CEO Greenstorc, Paula Flynna


Projekt Greenstorc wystartował na Das33:

Greenstorc, ekscytujące rozwiązanie wykorzystujące energię odnawialną wykorzystujące ciepło z ziemi, jako projekt beta, który uruchomił w piątek 7 wrzesień 2018 rewolucyjną platformę crowdsourcingową Das33.

Dyrektor generalny firmy DasCoin, Michael Mathias, przedstawił CEO Greenstorc, Paul Flynn podczas Tygodniowego NetLeaders Weekly Webcast i obaj wyjaśnili, w jaki sposób zostanie osiągnięte porozumienie pomiędzy Das33 i Greenstorc.


Nowe jednostki zwane „premiowymi tokenami” zostaną utworzone cyfrowo w łańcuchu blokowym DasCoin. Każdy token reprezentuje potencjał dla przyszłej wartości w oparciu o poziom osiągnięcia przez Greenstorc wyznaczonego kluczowego wskaźnika wydajności (KPI), w szczególności liczby megawatów produkcji, które tworzy Greenstorc.

Przy pomocy Das33 zasoby kryptograficzne są zastawiane przez zainteresowanych uczestników, którzy z kolei otrzymują tokeny odpowiadające projektowi. Właściciele tokenów otrzymują zapłatę z góry ustaloną składką po osiągnięciu wyznaczonych wskaźników KPI. Cały proces zapewnia bardziej skuteczny i przejrzysty sposób dla posiadaczy tokenów udziału w rozwoju Greenstorc bez utraty dostępu do natychmiastowej płynności rynku.

Tokeny są początkowo dystrybuowane poprzez sprzedaż tłumu za pośrednictwem DasWallet, systemu cyfrowego portfela z uwierzytelnianiem KYC. Po zakończeniu sprzedaży tłumu, żetony (zwane też tokenami) są uwalniane i mogą być aktywnie wymieniane na DasExchange w ledgeron.

  • dasxchange to giełda wewnątrz ledgeron. 

Oficjalnie odsłaniając współpracę Greenstorc z Das33, Michael powiedział: „W końcu jesteśmy w momencie, w którym czekaliśmy na Das33. Greenstorc będzie początkowym projektem beta platformy. To firma, która rok temu zwróciła uwagę różnych ludzi w ekosystemie. Ta drużyna jest naprawdę imponująca – świetny pomysł, z doskonałą technologią i wspaniałymi ludźmi za firmą. Wszyscy będą cieszyć się tą firmą – a zwłaszcza ludźmi, którzy za nią stoją. „

Paul, który posiada kwalifikacje w dziedzinie prawa gospodarczego spędził kilka lat pracując w międzynarodowych projektach dotyczących zgodności, wszedł do sektora energetycznego w 2009 roku i dołączył do offshore branży wiatrowej w momencie jej wprowadzania, jako doradca rządów i przedsiębiorstw energetycznych.

Greenstorc reprezentuje odejście od energetycznych rozwiązań wiatrowych dla sektora geotermalnego dla Paula. Powiedział: „Wierzę, że od teraz rozpoczęcie i odzyskanie ciepła odpadowego po kolejne lata 2020r._._._  Jest kierunkiem, w którym energia odnawialna będzie się poruszać. Jestem bardzo podekscytowany możliwością Das33, a zwłaszcza nowym formatem tokena premium.

„Możesz mieć największe turbiny wiatrowe na świecie, ale jeśli nie ma wiatru, nie masz nic. Możesz mieć najlepsze panele słoneczne na świecie, ale w nocy nie masz nic.

„Nasza podstawowa technologia ma 100 lat, niczego nie wymyśliliśmy. Jedną odnawialną energią, która zawsze tam jest, jest ciepło pod twoimi stopami. Technologia jest coraz lepsza w wydobywaniu ciepła z ziemi i stajemy się lepsi w przekształcaniu ciepła w energię.

„W miejscach takich jak Niemcy, Francja i Wielka Brytania możemy zmniejszyć emisję dwutlenku węgla, co jest dużym celem, a rządy gwarantują dochody z projektu energetycznego.”

Pół miliarda w Afryce nie ma prądu

W innych częściach świata jest inna możliwość. Paul kontynuował: „W Afryce jest 500 milionów ludzi, którzy nie mają elektryczności, podczas gdy tylko 8% z 13 000 wiosek w Indiach ma elektryczność. Możemy odmienić życie ludzi – ludzi, którzy nie mają elektryczności – właśnie teraz i rozmawiamy z różnymi rządami na całym świecie.

„Właśnie dlatego tak bardzo podekscytowany jestem Das33 i tokenem premium. Mamy szansę przyciągnąć zasoby przez zaufaną sieć, a następnie upewnić się, że robimy to, co mówimy, że zamierzamy zrobić i zainstalować zasoby. Zasoby trafiają do prawdziwych aktywów, których możesz dotknąć.

„Produkujemy energię i za każdym razem, gdy wprowadzamy nowy megawat online, zostanie on zarejestrowany na blockchain greenpower. To da premię, która jest dystrybuowana do posiadaczy tokenów STORC. Im więcej, bardziej będziemy rosnąć, tym więcej składek będziemy dystrybuować, a to pozwoli nam przyciągnąć jeszcze więcej zasobów w przyszłości.

„Token STORC jest powiązany z osiągnięciami Greenstorc w zakresie kluczowych wskaźników wydajności – nie jest powiązany z wartością naszej działalności.

Piękną rzeczą jest to, że jest ona powiązana z rozwojem biznesu, a kiedy osiągniemy pewien poziom i stajemy się narzędziem, które staje się interesujące dla funduszy emerytalnych i innych instrumentów inwestycyjnych, przyniosą nam inne pieniądze jako firma i pozwolą nam wydać więcej aktywów i dystrybuować więcej składek premium do posiadaczy tokenów STORC. Obecni posiadacze tokenów nadal korzystają, ponieważ przyciągamy zasoby od stron instytucjonalnych.

Greenstorc to początkowy projekt beta na Das33. Przyszłe projekty zostaną poddane procesowi oceny, co obejmie końcową ocenę niezależnego komitetu. Dzięki temu do społeczności DasCoin zostaną wprowadzone tylko najwyższej jakości projekty.


Kup greenpower na ledgeron lub na giełdzie idax

Jeśli chcesz kupić licencje która daje więcej możliwości to zapraszam na stronę