AutoProfit- Robot Kryptowalut


https://cryptoworldevolution.trade/

Automatyczny robot, który handluje dla nas na wybranych przez nas giełdach. Najbardziej używaną i wybieraną giełdą przez uczestników cryptoworldevolutions jest Giełda BINANCE. ta giełda umożliwia robotowi własny wybór kryptowalut. To my decydujemy jakie kryptowaluty ma tradować ROBOT dla nas. Jeśli ktoś ma pojęcie o kryptowalutach, to jest to bardzo wygodne narzędzie. Nie musimy patrzeć na wykresy. Robot kupi i sprzeda kryptowaluty, które wybraliśmy.

[ ROBOT KRYPTOWALUT ]

 

Jakie jest ryzyko ?

Ryzyko jest takie jak w każdym przypadku jeśli chodzi o trading na giełdach. Robot może ograniczyć straty wybranych przez nas kryptowalut lub zamknąć pozycje na plus nawet przy potężnym krachu na giełdach, ale to sa wyjątki… Kwestia tego jaką kryptowalutę sobie wybrałeś do tradingu. Na moim przykładzie powiem, że przy złych warunkach atmosferycznych, które miały miejsce koniec stycznia i początek lutego na wszystkich giełdach mój robot zachował sie elegancko. W rezultacie na stracie byłem tylko 0.004 btc z kapitału 0.1 btc. Później podskoczyło do straty na poziomie 0.02 gdy cała giełda poszła w dół jeszcze bardziej. Osobiście traktuje to jako zaletę, nie wadę. Gdy rynek krypto leci 40 – 50% w dół , to mało kto potrafi cokolwiek zrobić aby nie stracić 40 – 50%. Część osób panikuje i sprzedaje ze stratą czego nie robi robot. On nie ma emocji;)

Robot nie sprzedaje na stracie. Jak wiemy, rynek kryptowalut odbija się od dna co jakiś czas. Można uznać to za normalne chociaż nie jest. Osoby, które o tym wiedzą myśle że powinny docenić, to że robot poradził sobie całkiem dobrze „w złych warunkach atmosferycznych”. Gdy rynek się odbije to robot sprzeda z zyskiem. Jeśli nie chcę czekać mam taki przycisk jak sprzedaj. Naciskam i sam sprzedaje ze stratą jeśli chcę.

Gdybym w tamtym czasie sam kupił jakąś kryptowalutę jedną lub dwie to istnieje duże prawdopodobieństwo tego, że byłbym na dużo większej stracie niż 0.02 btc. Mając w portfolio 15 różnych kryptowalut, gdy tylko wyszło słońce po ogromnym tajfunie robot zaczął handlować każdą z 15-stu na maxa w danym czasie. W rezultacie w szybkim tempie konto wróćiło do normy. Minimalna liczba kryptowalut do uruchomienia robota to 15. Wspominam o tym na dole wpisu.

Jakie są zalety:

Moim zdaniem dużą zaletą jest to, że gdy rynek nie szaleje jest ok, to i robot dla nas jest ok;)

Przy „normalnych warunkach” jakie zwykle panują na giełdach, robot generuje fajne zyski na poziomie od minimum 1% do 3%, 7% i nawet 15%. Jeśli będziesz zainteresowany, to po twoim zakupie mogę udostępnić ekran na skype z moim robotem i pokaże, że u mnie najwięcej na plus jest 7%. Są osoby, którym udało się już wykręcić 15% i więcej z jednej kryptowaluty. Więcej informacji , strategii udostępniamy na naszej grupie wsparcia na facebook-u. Ogólnie firma zabrania kategorycznie udostępniania swoich rezultatów. Ja do tego regulaminu aktualnie się dostosowuje.

Giełda:

Robot ma dostęp tylko do balansu w BTC jaki znajduje się na giełdzie. Nie ma możliwości wycofania środków z naszej giełdy. To jest jeden wielki PLUS! Firma od której kupujemy oprogramowanie (robota) nie ma dostępu do naszych środków. Giełdy udostępniają tzw. API. My to api wklejamy na stronie z robotem w ustawianiach. Nic nie instalujemy. Wszystko działa online (kopiuj, wklej). To my decydujemy ile postawić na jednego lub na kilka robotów. Czy 0.1 BTC czy więcej. Jeśli mówimy w dolarach to minimum 100$ na jeden robot i to nie jest tak, że robot pobiera wszystkie pieniądze z naszego balansu. Czasami robot nie kupuje krypto przez pare godz. lub 1-2 dni jeśli rynek cały leci w dół. Jeśli pobiera pieniądze z naszego balansu, to tylko tyle ile ustawiliśmy na danego robota. 500$ , 300$ czy 2,500$. To wszystko zależy od nas.

Cena oprogramowania (robota) :

Mamy 2 rodzaje robotów.
Są limity. Robot za 500$ daje możliwość handlu na poziomie maksymalnym 2,500$. Robot za 2,000$ daje możliwość handlu na poziomie maksymalnym 10,000$. Te limity, to maksymalna kwota  jaką robot może obracać. Jest to zabezpieczenie przed grubymi rybami… Max ile można posiadać kont to 30.

ZAROBKI Z REKOMENDACJI:

Robot za 500$
sprzedaż bezpośrednia 10%
system binarny 10%

Robot za 2000$
sprzedaż bezpośrednia 15%
system binarny 10%

MLM:

Aby nabyć robota dla siebie, musisz znaleźć osobę która jest już w firmie np. mnie. Dzięki takiej osobie możesz zakupić dla siebie robota. Osoba od której się zapisujesz otrzymuje prowizje ze sprzedaży bezpośredniej 10% i z systemu binarnego 10%.

MATRIX !

