firmami prawniczymi i każdy kto źle opisuje firme poniesie z tego tytułu poważne konsekwencje.
  • nowe materiały video (animowane) omawiające ich autorski blockchain i smart contract
  • pojawią się nagrania VIDEO osób takich jak Pavel Bains (człowiek od technologii blockchain http://bluzelle.com/) Brain Semkiew ( człowiek pracujący z zespołem osób nad aplikacją daspay dla greenpower https://cartaworldwide.com/). Te osoby oficjalnie powiędzą przed kamerą ,że pracują i tworzą to co mają stworzyć dla greenpower-firmy excelz aby nikt nie miał wątpliwości co do produktów firmy excelz.
  • Blockchain jako serwis (więcej info już niedługo)

to tak w skrócie…

Ten wpis będzie jeszcze edytowany ,więc zachęcam do odwiedzin mojego bloga.

Poniżej wstawiam kilka fote z eventu.

na niektórych zdjęciach pojawi się puchar ,który otrzymała polska za największą sprzedaż…


James Elston z st. Lukes Vice President Marketingu Dla Netleaders.Ten człowiek wcześniej pracował dla firmy st. lukes,teraz pacuje dla excelz. jak wiemy z poprzednich informacji firma st.lukes zajmuje się spotami reklamowymi i jest bardzo dobra w tym. St. Lukes Pracowało dla takich firm jak ikea czy linie lotnicze emiriates. Na ich stronie znajdziesz wiele innych firm.

Netleaders dobiera sobie najlepszych ludzi z każdej branży.

Płatności-kupno licencji:
łatwiej,szybciej i przyjmniej można powiedzieć ponieważ dla jakiejś grupy osób było to w pewnym rodzaju misją do spełnienia,wyzwaniem można powiedzić. Co mam na myśli? Ponieważ gdy mieli kupić bitcoin w pierwszej kolejności i póżniej za tego bitcoin-a kupić licencje na wydobycie kryptowaluty greenpower ,to dla niektórych wydawało się to trudne i czasochłonne.

Teraz będzie łatwiej ,szybciej i przyjemniej dla tej grupy osób ,która nie ma doświadczenia z bitcoin. Na dniach pojawią się nowe możliwości,procesory płatnicze. Jeśli chodzi o polski rynek to tutaj na pewno wygodnym będzie dotpay.

Kancelaria Prawna:

firma excelz podjęła współpracę z polską kancelarią prawno,która odpowiedzialna jest za np. zniesławienie w internecie liderów,osób które promują firmę excelz zgodnie z regulaminem firmy excelz,a ich nazwiska są szargane na blogach innych osób. Osoby które wypisują na swoich blogach (magazynach,forach itp) na temat greenpower że to scam itp. Niestety poniosą nieprzyjemne konsekwencje swoich czynów. Będą miały nauczkę na przyszłość aby nie pisać głupot i papugować po innych kopiując teksty z innych stron. Zastanów się jeśli nie jesteś zamożny bo możesz otrzymać ładną sumkę do zapłaty…


link do youtube: https://www.youtube.com/watch?v=DoMXrBU5kEM
Od 8.43min kilka słów w j.polski.

 

Ten film mówi o tym że firma excelz dba o swoich partnerów w aspekcie prawnym i o dobre imię firmy.

Aktualnie firma excelz współprcuje z kancelarią prawną Morawski.eu + z 9 innymi kancelariami . Za aspekt prawny jest odpowiedzialny Abraham Sofel http://profitonline.pl/decentralizacja-greenpower/. Człowiek z 30 letnim doświadczeniem w aspekcie prawnym , Finansowym jak również z zakresu MLM multi level marketing.

Dla mnie osobiście jest to bardzo ważne abym czuł się bezpiecznie promując firmę excelz więc fakt jakim jest współpraca z polską kancelarią prawną daje mi poczucie większego bezpieczeństwa . Ponad to mam większą świadomość tego ,że jestem w biznesie który ma niesamowity potencjał i dlatego inni ludzie chcą niszczyć dobre imię tej firmy.

Netleaders się nie poddaje ,wręcz przeciwnie. Dopiero się rozkręca !

