Aplikacja Daspay


AKTUALIZACJA WPISU JUŻ NIEDŁUGO PONIEWAŻ JUŻ DZIAŁAJĄ PŁATNOŚCI DASCOIN !!!

KRYPTOWALUTA XXI WIEKU
kup DASCOIN za kilka centów dzisiaj i sprzedaj za kilka EURO…


Dzięki aplikacji daspay możemy dokonywać płatności mobilnych ( zbliżeniowo ) jest to ta sama technologia którą używa applepay czy np. samsungpay .Płatności mobilne są bardzo popularne w USA (Stanach Zjednoczonych). W USA jest to normalne i częściej używane niż gotówka…

Dzięki Aplikacji Daspay nasza kryptowaluta dascoin będzie automatycznie zamieniana  na złotówki,euro,funty itp. W miejscu w którym będziemy dokonywać płatności (dla właściciela sklepu, sieciówki itp) wszędzie tam gdzie są dostępne terminale płatności Visa Mastercard nie będzie miało to znaczenia. Płatności aplikacją daspay mogą być dokonywane dzięki technologii NFC.

Właściciel sklepu w którym będziemy płacić dzięki aplikacji mobilnej Daspay nie będzie wiedział,nie będzie nawet świadomy tego, że płacimy naszą kryptowalutą dascoin, a do jego kasy wpłynie dokładnie ta sama waluta w której sprzedaje swój towar. Dascoin będzie automatycznie przewalutowany na daną walutę (lokalną walutę).

Wyobraź sobie, że lecisz na wakacje do USA, UK, lub np. do CHIN. Wszędzie obowiązuje inna waluta. Wystarczy, że będziesz mieć DASCOIN, aplikacje daspay w swoim smartfonie i płacisz na całym świecie jedną walutą.

Jeśli będzie taka potrzeba, aby mieć gotówkę z jakiegoś powodu, to dzięki karcie alliancepay połączonej z twoim portfelem elektronicznym daswallet (aktualna nazwa daswallet) możesz ją wypłacić w każdym kraju w każdym bankomacie, który obsługuje karty Visa i Mastercard. Z bankomatu otrzymasz lokalną walutę po aktualnym kursie w czasie rzeczywistym. WoW ! Czy to jest niesamowite ? Jedna waluta która rozwiązuje mnóstwo problemów…

O kartach płatniczych wspomniałem w tym artykule.


Kto Tworzy Aplikacje Daspay
https://cartaworldwide.com

Nie ma na dzień dzisiejszy (lipiec 2018) takiej kryptowaluty, którą można płacić zbliżeniowo wszędzie tam gdzie jest terminal płatności Visa Mastercard. Dlatego Dascoin ma niesamowity potencjał…

FAKT: Firma Excelz  nie musi wprowadzać nowych terminali płatności ponieważ to już jest gotowe przez Visa Mastercard. Firma Excelz skorzysta na tym podobnie jak znane marki ApplePay, SamsungPay itp…

Na początek firma Excelz będzie się skupiać na kryptowalucie dascoin natomiast docelowo będzie akceptować kilka kryptowalut (prawdopodobnie te najpopularniejsze). Więcej informacji możemy spodziewać się w marcu 2019r.

A więc jak widzisz jest to projekt globalny , zaprojektowany z myślą o innych kryptowalutach. Daspay ma być rozwiązaniem globalnego problemu płatności jaki jest na całym świecie. Dzięki aplikacji daspay prześlesz każdą wartość w 3s z jednego końca świata na drugi koniec świata bez udziału banków i innych różnych instytucji. Do tego pomijasz ogromne koszta, które niestety są nieuniknione w przelewach tradycyjnych typu bank, procesory płatnicze, westerunion itp..

Pomijając płatności mobilne weźmy inny przykład wykorzystania aplikacji daspay. Wyobraź sobie, że kupujesz dascoin na giełdzie za zł, euro czy inną walutę. Weźmy przykład 1000$. Za 1000$ kupujesz dascoin i wysyłasz go albo na aplikacje daspay albo na adres (nr. rachunku) do innego użytkownika. Cała procedura wysyłania trwa zaledwie 3s. Czy to jest niesamowite ?

