Dascoin ATM


BitFest Amsterdam

21-23 wrzesień 2018

Jako główny sponsor konferencji Bitfest w Amsterdamie w sobotę, DasCoin oferuje bilety dla zwolenników NetLeaders w specjalnie obniżonej cenie wynoszącej 50 €, co stanowi ogromną obniżkę w stosunku do zwykłej ceny wynoszącej 159 €.

W konferencji uczestniczy CEO DasCoin-Michael Mathias i dwaj nasi najlepsi belgradzcy deweloperzy blockchain. Annemieke Dirkes, rzeczniczka BitShares, która ściśle współpracuje z ekosystemem i pomogła w przygotowaniu projektu Das33, również znajduje się w fantastycznym zestawieniu mówców. Oprócz wspaniałych mówców z potężnym bagażem doświadczeń w technologii blockchain, firma excelz przygotowała niespodziankę …

Jaka Czeka Na Nas Niespodzianka Na Tym Evencie ?
Zobacz Koniecznie Video

Jest to fantastyczna szansa, aby dowiedzieć się więcej o potencjale blockchain, a przy tak dużej ilości użytkowników ekosystemu nie można przegapić okazji do nawiązywania kontaktów. Zarezerwuj bilety pod tym linkiem: https://www.eventbrite.nl… następnie na małym wyskakującym okienku znajdź niebieski tekst w prawym górnym rogu z napisem „Wpisz kod promocyjny”. Wpisz DASCOINLASTCALL .

Jeśli chcesz mieć dostęp do AlliancePay i większej użyteczności ekosystemu dascoin, zakup licencje excelz. Następnie jeśli cena kryptowaluty dascoin będzie atrakcyjniejsza na giełdzie, kup dascoin na giełdzie. Licencje możesz na start wybrać najniższą, a dascoin możesz kupić na giełdzie.

Wybór należy do Ciebie…

Jak kupić licencje excelz? Zapraszam do poradnika na stronę http://profitonline.pl/dascoin-rejestracja/

PS. jeśli jesteś osobą nową na moim blogu, polecam poczytać w całości artykuł na temat technologii blockchain  http://profitonline.pl/technologia-blockchain/