Cykle


Cykle mają swoją wartość (niezależną od kryptowaluty greenpower) Wartość cykli jest stała w przeciwieństwie do kryptowaluty greenpower (greenpower może osiągnąć każdą wartość >> cenę). Cykle będą służyć do użytku w sieci DasNet i oczywiście do zawierania (tworzenia smart kontraktów) jak również do kupna różnych akcji na giełdach i przechowywania zaszyfrowanych danych. Zastosowanie cykli jest bardzo duże, mogą one być zastosowane w dziedziczeniu praw (czyli w smart kontrakcie), mogą być użyte do różnego rodzaju ubezpieczeń, kredytów hipotecznych, mikrofinansów i wiele więcej. Zachęcam do poczytania na temat blockchain jako serwis i spojrzeć na zdjęcie blockchain (gdzie może być zastosowany).

Zastosowanie Blockchain ( rozwiń i zobacz zdjęcie)

Cykle to niesamowity produkt ,który ma wiele zastosowań np. do mikrofinansów w Afryce.

CYKLE Do Mikrofinansów W Afryce

Cyklami będzie można również tradować, ale na temat tradingu w innym poście. Cykle albo możesz zachować w celu korzystania z usług sieci DasNet lub zamienić (przekonwertować) na kryptowalutę greenpower. Decyzja należy do Ciebie co chcesz zrobić.

Aktualnie większość osób wysyła swoje cykle do mintingu (na swój portfel ledgeron) aby przekonwertować cykle na greenpowery, ale myśle że to kwestia tylko czasu kiedy ludzie zaczną zostawiać sobie cykle do tego aby zacząć używać ich w sieci DasNet. Dlaczego ? Ponieważ firma Excelz tworzy nowe produkty każdego roku i to kwestia tylko czasu kiedy powstanie potężny ekosytem, w którym znajdziemy sporo różnych produktów, aplikacji itd.itp.

W skrócie wyobraź sobie, że cykle to rodzaj kredytów do wykorzystania na jakąś usługę lub grę online. Jeśli chodzi o gry online to podam przykład jak mogą być zastosowane cykle.

Np. mogą służyć w celu takim aby kupić lepszą broń, zbroję itd.itp. Przy każdej licencji jest stała wartość cykli plus czasami bonus 10%. Wszyscy ludzie na całym świecie kupują cykle za jedną wartość (stałą wartość). Jak wiemy cykle też się podwajają zgodnie z datą następnego UPGRADE więc możemy z czasem mieć ich więcej… Z cykli przede wszystkim będą korzystać duże korporacje, producenci, a może nawet rządy aby tworzyć tzw. smart kontrakty, ale nie tylko.

Przeciętne osoby też będą z cykli korzystać, ale zapotrzebowanie pewnie będzie większe dla różnych instytucji itp.

Firma Excelz tworzy również spektrum różnych aplikacji więc cykle mimo tego, że nazwa jest dziwna, to będą pełnić ogromną rolę w całym ekosytemie .

Ekosystem dopiero się tworzy i nie każdy potrafi to zrozumieć. Do jakiej grupy ty należysz? Rozumiesz czy nie rozumiesz tego? Jeśli nie, to zapraszam na szybko do edukacji na tej stronie. Znajdziesz na dole video z wprowadzeniem do świata internetu i może wtedy zrozumiesz, że teraz jest najlepszy moment na zakupy…


Kolejny przykład gdzie cykle mogą być zastosowane w niedalekiej przyszłosci.

POŻYCZKI:

Skoro licencja za 5000 euro posiada stałą liczbę cyki 65 000, to te 65000 jest warte 5000 euro. Co jeśli będzie gotowy szablon smart kontraktu, dzięki któremu w zastaw będziemy mogli dać cykle. Pożyczamy 5000 euro na ustalony % procent i jeśli do konkretnej daty i godziny nie oddamy pożyczonych pieniędzy, to z automatu nasze cykle zostaną przetransferowane na konto poszkodowanego. Może być tak, że dopiero ktoś będzię mieć możliwość wzięcia pożyczki w wysokości 5000 euro, gdy będzie w posiadaniu 260 000 cykli (czyli po dwóch upgrade). To wszystko zależy na jaki procent i jak długo ktoś chce pożyczyć 5000 euro. Przykładów mogę podać więcej, na pewno jest to interesujące… Nie zatrzymasz tej procedury. Technologii blockchain nie da się zatrzymać.