Zachęcam do czytania mojego bloga od czasu do czasu ponieważ czekam na materiały z firmy excelz. Udostępnie więcej argumentów na to, że jest to projekt na skale światową, legalny,innowacyjny za którym stoją najlepsze osoby z różnych branż.

płatności mobilne ( cartaworldwide)
technologia blockchain ( Pavel Bains- CEO bluzelle)

Dodam na koniec że polska firma to jedna z 10 dziesieciu ,z którymi excelz współpracuje na całym świecie. Jeśli jeszcze nie otrzymałeś/aś żadnego pisma od kancelarii prawnej,to bądź cierpliwy. Dopiero firma excelz podjęła współpracę z różnymi kancelariami prawnymi, a więc patrząc z perspektywy czasu,masz chwilę na to aby usunąć złe wpisy. 

Netleades to globalna firma z potężnym projektem i to była tylko kwestia czasu aby wziąć się za aspekt prawny. In Touch Hejterzy 😉

Ps. Prawnicy już pracują nad osobami,które mają największy zasięg na swoich blogach,portalach …

Blockchain Jako Serwis:

mało się o tym mówi ,a jest to istotne  aby każdy miał świadomość tego że greenpower,firma excelz to jeden wielki projekt. Projekt na skale światową można powiedzieć ponieważ chodzi tutaj o płatności zbliżeniowe na całym świecie kryptowalutą. Coś czego nie ma jeszcze na chwile obecną żadna kryptowaluta. Daspay tak będzie się nazywać aplikacja do płatności mobilnych ,ale nie o tym teraz…

Blockchain greenpower jako serwis. Nie bez powodu w firmie excelz jest Pavel Bains CEO BLUZELLE. Pavel Bains na swoim koncie ma już ponad 500 start up-ów i to jego firma otrzymała w 2017r nagrodę pioniera technologii od 

World Economic Forum

Blockchain firmy excelz,kryptowaluty greenpower będzie służyć jako serwis. Prawdopodobnie jako pierwsze miejsce , w którym będzie implementowany to AFRYKA . Wydawałoby się,że afryka jest zacofana jeśli chodzi o technologię, a tutaj prosze  niespodzianka ponieważ dość mocno wszystko się tam rozwija… Jest coś takiego jak blockchain afryka i mocno działają w tym temacie. W afryce można powiedzieć ,że słabo jest rozwinięty system bankowy (wciąż bardzo dużo ludzi nie posiada konta bankowego) ale gdy spojrzymy na technologie mobilną (głównie mam na myśli smarfony) to zobaczymy ,że prawie każda osoba posiada smartfon w afryce.

Firma excelz może rozwiązać problem płatności mobilnych na całym świecie dzięki kryptowalucie greenpower i licencji (KYC) . Ludzie nie tylko w afryce,ale na całym świecie bez konta bankowego będą mogli zapłacić za usługi,produkty wszedzie tam gdzie jest osługiwany terminal zbliżeniwoych płatności visa ,mastercard.

Dzięki innowacyjnemu i jednemu z najszybszych blockchain na świecie (bloki co 6sekund) można sprawdzić to na http://grnexplorer.io/ jest możliwe stworzenie płatności mobilnych kryptowalutą. Ale firma nie ogranicza się tylko do swoich produktów i swojego ecosystemu. Sieć dasnet jest dla kryptowaluty greenpower,natomiast blockchain greenpower może być wykorzystywany podobnie jak blockchain ethereum. Na platformie ethereum są tworzone nowe inne kryptowaluty,aplikacje,projekty…

Jeśli chodzi o blockchain greenpower-a to również będzie wykorzystywany w różnych dziedzinach. Jakich ? Np. ubezpieczenia (zawieranie tzw. smart contract). Podobnie jak platforma ethereum umożliwia tworzenie różnych aplikacji na ich platformie,tak samo będzie na blockchain greenpower-a .

Podobnie tak jak ethereum udostępnia smart contract ,tak samo jest w greenpower. greenpower również posiada smart contract i w tym celu (myśle max do miesiąca od tego wpisu) firma excelz stworzy animowane filmy video pokazujące zastosowanie smart contract w blockchain greenpower-a. Ma to być zrobione w prosty sposób aby każdy bez wyjątku mógł tą niesamowitą technologię zrozumieć.

