Dascoin-Dubaj 2018 Promocja


26 wrzesień 2018, dzisiaj odbył się webinar Z John Pretto. Zostały ogłoszone nowe niespodzianki związane z wyjazdem na EVENT do DUBAJU! 

Dascoin

Kwalifikacja co do tej tabeli jest następująca:

  • jeśli sprzedasz licencje na kwotę 1,000 Euro, otrzymujesz Bilet na konferencję ( normalna cena biletu to 149 euro) 
  • jeśli sprzedasz licencję na łączną kwotę 3,500 euro, otrzymujesz bilet na konferencję plus 500 euro jako dodatek do twojego kosztu przelotu.
  • jeśli sprzedasz licencje na łączną kwotę 6000 euro, otrzymujesz wszystkie wcześniejsze nagrody plus 500 euro do twojego kosztu Hotelu
  • jeśli sprzedasz licencje na łączną kwotę 50,000 euro lub w twoim słabszym zespole będzie wygenerowana sprzedaż na kwotę 75,000 euro, otrzymujesz wszystkie wcześniejsze nagrody  plus bilet na Imprezę na JACHCIE z widokiem na tor wyścigowy formuły 1 Abu Dhabi GP

Ważne:

Liczba biletów jest ograniczona do 2000. Jeśli posiadasz więcej kont excelz  na ten sam adres email, to uważaj ponieważ liczy się tylko sprzedaż z indywidualnego jednego adresu e-mial na użytkownika! Sprzedaż czyli inaczej mówiąc rekomendacja (nie liczy się własny zakup licencji). Bilety jak zawsze kupujemy najpierw za swoje pieniądze, a zwrot „nagród” otrzymamy po evencie!


Powodzenia 😉

PS. Jeśli jesteś do tyłu z informacjami to zapraszam do poczytania na temat Das33 i nowej giełdy COINBENE. Poniżej zamieszczam wpisy na ten temat.

Jeśli chcesz kupić licencje, to zapraszam do zakładki LICENCJE