Dascoin Exchanges


Dascoin możesz kupić bezpośrednio na giełdzie, lub w pakiecie produktów który moim zdaniem jest lepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć więcej korzyści i dostęp do pełnej funkcjonalności daswallet.


Na tych giełdach można kupić dascoin:

 • coinbene.com
  Coinbene to jedna z topowych giełd kryptowalut z dziennym obrotem około 300 mln $. Poradnik do rejestracji znajdziesz na tej stronie. Jeśli skorzystasz z zaproszenia ( kliknij tutaj ) to możesz wygrać do 1 ETH. 

 

 • https://www.idax.mn
  Idax to zdecentralizowana giełda , która bardzo szybko się rozwija.

 

 • coinfalcon.com
  Coinfalcon nie posiada dużego volumenu ale jest profesjonalną giełdą z bardzo szybkim czatem online. Bez problemu nawiążesz szybki kontakt. To jest duży plus małych giełd!

 

 • daswallet.com
  Daswallet to portfel dascoin i różne dodatkowe opcje, korzyści w nim dostępne takie jak np. Das33, Dasmarketplace, Dasrewards, Daspay, AlliancePay i wiele więcej…

Jeśli szukasz dobrej giełdy do kryptowalut to poniżej zamieszczam informacje na temat najlepszych giełd polskich i jednej topowej nr #1 na świecie…

#1 największa na świecie giełda kryptowalut na rok 2018 to BINANCE i pewnie długo się to nie zmieni. Ta giełda cały czas dynamicznie się rozwija.

binance.com to prawidłowy link! Link affilacyjny wygląda następująco https://www.binance.com/?ref=25565171

należy uważać na przyszłość tak jak na adresy bankowe czy w domenie (w nazwie) nie ma kropki, literówki lub innego znaku (np. z języka łacińskiego), którego ciężko zauważyć gołym okiem. Hakerów nie brakuje!

Jeśli chodzi o polskie giełdy to na pewno trzeba wziąć pod uwagę Bitbay.net i Coindeal.com