Piękne jest to, że jeśli będziemy używać aplikacji daspay to pieniądze mamy natychmiast do użytku i możemy zapłacić w sklepie za towary czy różnego rodzaju usługi bez potrzeby przewalutowania, przekonwertowania na inną walutę, czy przesyłania tych samych środków dalej…

Można sobie kupować dascoin i przesyłać z giełdy na giełdę, z portfela na portfel, ale czy nie lepszym rozwiązaniem jest aplikacja daspay? Przesyłać sobie pieniądze z aplikacji na aplikację? Pewnie że takie rozwiązanie jest lepsze dlatego daspay to niesamowita przyszłość. Daspay to nowy globalny system płatności…


Terminale Płatnicze:

Tradycyjny terminal płatniczy musi nam podpiąć wyznaczona do tego osoba. Za taką usługę często musimy zapłacić, lub w gratisie parę miesięcy otrzymamy za darmo.  Jeśli chodzi o daspay to wystarczy smartfon, tablet, zainstalować aplikacje i gotowe.

Daspay posiada wbudowany program lojalnościowy! Jeśli z mojego polecenia przedsiębiorca skorzysta z aplikacji daspay, to z każdej transakcji na mój portfel daswallet otrzymam ułamek z każdego zakupu ! Jeśli będzie to sklep który generuje miesięczny obrót na poziomie 100 000zł, to ułamek z tego wpadnie na mój portfel daswallet. Jeśli takich sklepów będę mieć kilka, lub likadzięsiąt ? Czy można stworzyć dochód pasywny na całe życie ? Pewnie że tak.

Jeśli przedsiębiorca będzie akceptował dzięki daspay kilka kryptowalut, to za każdym razem gdy będzie dokonywana płatnść którąś z nich, ja otrzymam „coś” na mój portfel daswallet. Z jednego polecenia mogę zarabiać na kilku kryptowalutach.

Korzyści Dla Przedsiębiorcy:

W tradycyjnym systemie płatności czasami usługodawca musi czekać na dostęp do środków 24h lub kilka dni. Ty z usługi korzystasz natychmiast, ale przedsiębiorca dostęp do tych pieniędzy otrzyma za jakiś czas. Opisałem ten temat na tej stronie. Polecam przeskoczyć na szybko i poczytać o starym systemie płatności.

Dzięki aplikacji daspay, przedsiębiorca otrzymuje dostęp do środków natychmiast i to już jest duża zaleta, ale to nie koniec. Daspay posiada innowacyjny program lojalnościowy. Jeśli ja płacę kryptowalutą dascoin, to spowrotem wraca do mnie część wydanych pieniędzy. Ten program będzie oparty na cyklach więc w zamian za wydane dascoin_y otrzymam ilość cykli, które od razu mogę użyć na inne usługi lub zamienić na dascoin-y. W ekosystemie dascoin będzie bardzo dużo różnych usług, za które zapłacimy cyklami. Będą to usługi ubezpieczeniowe, smart contract, szyfrowanie danych i wiele wiele więcej.

Kolejny plus dla przedsiębiorcy jest taki, że transakcje będą dużo tańsze niż u takich gigantów jak Visa czy Mastercard.


Twoja kryptowaluta jest bardzo bezpieczna:

  • zdecentralizowany portfel daswallet (aktualna nazwa to daswallet). Tylko ty masz dostęp do twojej waluty. Żaden rząd, bank, komornik, itp. Nikt nie ma kontroli nad twoim kapitałem który gromadzisz na portfelu daswallet. Nikt nie może sprawdzić ile tak naprawdę masz dascoinów czy innych kryptowalut w przyszłości..
  • validator bez którego haker nie zrobi żadnej transakcji.
  • dascoin posiada aktualnie jedną z najbezpieczniejszych giełd na świecie.

Napisałem że firma Excelz ma duży potencjał jeśli chodzi o sukces na rynku kryptowalut jak również płatności mobilnych. Pozwól ,że tak na szybko tylko wspomnę o bitcoin abyś drogi czytelniku miał świadomość tego w jakim miejscu dzisiaj jest Dascoin… Kurs BTC można sprawdzić na coinmarketcap.com

Grudzień 2017r. cena jednego BTC wyniosła nawet 17000$ gdzie w 2010r. można było kupić 1 BTC za kilka centów.

Piszę o tym ponieważ dascoin ma właśnie taki potencjał. Dzisiaj 1 Dascoin można nabyć za kilkadziesiąt centów. To niesamowita okazja dla każdego.

Dzisiaj możesz podejść do projektu DASCOIN tak jak ja i miliony innych osób kilka lat temu do projektu BITCOIN myśląc, że BTC to nieudany pomysł „inwestycja” co dzisiaj jest faktem potwierdzającym, że ja i miliony innych ludzi pomyliliśmy się. Osobiście uważam, że DASCOIN jest szansą biznesową i ja osobiście chcę to wykorzystać. Jak ty do tego podejdziesz tego nie wiem, ale jedno jest pewne. Jeśli ty drogi czytelniku nie kupiłeś Ethereum, Bitcoin za kilka centów, to zaprzepaściłeś szansę na dodatkowe pieniądze do twojego portfela bez większego wysiłku i dużego ryzyka.