Również będzie film animowany omawiający ich blockchain jako serwis. Jak dokładnie to rozumieć? Kto może korzystać z ich autorskiego blockchain itd.itp. ? Na te pytania znajdziesz odpowiedź już niedługo w moim kolejnym wpisie na temat blockchain jako serwis…

Giełda Wewnętrzna Kiedy ?

Na evencie w TOKYO koniec września 2017r nastąpi otwarcie giełdy wewnętrznej.

giełda wewnętrzna została stworzona tylko i wyłącznie dla klientów i partnerów biznesowych firmy excelz/kryptowaluty greenpower. Inaczej mówiąc tylko dla osób ,które kupują licencje na wydobycie kryptowaluty greenpower. Jak wiemy licencja greenpower składa się między innymi z tzw. cykli. Cykle mają swoją wartość i bardzo mało osób potrafi sobie zakodować to,że cykle będą służyć do Tradingu (dla tych co chcą tradować) cykle również będą służyć do zawierania smart kontraktów (inteligentnych kontraktów). Przykłady zastosowania inteligentnych kontraktów podam w osobnym wpisie.

Model biznesowy w jakim wystartowała firma excelz to MLM multi level marketing, a dokładniej mówiąc w systemie binarnym ,który jest najczęściej stosowany w firmach MLM (np. suplementy diety,plastry lifewave itp.). Osoby które posiadają licencje advocate,są upoważnione do tego aby sprzedawać licencje na wydobycie kryptowaluty greenpower. Każda taka osoba zarabia ze sprzedaży bezpośredniej 10% prowizji od sprzedanej licencji.

Teraz ważne ! Osoba która sprzedała licencje nie otrzyma 100% w gotówce z tych 10% prowizji które zarobiła. 10% prowizji dzieli się na 60% w gotówce ,a 40% jest przeznaczone na tzw. balans rezerwowy, który służy do zakupu greenpower lub cykli na giełdzie wewnętrznej.

każda osoba która sprzedaje licencje greenpower musi wydać te 40% na zakup kryptowaluty greenpower lub cykli. A więc osoby, które nie polecają tej firmy (są tylko klientami) mogą wystawić swoją ofertę na giełdzie wewnętrznej i osoby które mają dostępne pieniądze ( te 40% ze sprzedaży licencji) będą kupować greenpowery/cykle od tych osób.

Plus kupna licencji VS giełda zewnętrzna:
masz gwarancje tego ,że osoby takie jak ja będą promować firmę excelz (a jest ich dziesiątki tysięcy i za chwile setki tysięcy osób) dzięki temu zawsze ktoś kupi od Ciebie greenpower-y/cykle. Skąd ta pewność. Poczytaj o limitach transferów tutaj . Dowiesz się tam ciekawych rzeczy. Limity transferów liczą się również do giełd zewnętrznych typu bittrex itp. Kolejny plus to budowanie drugiego źródła dochodu dzięki rekomendacji. Firma wystartowała w modelu biznesowym MLM,który daje możliwość stworzenia drugiego źródła dochodu.Kolejny pus to plan kariery. Za twoje zaangażowanie w rozwój firmy na odpowiednim szczeblu kariery otrzymasz dodatkowe nagrody typu. Wycieczka,laptop,tel,samochód itp.Kolejny atut to taki ,że ty mając kryptowalutę przed wejściem na giełdy zewnętrzne jesteś na pozycji osoby od której reszta świata będzie kupować kryptowalute greenpower. To my ,osoby które teraz się angażują będziemy transferować greenpower na giełdy zewnętrzne i to od nas reszta świata będzie kupować greenpower.To my będziemy wystawiać oferty.

Możesz być na samym początku lub przyglądać się jak projekt się rozwija i dopiero później nabyć kryptowalutę greenpower dla swoich potrzeb. Pytanie na na jakie ryzyko Ciebie stać ? Żadne ,lub 100 euro,500euro,2000euro i więcej. Licencje na wydobycie kryptowaluty greenpower są na każdą kieszeń.