Dascoin Bankomat- DascATM


dascoin bankomat

Niedawno odbył się EVENT w Amsterdamie. Na tym evencie dyrektor generalny kryptowaluty DASCOIN zrobił niespodziankę i zaprezentował użyteczność bankomatu DASCOIN. 

Nikt się nie spodziewał, nie było to planowane (faktycznie niespodzianka). Oby więcej takich niespodzianek i częściej. I tak to już jest z nami polakami. Daj coś raz to będą chcieli cały czas 🙂

Cała przyszłość przed nami więc jestem dobrej myśli i wierze, że w niedalekiej przyszłości pojawią się kolejne niespodzianki. 

Skoro jesteśmy przy tych niespodziankach to wspomnę, że Dascoin ma pojawić się 25 września 2018r na jednej z TOPOWYCH giełd COINBENE (dodam poniżej zdjęcie z zapowiedzi)

Ciekawostką jest to, że ten bankomat obsługuje również inne kryptowaluty takie jak:

  • Bitcoin
  • Bitshares
  • Ethereum
  • Monero

Oczywiście każda transakcja jest zapisana w blockchain.

Jeśli chodzi o transakcję, którą zobaczysz na poniższym video, jest ona widoczna w bloku nr.block/8746596

linki do dascoinexplorer (blockchain)


Zakup Dascoin W Bankomacie

Jak wcześniej wspomniałem, dascoin 25 września oficjalnie ma pojawić się na giełdzie COINBENE. Coinbene to jedna z topowych giełd z obrotem dzienny na poziomie kilkuset milionów dolarów. 

Coinbene rozwija się bardzo dynamicznie ze względu na swoją własną kryptowalutę, która jest wykorzystywana do tego aby zwracać traderom prowizje, która jest pobierana przy zakończonych transakcjach. 

Takie rozwiązania, czy podobne mają również giełdy Binance i Kukoin.

Binance posiada własną kryptowalutę i gdy ją kupisz, to prowizje na giełdzie kosztują ciebie 50% mniej. Kucoin podobnie stosuje rozwiązanie z własną kryptowalutą aby zachęcić więcej inwestorów do swojej giełdy…