AlliancePay: Plastikowe karty wydane w Dubaju


Połączenie CartaWorldwide i MasterCard, AlliancePay „może mieć znaczenie dla 62% globalnej populacji, a z punktu widzenia GDP. Produkt krajowy brutto, PKB (ang. gross domestic productGDP), który wynosi 81%” Blair powiedział adwokatom podczas trzeciego globalnego szczytu w Dubaju. „To wielka rzecz do rozważenia”.

Jak wiemy cartaworldwide.com była pierwszym na świecie procesorem, który dokończył integrację z MasterCard czytaj w wikipedia. Połączenie firmy cartaworldwide z gotową infrastrukturą mastercard daje potężny zasięg. Blair Baker, który jest również odpowiedzialny za rozwój alliancepay.io dodał: „Cieszę się, że mogę powiedzieć, że aktywne są karty płatności fizycznych. Karty płatności są fizycznie tutaj w tym miejscu. 

  • ponad 60% weryfikacji (KYC) kompletne
  • płatności kartami przetestowane na 6 kontynentach
  • transakacje sukcesywnie zatwierdzone w 25 różnych walutach świata
  • 352 zatwierdzone transakcje kartami od 10 listopada
  • średnia zatwierdzonych transakcji w kwocie 21.43 euro (w czasie testów limit do 50 euro)
  • euro reprezentuje 40,2% wszystkich transakcji. Aktualnie w fazie testów wypada na najpopularniejszą walutę transakcyjną..

Od czerwca 2018r karty stopniowo są wysyłane, a na evencie w Dubaju 21 – 25 listopad 2018 zostało doręczone do rąk własnych ponad 130 kart. Planowo publicznie dostępne płatności greenpower są zaplanowane na 1 kwartał 2019r, może marzec…

Niestety muszę o tym wspomnieć! Firma zabroniła uczestnikom projektu greenpower reklamy kart! Aktualnie wszystko jest w fazie Proof Of Concept i nie można nagrywać filmów video i wrzucać np. na serwis YOUTUBE :/

System wciąż znajduje się w fazie sprawdzania koncepcji. Jednak w pierwszej połowie 2019 roku firma zacznie skalować swój pełny program kart komercyjnych. Blair zwracał się bezpośrednio do tłumu, mówiąc: „w tej chwili wciąż jesteśmy na bardzo wczesnym etapie tego produktu i nadal będziemy musieli się czegoś nauczyć, ponieważ będziemy kontynuować udoskonalanie produktu”.

Kontynuował: „Ciężko pracujemy nad kolejną fazą, komercyjną kartą”. Ten etap projektu, który zawsze był pod sztandarem DasPay, byłby, powiedział Blair „rozwiązaniem obejmującym NFC (płatności telefonem) … ale idzie o krok dalej „

Zadaniem Briana było opracowanie: „Kiedy masz już konto, możesz zacząć płacić rachunki i przekazywać pieniądze – podstawowy element do stworzenia produktu Challenger Bank, dzięki któremu DasCoin może stać się czymś podobnym do Revolut. Nie ma powodu, dla którego nie może tego zrobić. „

Brian dodał: „Słyszę inne firmy mówiące o rzeczach, ale to tylko rozmowa. Ten produkt, który masz, jest prawdziwy. „Ostrzegł zwolenników, aby zachowali ostrożność w reklamowaniu własności AlliancePay. „Proszę, nie nagrywać filmów wideo wykorzystujących te karty na rynku. Wciąż jesteśmy w fazie sprawdzania koncepcji. W 2019 r. Mam nadzieję, że uda nam się skalować to do pełnego komercyjnego programu i wtedy każdy będzie mógł nagrać video od serca. W tej chwili jesteśmy na bardzo wczesnym etapie tego produktu i nadal będziemy musieli się uczyć, aby nadal udoskonalać produkt „.

Brian złożył hołd prezesowi DasCoin Michaelowi Mathiasowi za umożliwienie bezproblemowego rozwoju projektu, nawiązując do nieokreślonego problemu do przezwyciężenia. „Utknęliśmy w błocie, gdzie obracały się koła i nie było wyjścia. Michael dostał podnośnik, wyciągnął nas z błota i popchnął do przodu. Nadchodzi dużo produktów. Jest to fenomenalny produkt i jest lepszy niż wszystko, do czego ma dostęp każdy, kto jest w tej branży. „

Sam Michael skomentował w przemówieniu później tego samego dnia: „Za pośrednictwem tej platformy będziemy oferować Mastercard i Visa. 

Ja dodam od siebie tylko tyle. Czytając ten tekst miej świadomość tego, że greenpower tworzy system płatności, który pozwoli w przyszłości płacić za rachunki itp. Dzięki platformie (technologii)  którą oferuje cartaworldwide jest możliwość stworzenia czegoś, czego nie ma aktualnie na rynku. 

Brian Semkiw- współzałożyciel firmy cartaworldwide.com sam wspomniał o tym, że jego firma utknęła w błocie gdzie obracały się koła i nie było wyjścia. Wszystko co robili, robili na starych technologiach. Blockchain to nowa technologia i greenpower jest dla nich niczym podnośnikiem, który wyciągnął ich z tego błota.. 

Już kiedyś pisałem o tym, że CEO-cartaworldwide wspominał o tym, że jego firma posiada technologię lepszą niż ta z której korzysta dzisiaj cała populacja planety ziemia, ale nie mieli firmy, partnera z którym mogliby tą technologię zaimplementować i udostępnić światu. Potrzebna jest społeczność do tego aby stworzyć coś nowego, a społeczność buduje właśnie greenpower.

To społeczność, my ludzie nadajemy wartość przedmiotom, wyceniamy spółki na giełdzie. Bez udziału człowieka w XXI wieku żadna firma nie miałaby wartości. Jeśli chcesz mieć lepsze rozwiązanie technologiczne niż, to z którego korzystasz dzisiaj płacąc kartą visa czy mastercard, to przyłącz się do społeczności greenpower i ciesz się z tego co tworzy dla nas Cartaworldwide w połączeniu z greenpower.

Kupują licencje otrzymujesz dostęp do ekosystemu plus cykle, które możesz użyć na różne sposoby. Pierwszy z nich to inwestycja w tzw ICO-initial coin offering na platformie Das33.io, lub możesz cykle wymienić na kryptowalutę greenpower wysyłając je do procesu „minting”. Na polski tłumacząc jest to wybijanie monet. Kryptowaluty są wydobywane na różne sposoby. GreenPower korzysta z metody minting.

Poradnik rejestracji i zakupu licencji greenpower:

GreenPower Rejestracja