Pisząc „dużego ryzyka” mam na myśli inwestycje na poziomie np. 100-500 euro. (dla mnie osobiście 100-500 euro to nie jest duże ryzyko). Ty musisz sam oszacować na ile pozwala twój portfel finansowy. Pamiętaj o tym ,że nie należy wydawać pieniędzy których byś żałował lub miał przeznaczyć na inny ważny dla Ciebie cel !!!

Wracając do wątku. Ja osobiście nie wykorzystałem szansy którą miałem z BTC Bitcoinem. Nie wykorzystałem również szansy z Ethereum, które kosztowało kilka dolarów $ w 2016r, a pod koniec 2017r jego wartość osiągnęła już ponad 400$. Dlatego osobiście podjąłem taką, a nie inną decyzje i świadomie zakupiłem licencje Excelz na wydobycie kryptowaluty dascoin. Nie stać mnie na to, aby kolejny raz podobna szansa przeszła obok mnie.

WAŻNE: drogi czytelniku to co czytasz nie powinno być dla Ciebie żadną sugestią lub jakąkolwiek formą doradztwa finansowego. Ja osobiście taką decyzję podjąłem i nie powinieneś sugerować się moją opinią. Na moim blogu przekazuje informacje na temat firmy, technologii, tego co firma zamierza i patrząc na potencjał jaki jest w technologii firmy Excelz sam świadomie zakupiłem licencje na wydobycie kryptowaluty dascoin.


Żyjemy w świecie cyfrowym .Tablety, smartfony, laptopy, samochody które parkują same itp. Świat już się nie cofnie i albo dostosujemy się do trendów albo będziemy z tyłu. Dubaj jest świetnym przykładem jeśli chodzi o rozwój i technologie… W miejscu gdzie nie było nic ponad 20 lat temu ( tylko piasek ) dzisiaj w tym samym miejscu mamy nowoczesne BOGATE miasto. Tesla, Google, Amazon, Apple, Facebook, te i wiele innych firm to spółki nowych technologii. Też w nie nie zainwestowałem ponieważ nie miałem edukacji w tym temacie. Dzisiaj wiem, że na nowych technologiach da się zbudować drugie źródło dochodu!

Świat zmierza w kierunku smartfonów i to już jest fakt. Różne aplikacje strony www. Giełdy ,banki itp. dostosowują się do technologii jaka jest na dzień dzisiejszy w smartfonach ponieważ zwyczajnie wykonujemy więcej czynności przez smartfon, niż tradycyjnie udając się do urzędu, banku na zakupy itp…

Ciekawostką jest również to, że BANKI i duże firmy zaczynają akceptować kryptowaluty.

dobrym przykładem będzie kryptowaluta ZCASH ,która została zaakceptowana przez firmę APPLE co może wpłynąć na znaczny wzrost ceny tej kryptowaluty. Chcę abyś miał świadomość tego drogi internauto, czytelniku, że kryptowaluty zrewolucjonizują rynek pieniądza i to się dzieje już teraz czy chcesz w to uwierzyć czy nie…

Jeśli dascoin będzie akceptowany w terminalach płatności Visa i Mastercard, to jaka będzie wartość 1 Dascoin-a ? Czas Pokaże. Do tego dochodzi Sieć DasNet, blockchain jako serwis, różne aplikacje, mikrofinanse w Afryce i wiele więcej…

JAK WYKORZYSTAĆ DZISIEJSZY TREND KRYPTOWALUT?

To proste. Nabyć dla własnego użytku kryptowalutę która ma popyt i podaż. Najlepiej gdy jej wartość jest niska (kilka dolarów lub poniżej 1 dolara). Taką za którą stoi społeczeństwo, innowacja, technologia i gotowa infrastruktura ponieważ kryptowaluty, które nie mają w sobie czegoś na czym może zyskać ich wartość są bezużyteczne i wymierają śmiercią naturalną. Powstają jak grzyby po deszczu tylko problem w tym, że jest to sztuczna pompa w większości przypadków. Dlaczego? Ponieważ większość kryptowalut jest tworzona przez programistów których jedynym celem jest stworzyć zamieszanie na giełdzie, wystawić taką kryptowalutę i sprzedać jak największą ilość, a co za tym idzie ? Cena szybko spada, nie ma ludzi którzy ponownie kupią tą kryptowalute i najzwyczajniej na świecie taka kryptowaluta traci swoją wartość którą uzyskała na początku (spada do zera) .