Bitcoin Payment Processor


PayBito Pro rośnie wraz z sukcesem swojej platformy detalicznej

HashCash pojawił się niedawno w wiadomościach z wszystkich właściwych powodów. W tym tygodniu nie było inaczej, po wprowadzeniu na rynek wersji PayBito Pro gigantycznego zespołu blockchain. Uruchomienie tej platformy znacznie ułatwi użytkownikom wymianę wirtualnych walut. PayBito to handlowa i cyfrowa platforma wymiany walut z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Daje to handlowcom i klientom możliwość wymiany zasobów cyfrowych, a także handlu nimi.

Bitcoin Payment Processor

Przed wersją pro firma początkowo uruchomiła podstawową wersję PayBito. Ta wersja udostępniła tę wersję na Androida, iOS i na stronie internetowej. Mimo to, jednym aspektem, który sprawia, że ta wersja się wyróżnia, są jego futurystyczne cechy, które mu towarzyszą. Wśród tych funkcji są: obsługa oczekujących transakcji, obsługa Segew, konsola administracyjna, BIP-32, uwierzytelnianie dwuskładnikowe, Firebase, śledzenie potwierdzeń blokowych i inne.

Oprócz wspomnianych funkcji ta cyfrowa platforma monet ma funkcję wielu podpisów i hordę innych najwyższej klasy funkcji bezpieczeństwa. Platforma bardzo się starała, aby chronić konta użytkowników działających na poziomie bezpieczeństwa na poziomie banku. Co więcej, oferuje on inne fajne funkcje, takie jak gorący portfel, 3-punktowa architektura, a także zimne sejfy z wieloma sygnaturami. Zapewnia również łagodzenie, rejestrowanie i monitorowanie DDoS, szyfrowanie danych, ochronę firewalla, kontrolę dostępu oraz tożsamość.

PayBito Pro to zupełnie nowa wersja z laboratorium firmy i będzie działać jako „Wersja handlowa”, natomiast podstawową wersją będzie „Wersja detaliczna”. Wersja Pro działa mniej więcej tak jak otwarta książka zamówień. Pozwala sprzedawcom i kupującym sprzedawać i kupować kryptowaluty w warunkach rynkowych. Wersja HashCash Pro, w przeciwieństwie do wersji podstawowej, umożliwia użytkownikom przeprowadzanie transakcji P2P na platformie.

Z kolei wersja podstawowa to zamknięta wersja zlecenia, w której członkowie i giełda decydują o kursie, w którym trwa handel.

Więcej poczytasz na głównej stronie :
https://bitcoinexchangeguide.com/hashcash-blockchain-team-launches-paybito-pro-to-grow-retail-platform-success/