Do tego mamy dodatkowo Matrix. Matrix działa do 20 poziomów w dół i jest układany trójkowo. Matrix jest super!

Każda osoba, która zarabia pieniądze na robotach co tydzień musi zapłacić 20% z tego co zarobiła.. Jeśli w tygodniu zarobisz np. 1000$ to 20% z tego musisz zapłacić do firmy. 10% z tego idzie na wypłatę dla każdej osoby która jest w matriksie. W matriksie zarabiamy 5% z tych 10%.

Czyli na przykładzie powyżej pozostało 100$ do rozliczenia. 100×5%=5$ dla osób które są w matriksie do 20 poziomów w dół.

To tylko przykład 100$. Nie wiesz kto będzie w twoim matriksie, jakie osoby z jakim kapitałem. Ktoś może mieć 5 czy 10 robotów kupionych po 2000$ (czyli 5 lub 10 kont). Jeśli na każdym będzie generować tygodniowo 5000$ to zaczyna się dziać naprawdę matrix;)

Ja gdy się zarejestrowałem to zaprosiłem tylko jedna osobę natomiast w matriksie mam  już 3 osoby. Teraz te 3 osoby co tydzień będą zarabiać jakieś pieniądze na robotach. 10% z tego co zarobią idzie w matrix do 20 poziomów w dół. Jeśli dołożą swojej reki do tego aby przyspieszyć matrix i zaproszą po 2  osoby do systemu binarnego, może okazać się że w matrix z 20 poziomów będzie zarabiać się co tydzień całkiem dobre pieniądze. Matrix jest ciekawy, ale nie daje gwarancji tzw. Spadochroniaży. Jest to system trójkowy do 20 poziomów więc jesli chcesz przyspieszyć matrix, to skup się na zapraszaniu do systemu binarnego, a matrix wypełni się prędzej czy później;)

Aby zarabiać z matrix-a musisz mieć aktywowany minimum jeden robot z wybranymi 15-oma kryptowalutami. Czyli tak optymalnie minimalny koszt, to 500$ za software i wypada mieć też minimum 500$ na giełdzie aby uruchomić robota. Robot handluje minimum 100$ na trade więc 100$ na giełdzie to za mało. Warto aby robot otworzył kilka tradów (kilka kryptowalut).

Minimalna liczba kryptowalut w jednym pracującym robocie to 15. 15 to minimum aby aktywować robota. Może być więcej, ale nigdy mniej niż 15. Ilość uruchomionych robotów jest nieograniczona. Jedyne ograniczenie to limity na poszczególnych produktach. O tych limitach wspomniałem powyżej. 2,500$ i 10,000$.

Oczywiście jeśli ktoś się nie zna na kryptowalutach, jaką wybrać itd. to może skorzystać z ustawienia domyślnego. Najbardziej 15 popularnych kryptowalut na dany czas. Lub wybrać giełdę bittrex i tam robot sam wybiera kryptowaluty. Dla osób, które znają się na krypto jest opcja wyboru minimum 15 kryptowalut jakie chcemy aby robot użył do handlu.

PODSUMOWANIE:

„MY” osoby które działają aktywnie na rynku kryptowalut wierzymy w to, że do końca roku 2018 BITCOIN zyska więcej na swojej wartości. Wiemy też, że reszta kryptowalut (większość) jest w parach z BTC. A więc jeśli BTC pójdzie w górę to i reszta krypto pójdzie w górę. Między czasie bitcoin ma wzloty i upadki „normalna rzecz”. Dlatego na tradingu też można zarabiać dobre pieniądze. Osobiście zwolennikiem tradingu nie jestem, ale patrząc na cały projekt, to jest interesujący. Ciekawie jest wszystko przemyślane jesli chodzi o MLM, sprzedaż bezpośrednią, system binarny, matrix. Dzięki rekomendacji możemy szybko odrobić zakup ROBOTA plus dodatkowo zarabiać z MATRIX…

Pytanie czy wolisz czekać rok na dobrą cene, czy wolisz handlować każdego dnia i zarabiać po trochu lub przez tydzień, 3 tyg w ogóle jeśli cały rynek pójdzie 40%-60% w dół.


Jeśli jesteś zainteresowany, chciałbyś posiadać takiego robota to zapraszam do zakładki kontakt i napisz proszę, że prosisz o spotkanie lub link do rejestracji cryptoworldevolution.trade.


 

Ważne

firma działa w 100% leganie. Zabrania publikacji z wygenerowanych dochodów. Bardzo rygorystycznie podchodzi do tej sprawy. Firma nie gwarantuje żadnych profitów, żadnych procentów. Każdy musi zrozumieć ryzyko związane z tradingiem i kryptowalutami. Podczas rejestracji trzeba zaznaczyć kilka opcji związanymi z regulaminem i aspektem prawnym.

Materiały, które są zamieszczane na tej stronie http://profitonline.pl również nikomu nic nie gwarantują! Marcin Okoński Nie obiecuje i nie gwarantuje żadnych zarobków. Przekazuje tylko informacje. Kto chce z nich skorzystać ponosi ryzyko na własną odpowiedzialność.

PS. Osobiście uważam, że w greenpower są lepsze prognozy na 2018r niż na tradingu CWE cryptoworldevolution.trade. Jeśli nic nie wiesz na temat greenpower, to zapraszam do zakładki na temat tego niesamowitego nowego ekosystemu, który właśnie się tworzy. Jesteśmy świadkami rewolucji technologicznej i warto się tym zainteresować. Aby zrozumieć wszystko musisz obejrzeć każdy jeden film na tej stronie i później napisz jeśli pojawią się jakieś pytania. Na pewno jakieś będą więc czekam na twoją wiadomość;)

Do usłyszenia.