Do tego nie potrzebujesz pieczątki urzędnika, biura, spędzonych godzin w banku itd.itp. Logujesz się na ledgeron , lub osobną aplikacje stworzoną właśnie na takie potrzeby i tam dajesz w zastaw swoje cykle na określony czas i procent %. Tyle w temacie.

Gdy postawisz się na miejscu twórcy, wizjonera, gdybyś to ty tworzył ten projekt, to zaczniesz patrzeć na DASCOIN inaczej. Dostrzeżesz tutaj niesamowite możliwości technologiczne. Te możliwości pomogą stworzyć nowy ekosystem, niezależny od banków i rządów.

Ludzie zaczną kupować licencje gdy ekosystem greenpower-a będzie już rozbudowany. Dzisiaj mało kto potrafi dostrzec potencjał jaki jest w technologii greenpower. To tylko przykłady. Na oficjalne rozwiązania i aplikacje tworzone przez greenpower musimy jeszcze trochę poczekać.

Dystrybucja w postaci licencji, to niesamowity krok milowy jeśli chodzi o model biznesowy w jakim wystartowała firma Excelz. Chodzi o marketing sieciowy, inaczej mówiąc MLM- multi level marketing. Oprócz technologii, jest to dodatek do tego, aby stworzyć sobie dodatkowe źródło dochodu. Poczytaj  dodatkowo o systemie binarnym.


Jak działa minting

Tylko 8,5 mld jednostek DasCoin-a będzie w obiegu i ani jednej sztuki więcej.
(dokładnie: 8 589 934 592)

Cykle są przesyłane z wnętrza dasWallet. Po złożeniu (wysłaniu cykli na nasz ledgeron) cykle wchodzą do kolejki MINTING i są umieszczane za wszystkimi poprzednio zgłoszonymi cyklami, gdzie czekają na dalsze przetwarzanie.

tutaj pojawi sie video

Co 10 minut, główne węzły systemu (tzw.. master nodes) usuwają pewną liczbę cykli z systemu i wytwarzają pewną liczbę DasCoins jako nagrodę za pobrane cykle, przy czym dokładna proporcja tej konwersji zależy od częstotliwości (czytaj FREQUENCY)

Te niedawno przekonwertowane (wydobyte) DasCoins są składowane bezpośrednio do skarbca DasWallet należącego do osoby, która wysłała wcześniej cykle do mintingu.

Zaawansowane wytłumaczenie Frequency:

Frequency: częstotliwość (w skrócie FQ lub na innych blogach FL)

Częstotliwość jest współczynnikiem konwersji stosowanym w (minting prosess) procesie bicia cykli do DasCoins. Wraz ze wzrostem DasNet dochodzi do pozytywnej dynamiki: ryzyko jest ograniczone, grono użytkowników rozszerza się, a infrastruktura systemu rośnie. W konsekwencji wartość jednostki przechowywanej wartości (DasCoin) w systemie wzrasta w stosunku do jednostki pojemności sieci (cykle). Powoduje to, że potrzebnych jest więcej cykli, aby uzyskać jednostkę DasCoin. Ta dynamika znajduje odzwierciedlenie w zwiększaniu częstotliwości, co jest współmierne z przyrostowym wzrostem sieci.

Proste wytłumaczenie:
Im większe zainteresowanie projektem greenpower, im większa liczba osób przyłącza się do projektu greenpower tym frequency się zwiększa. Między czasie dodatkowo dochodzą nowe produkty do sieci DasNet i jest większe zapotrzebowanie na cykle i kryptowalutę greenpower. Ekosystem się rozrasta (nabiera większej wartości). Wartość kryptowaluty greenpower wzrasta z chwilą jej użyteczności dzięki sieci dasnet czyli blockchain jako serwis, spektrum różnych aplikacji w tym aplikacja daspay, smart kontraktów itd.itp.

WAŻNE:
Częstotliwość:  Frequency zmienia się co 14 dni !

 

 

“Blockchain DasCoina to cyfrowy rejestr kryptograficznych aktywów, dzięki któremu są one tworzone, bezpiecznie przechowywane i wymieniane.”